2021 de ikiz annesi olacaklar kimler

incikartanesi incikartanesi nasıl oldun doktor ne diyor
Bugun sancılarım çok az çıktı ama dün gece bi tane yüze vuran ağrım oldu anammm o ağrı neymiş öyle ölüyom sandım bidaha hiç ağrım olmadı bugün iyiyiz çok şükür takipteyim baakalım şimdilik
Muayene olunca yaz mutlaka doktordan çıkınca sana ne dicek bakalım inşallah her sey yolundadır ,😊

Bugun sancılarım çok az çıktı ama dün gece bi tane yüze vuran ağrım oldu anammm o ağrı neymiş öyle ölüyom sandım bidaha hiç ağrım olmadı bugün iyiyiz çok şükür takipteyim baakalım şimdilik
Muayene olunca yaz mutlaka doktordan çıkınca sana ne dicek bakalım inşallah her sey yolundadır ,😊
Yazarım canım tabi çok şükür durmuş canım taburcu etme durumu var mı bugün canım

İlk alışverişin hayırlı olsun rabbim pisletmeyi de nasip etsin 😂😂😂 alerji ihtimaline karşı sen yinede stok yapma bezi. Ben bebişlere ıslak mendil kullanmıcam başta kaynamış ılık su pamuk la temizlik yapıcam

Bak bunu hiç düşünmemiştim. Ki kendim çok alerjik bir insanım. Bebeler niye olmasın ki 😬😬
Ama ablamın çocuklarda şunu gördüm ilk ne kullanırsan o alerji yapmıyor, değiştirdiğinde alerji yapıyor. En küçük yeğenim en kötü bezi kullanmıştı. En büyüğüde en lüksünden aşağı taktırmıyordu. Kötü kullanana iyi taktığımız zaman kızarıyordu. Gerçekten yaşayarak öğrenilecek çok şeyimiz olacak.

İlk alışverişin hayırlı olsun rabbim pisletmeyi de nasip etsin 😂😂😂 alerji ihtimaline karşı sen yinede stok yapma bezi. Ben bebişlere ıslak mendil kullanmıcam başta kaynamış ılık su pamuk la temizlik yapıcam
bir anda almak zorlar diye dusunduk cnm tanidik market var olmadi orada degistrme imkanmda var ya ondan stok yapayim dedim 😊 vakit bulabilir miyiz cnm bilemedim simdi 2 bebek sicak su pamauk bende alayim belkide o kadar zorlayici olmaz

bas edemeyiz cnm boyle boyle stoklicaz 🤣🤣 ıslak mendil bez 🤣 iyi fikir cnm
Benim tavsiyem stok yapmayin kizlar ozlemin de dedigi gibi alerji ihtimali var. İndirim mutlaka denk gelir bebiklerin popolarina gore alirsiniz dogunca 😘
Ay hadi insallah ozlem dursun daha kuzular 🤗 hashtag acicam #direnozlem diye 😂

Kızlar 5 haftalık usg me Bi bakar mısınız kesem göründü çok şükür ama sol yanında ki karartı ne oluyor acaba

Eklentiler

• IMG-20210205-WA0000.jpg
    IMG-20210205-WA0000.jpg
    108 KB · Görüntüleme: 24
Masallah canim 🤗 yorum yapamayizki canim doktorun bise demediyse sorun yoktur ki zaten ciplak gozle gormek gibi olmaz ki illaki karartilar oluyor 🤗
Doktor kese bile ölçmedi keseyi gördü tamam dedi 😅 o da mı acaba kese diye düşündüm ama yok acava sıvı birikimi mi oluyor

U umudum10 canim nasilsin durumlar nasil
Daha iyiyim şükür canım. Kasılmalarım.yok.su.an. Bugün de kal gece de takip edelim kasilman olmazsa taburcu ederim yarin dedi. Biraz daha bekleyecekler.gibi dedi. Rahim ağzındaki açılmayı sordum bir anda nasıl oldu diye. Kasılmaların yüzünden açılmıştır dedi. Kasılmalarım vardı ama bana çok gelmemişti iki gün önce. Dün akşam çok şiddetliydi. Öncekileri onemsememisim demek. Kasilmalari.dikkate alın kızlar önemli. Kasilmam olmazsa açılmam sabit kalabilir anladığım kadarıyla. İnşallah yani.Kan akımları suları iyi diyo. Beklerlerse.cok iyi olacak. Bir de bir tanesinin başı çok aşağıda rahimde o da tetiklemis olabilir dedi. Sağdaki sıkışık olan sigamadi yavrum ☺️

Daha iyiyim şükür canım. Kasılmalarım.yok.su.an. Bugün de kal gece de takip edelim kasilman olmazsa taburcu ederim yarin dedi. Biraz daha bekleyecekler.gibi dedi. Rahim ağzındaki açılmayı sordum bir anda nasıl oldu diye. Kasılmaların yüzünden açılmıştır dedi. Kasılmalarım vardı ama bana çok gelmemişti iki gün önce. Dün akşam çok şiddetliydi. Öncekileri onemsememisim demek. Kasilmalari.dikkate alın kızlar önemli. Kasilmam olmazsa açılmam sabit kalabilir anladığım kadarıyla. İnşallah yani.Kan akımları suları iyi diyo. Beklerlerse.cok iyi olacak. Bir de bir tanesinin başı çok aşağıda rahimde o da tetiklemis olabilir dedi. Sağdaki sıkışık olan sigamadi yavrum ☺️
Ay cok sukur canim cok sevindim beklesin minisler acele etmesinler 🤗 insallah olmaz kasilmalarin ilac basladilar mi kasilma icin ?

Serum veriyorlar. Progestan devam. Niticard başladı. Sen kullanıyorsun dimi kasılmalar içinmis. Magnezyum şase içiyorum suya karışmadan.
Evet canim kasilmalar icin ben 28ten beri kullaniyorum nidicard baslarda zorlar nabzi cok yukseltebilir tansiyon dusebilir endise etme diye soyluyorum bebeklere zarari olmayan bi ilac icin rahat olsun Allahin izniyle. Vucut bi sure sonra alisiyor

X