2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Ben bir gün almadım, belki tesadüf oldu ama akşamına bulantıdan kusmaktan öldüm o yüzden şimdi bire indirmiş bir şekilde devam ediyorum. Yine bugünümüze çok şükür tabii asla o ilk aylardaki kabus gibi değil bugünler.
Canım insAllah 17 haftanın sonunda biter zira benim öyle oldu bi uyandım bitti hiç bitmicek sanıyordum çünkü o kadar siddetliydiki artık bikmistm gözlerim şişmisti😴

Canım insAllah 17 haftanın sonunda biter zira benim öyle oldu bi uyandım bitti hiç bitmicek sanıyordum çünkü o kadar siddetliydiki artık bikmistm gözlerim şişmisti😴
Ben bulantı olmadan yediğim ilk kahvaltımı unutamıyorum. Sevinçten gözlerim dolmuştu😂eşim sofradan kalkınca da mutluluktan ağlaya ağlaya yemeye devam ettim :KK70: :KK70:

Kızlar nasılsınız artik kimse mide bulantısından bahsetmiyor ne güzel . Benimde azaldı ama koku hassasiyetim hala var sizde var mi prilamida birakmadim korkuyorum ama çok şükür bin şükür daha iyim
İyiyiz canım bende 20 ye yaklaştıkca et konusunda düzelsin oncden mangal dışında et gezdim şimdi fırında yada haşlama sote vs yiyebiliyorm bu iki haftadır düzeldi yemem içmem çayda icebiliyorum ama azicikda olsa koku hassasiyet i halan var

Kızlar selam, detaylı ultrason yaptıran var mı aranızda ? Doktorum bezialem Serdar kütüğü tavsiye etti ancak randevu alamıyorum. Önce muayene olup sonrasında detaylı için randevu veriyormuş sanırım. Sizler nerelere gittiniz ?
merhabaa acaba doktorunuz da mı bezmialemde 4 boyutlu olan değilmiş sanırım detaylı ulstrason oda renkli mi oluyo acaba banada bezmialemde kontrollerim randevu erdiler ama iptal mi etsem ordan diye düşünüyorum

İnşallah canım gerçekten artık kusmak önemli değil ama yüzüm, göz kapaklarım filan olduğu gibi kıpkırmızı noktalarla doluyor ve birkaç gün geçmiyorlar. Eşim de “Benekli” diye dalgaya vuruyor ona daha çok sinir olmaya başladım😅😅

Kızlar bende medical parka gidiyodum orda ayrıntılı ultrasyona 700 dediler perinotolog çok iyi bir doktormus doç. Ben ona yaptırırım ortalama fiyat genelde 500 200 lira için kötü bir yere gitmek istemiyorum türkiyede zaten 200 tane perinotolog var diye biliyorum gerçekten iyisine denk gelmek zor
hangi medicalpark acaba

merhabaa acaba doktorunuz da mı bezmialemde 4 boyutlu olan değilmiş sanırım detaylı ulstrason oda renkli mi oluyo acaba banada bezmialemde kontrollerim randevu erdiler ama iptal mi etsem ordan diye düşünüyorum
Merhaba, doktorum başka hastanede sadece detaylı ultrason için bezmialeme gidebilirsin dedi. Detaylı renkli oluyor bildiğim kadarıyla

Merhaba, doktorum başka hastanede sadece detaylı ultrason için bezmialeme gidebilirsin dedi. Detaylı renkli oluyor bildiğim kadarıyla
çok arada kaldım bende do.dr. ali ekiz diye bi isim duydum çok iyi ve memmun herkez bezmialem 450 tl dedi bu doktor 600 ama yorumları çok iyi bide plaseta aşağıda durumu var bende iyi birisi olsun herşeye detaylı baksın istiyorum açıkcası karıştı kafam

