2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
hiç sokak hayvanı sevdin mi son zamanlarda?

Hayır canım. Doktor biraz önce yediklerinden kaynaklanıyor dedi çoğalırsa haberim olsun dedi. Bebeğimin şükür durumu iyi hamdolsun.
anladım canım mantar gibi geldi bana, bende daha önce olmuştu sokak hayvanından bulaşmıştır dediler, geçenlerde yine üst bacağımda bundan gördüm ama geçti sonra

anladım canım mantar gibi geldi bana, bende daha önce olmuştu sokak hayvanından bulaşmıştır dediler, geçenlerde yine üst bacağımda bundan gördüm ama geçti sonra
Değişkenlik gösteriyor demekki. İnşallah benim de geçer. Bu aralar acı turşu biberi çok yedim heralde ondan bırakıcam daha yemiyecem bakalım

Rica etsem banada tahminde bulunabilirmisiniz
Merhaba canım valla tam anlaşılmıyor plasentanın yeri. parlak alan sol üstte gibi duruyor buna göre karındansa bu ultrason cinsiyeti erkek gibi. Başka görüntün varsa da 6-7 haftalık.özelden mesaj at burda meşgul etmeyelim

Ben de 17 ve 18 haftalık iki düşük yaptım. pıhtılaşma yoksa kullanmamalısın. Bana başka doktor vermişti enox ama kendi doktorum kullanmana gerek yok dedi. Eğer düşüğün ilk üç ayda olmuş olsaydı kullan derdim.Bence doktorunu değiştir canım. İki doğumdan sonra her şeyi araştırdım ve en iyi iki doktoru buldum ikisine takip oluyorum.

Banada 12.haftadan itibaren bırakabiliriz dedi daha önce çok düşük hikâyeniz yok dedi dediğiniz gibi pıhtılaşma testimden bahsetti vs bırakabiliriz dedi.

Merhaba seninle ayni durumdayiz bende diger arkadaslara bunu yazicaktim. Benimde onceden gebelik kaybim oldugu icin pihtilasma testlerimde sorun olmamasina ragmen tum gitmis oldugum en az 5 doktorun yorumu igne kullanilmasindan yana oldugu. Bende 100mg aspirin ve igne kullaniyorum. Size onlem amacli baska bir tedavi uygulandi mi acaba ?

Doktor biz Önlemimizi almalıyız dedi doktoruma güveniyorum önce Allah'a sonra hekimlere emanetiz çevremde aynı şekilde kullanan çok kişi var son zamanlarda.. başka doktora gidip tam tersi bi şey duyup arada kalmak istemedim bir kez yaşadım düşük çok acı kimseye yaşatmasın Allah..

Merhaba bende 16 haftalık kayıp yaşadım dr pıhtılaşmadan şüphelemişti ama genetik testte çıkmadı bir şey.. Önlem amaçlı ecopirin ve kan sulandırıcı enox 4000 kullanıyorum.. Başta çok sorguladım niye kullanıyorum bir sorun yok diye ama çoğu kişi aynı şeyi yaşayıp sağlıklı doğum yapmış inşallah bizde salim doğumlar yaparız.. Hayır başka bi tedavi olmadı. 7.haftada 12 ye kadar progestan fitil ve iğne oldum birde dr 12 haftayı atlatamamız lazım demişti. Onlarda bitti yarın 13 haftalık oluyoruz.. Sizde 1 düşük yaşadınız ve pıhtılaşma çıkmadı öyle mi

Aminn seni çok iyi anlıyorum. Benim ikinci düşüğüm doktor ihmali olduğu için ben bütün doktorlara güvenemiyorum. O yüzden bir doktora daha görün dedim yanlış anlama.Şuan üçüncüye hamileyim inşallah tam vaktinde doğarlar sana da sağlıklı geçirmeni dilerim.

Senin de pıhtılaşma sorunu yok değil mi canım? Peki doktorun kullanmana gerek yok dedi sorun yaratacağı için mi acaba,?

Amin inşallah hepimize.. Bu hafta gidecektim başka bir doktora iptal ettim randevuyu... Şimdi dese gerek yok kullanma bu sefer doktorumun kullanan önlem almalıyız deyişi aklımı kurcalayacak... Keşke tek doğru olsada ona inansaydıkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…