2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
işte hiç bilmiyorum canım kızımda da orada yaptırmamıştım sonuçta özel değil ve ne kadar sıkılmadan bakar bilmiyorum yorumları iyi ama diğer doktor çok çok iyi yorumlar ve 40-45 dk sürdüyormuş ona dah yakın içim randevu iptal edip ona gidicem gibi
bazı şeyler bikere oluyor içine sinen olsun

Merhaba bende Haziran’da detaylı usg randevusu aldım ama kararsızım gidip gitmeme konusunda her an vazgeçebilirim hiç içimden gelmiyo. Ve tespitler kesin doğru değil ihtimal üzerine bakılıyor

bende iki doktor arasında çok kaldım işte arada 150 tl fark var hiç önemli değil detaylı herşeyine bakıp anlatsın sıkılmadan incelesin istiyorum sadece birde güzel renkli resimler istiyorum tabii kızmda 4 boyutlu yaptırmıştım hatıra kaldı o resimleri ama tabi herhnagi bir risk yoktu o zaman bu kez plasenta aşağıda oldugunda herşeyine detaylı baksın aydınlatsın sıkılmasın hemöen girmemle çıkmam bir olmasın yanii tabi resimlerinde de hevesim var :)
Bence her iki doktorda resimleri verir ve detaylı inceler diye düşünüyorum. Tabii özel yeri olunca zaman ayırması birazcık daha fazla olabilir :)

Kızlar nasılsınız artik kimse mide bulantısından bahsetmiyor ne güzel . Benimde azaldı ama koku hassasiyetim hala var sizde var mi prilamida birakmadim korkuyorum ama çok şükür bin şükür daha iyim
🤗 şimdi buraya danışayım diye bakıyordum mesajı gördüm . Malesef bitti diyemem ama baya azaldı beş kutu zofer bitirdim bugün sağlık ocağına prilam yazdırmaya gittim kapalıydı eczaneden 70 liraya aldım sonradan yazdırırım artık. Bunu nasıl kullanmaya başlamalıyım bulantılar azaldı diye prilama geçmek istedim doktorumçok düşük demişti ama zoferde çok ağır bir ilaç 😞

Hemşire bana çok ağrırsa parol iç dedi de direndim sağıma yattım dün artık
Benim kolumu hareket ettirirken bile acıyor canım. Zorlanıyorum inan 😔
🤗 şimdi buraya danışayım diye bakıyordum mesajı gördüm . Malesef bitti diyemem ama baya azaldı beş kutu zofer bitirdim bugün sağlık ocağına prilam yazdırmaya gittim kapalıydı eczaneden 70 liraya aldım sonradan yazdırırım artık. Bunu nasıl kullanmaya başlamalıyım bulantılar azaldı diye prilama geçmek istedim doktorumçok düşük demişti ama zoferde çok ağır bir ilaç 😞
Canım normalde yatmadan önce iki tane içiyorlar şiddetine göre. Sen bir tane iç madem azaldı, yetmezse iki yaparsın.

Canım normalde yatmadan önce iki tane içiyorlar şiddetine göre. Sen bir tane iç madem azaldı, yetmezse iki yaparsın.
Dayanılmayacak gibiyse parol iç canım ben bi tek kaldırdığımda ve soluma yattığımda ağrıyor öyle dümdüz durunca çok ağrısını hissetmiyorum

Teşekkür ederim canım . Benim sabahları zorum oluyor bu ara gün içinde de başladı ,size de geçmiş olsun ben ilk gebeliğimde on yıllık korumalı yaptırmıştım aşıyı ama bu kadar ağrı hatırlamıyorum demek size ağır geldi

Kızlar bugün kontrole gittim, çok şükür oğluşum gayet iyi, hatta 3 boyutlu da görme imkanım oldu 😍

Ama doktoru hiç sevmedim, o yüzden bir daha ona gitmeyi düşünmüyorum. Şimdi başka bir doktora haftasonu için randevu alsam peş
peşe ultrasona girmek sıkıntı olur mu sizce, bir ay sonrasını mı bekleyeyim ne dersiniz?

Teşekkür ederim canım . Benim sabahları zorum oluyor bu ara gün içinde de başladı ,size de geçmiş olsun ben ilk gebeliğimde on yıllık korumalı yaptırmıştım aşıyı ama bu kadar ağrı hatırlamıyorum demek size ağır geldi
Evet canım, ağır geldi biraz galiba. Örgü yapıyorum ona bile ağrıyor, yukarılara uzanmak falan acıtıyor hafifler inşallah. 😔

Ya evet canım nedense benim de sola yatınca kalbim hızlı çarpıyor nefesim daralıyor sağda daha rahat ediyorum. Ama sola yatmak iyi diyorlar bişey olmaz demi?
gün içinde sola yatarak uzanıyorum gecede biraz sola yatıp sağa dönüp uyuyorum çocuga kan akısı daha iyi oluyor diyorlar onun için biraz yatıp dönüyorum inşallah bişey olmaz canım eskiler okadar çocuk dogurmuş bilmeden gelişi güzel yatmışlardır onlarda Allaha emanetler

X