çok arada kaldım bende do.dr. ali ekiz diye bi isim duydum çok iyi ve memmun herkez bezmialem 450 tl dedi bu doktor 600 ama yorumları çok iyi bide plaseta aşağıda durumu var bende iyi birisi olsun herşeye detaylı baksın istiyorum açıkcası karıştı kafam
Bezmialemde olan doktor çok iyi bir doktormuş. Ama ben aradığımda önce muayene olmanız gerekiyor sonrasında randevu alıyorsunuz dediler. Siz nasıl sadece detaylı için randevu alabildiniz ? Ali Ekiz de çok iyi dr ama Bezmialem Serdar Kütüğü doktorum özellikle söyledi bana, eğer randevu aldıysanız kaçırmayın derim. Ben alamadım. :KK43: İbrahim Kalelioğluna gideceğim o da doktorumun diğer önerdiği isimdi

özel hastaneye muayne için gidip ayrıntılı ultroson da devlete gitmek için önceden devlette muayne olmak gerekiyormu sevk mi ediliyor yoksa direk ayrıntılı için randevu alınıyormu

Bezmialemde olan doktor çok iyi bir doktormuş. Ama ben aradığımda önce muayene olmanız gerekiyor sonrasında randevu alıyorsunuz dediler. Siz nasıl sadece detaylı için randevu alabildiniz ? Ali Ekiz de çok iyi dr ama Bezmialem Serdar Kütüğü doktorum özellikle söyledi bana, eğer randevu aldıysanız kaçırmayın derim. Ben alamadım. :KK43: İbrahim Kalelioğluna gideceğim o da doktorumun diğer önerdiği isimdi
ben bezmialemde doç.dr bi bayana gittim kontrole kendisi verdi bana direk detaylı için randevuyu

Ali Ekiz'e mi yaptırdınız
bende iki doktor arasında çok kaldım işte arada 150 tl fark var hiç önemli değil detaylı herşeyine bakıp anlatsın sıkılmadan incelesin istiyorum sadece birde güzel renkli resimler istiyorum tabii kızmda 4 boyutlu yaptırmıştım hatıra kaldı o resimleri ama tabi herhnagi bir risk yoktu o zaman bu kez plasenta aşağıda oldugunda herşeyine detaylı baksın aydınlatsın sıkılmasın hemöen girmemle çıkmam bir olmasın yanii tabi resimlerinde de hevesim var :)

henüz yaptırmadım aradım bilgi aldım özel kliniğinde 600 tl fiyat verdiler ali bey için gaziosmanpaşa medicalparkı aradım birde ordan sordum 785 tl dedi fiyat
bende küçükköy bilge hastanesine gidiyorum oğuz güler doktorum o hastanede ayrıntılıyı başka doktor yapıyormuş ama ücreti 450 tl miş sordum

bende küçükköy bilge hastanesine gidiyorum oğuz güler doktorum o hastanede ayrıntılıyı başka doktor yapıyormuş ama ücreti 450 tl miş sordum
bende normalde bezmialeme gidiyorum orda da başka doktor yapıyomuş doç.dr 450 tl dediler randevu verdiler ama başka bi doktorda duydum çok iyi diyor herkez sıkılmadan uzun uzun heryerine bakıyormuş özel kliniğinde 600 tl fiyat verdiler arada çok yok fiyat o yüzden arada kaldım

bende normalde bezmialeme gidiyorum orda da başka doktor yapıyomuş doç.dr 450 tl dediler randevu verdiler ama başka bi doktorda duydum çok iyi diyor herkez sıkılmadan uzun uzun heryerine bakıyormuş özel kliniğinde 600 tl fiyat verdiler arada çok yok fiyat o yüzden arada kaldım
bezmialemdekinden memnun kalmazsan keske ona gitseydim dersin kesin uzun inceliyorsa bu özele gitmek daha iyi

bezmialemdekinden memnun kalmazsan keske ona gitseydim dersin kesin uzun inceliyorsa bu özele gitmek daha iyi
işte hiç bilmiyorum canım kızımda da orada yaptırmamıştım sonuçta özel değil ve ne kadar sıkılmadan bakar bilmiyorum yorumları iyi ama diğer doktor çok çok iyi yorumlar ve 40-45 dk sürdüyormuş ona dah yakın içim randevu iptal edip ona gidicem gibi

X