2021 Ekim Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    285
Öncelikle hayırlı olsun canım Rabbim sağ Salim kucağına almayı nasip etsin bebişini İnşaAllah, ben doktora gitmedim daha bakalım hemen gitmek istemiyorum nasip, benimde 3 ekim bebeğimin doğacağı tarih nasip olursa, İnşaAllah bebeklerimizi kucağımıza aldığımız günleride Rabbim göstersin hepimize 🤲🤲🤲
Teşekkür ederim canım benim, Allah razı olsun 😍hepimiz sağ salim kucağımıza alalım inşallah ♥️bende hemen gitmedim canım, çarşamba tekrar kan vereceğim, 100 üstünde çıkması lazım dedi aile hekimi, güzel artmıştır inşallah ♥️ burda birbirimize destek olur, sohbet ederiz 😇

Teşekkür ederim canım benim, Allah razı olsun 😍hepimiz sağ salim kucağımıza alalım inşallah ♥️bende hemen gitmedim canım, çarşamba tekrar kan vereceğim, 100 üstünde çıkması lazım dedi aile hekimi, güzel artmıştır inşallah ♥️ burda birbirimize destek olur, sohbet ederiz 😇
İnşaAllah artmıştır değerin canım, evet birbirimize destek oluruz İnşaAllah 🥰

Boş kese görünür bende 30 Ocak’ta gidicem benimde 25 aralıktı en azından dış gebelik olup olmadığı falan anlaşılır yani bence git ben gidicem zaten gittiğin hastanedeki ultrason Makinesi güzelse 6-6,5 haftada kalp atışı da duyuyorsun 7 yi beklemene gerek kalmıyor
O zaman gideyim canım bende için rahatlasin bari

Merhaba canım hayırlı olsun sağlıkla kucağımıza alalım inşallah🤩 sağlık ocağında mi veriyorsun kan ne kadar zamana çıkıyor ben iki gün ara ile verdim ilk adetten 5 gün önce 19 çıktı iki gün sonra 70 şimdi yine merak ediyorum tekrar kan versem mi

Merhaba canım hayırlı olsun sağlıkla kucağımıza alalım inşallah🤩 sağlık ocağında mi veriyorsun kan ne kadar zamana çıkıyor ben iki gün ara ile verdim ilk adetten 5 gün önce 19 çıktı iki gün sonra 70 şimdi yine merak ediyorum tekrar kan versem mi
Allah azı olsun canım, senin bebeğine hayırlı olsun, sağlıkla gelsin inşallah 😍♥️ evet canım sağlık ocağı aile hekimine adetten 3gün önce kan verdim, 33 çıktı. Bir gün sonra cumayı doktorum pazartesi salı yokum, sen çarşamba gel tekrar kan ver. Adet öncesi olduğun için şuan değerin düşük, çarşamba 100üstü çıkarsa gebelik kaydını yaparız, ona göre kadın doğuma randevu alırsın dedi.

Sağlık ocağın kan alıyorsa iki günde bir kan verebilirsin canım, düzenli artıyor mu betaya bakarlar. İnşallah düzenli artıyordur, bebeğin sağlıkla seninle olur.  :KK200::KK68:

Allah azı olsun canım, senin bebeğine hayırlı olsun, sağlıkla gelsin inşallah 😍♥️ evet canım sağlık ocağı aile hekimine adetten 3gün önce kan verdim, 33 çıktı. Bir gün sonra cumayı doktorum pazartesi salı yokum, sen çarşamba gel tekrar kan ver. Adet öncesi olduğun için şuan değerin düşük, çarşamba 100üstü çıkarsa gebelik kaydını yaparız, ona göre kadın doğuma randevu alırsın dedi.

Sağlık ocağın kan alıyorsa iki günde bir kan verebilirsin canım, düzenli artıyor mu betaya bakarlar. İnşallah düzenli artıyordur, bebeğin sağlıkla seninle olur.  :KK200::KK68:
Çok teşekkürler canım 😍 bnde gidip yarın sorayım ozmn kan vernce hemen çıkıyor mu sonuç

Çok teşekkürler canım 😍 bnde gidip yarın sorayım ozmn kan vernce hemen çıkıyor mu sonuç
Bazı yerlerde bir gün sonra çıkabiliyormuş canım. Ben doğuda küçük bir ilçedeyim, şansıma 40 dakika sonra çıktı benim. 🤭Hastanenin sitesinden bakmıştım.

Dayanamadım gidip özelde kan verdim 70ti iki gün geçti 344 olmuş günde iki kat mi artıyordu 😁
İki kat diyorlar ama maşallah çok güzel artmış değerin ya :KK68: benim çarşamba vermem gerek, benimde güzel artmıştır inşallah 🙏
İnternetten test aldım 6 tane canım sıkıldıkça yaparım artik :KK70:
Bende eczaneden kaset test alıp yapasım geliyor ya:KK70::KK70:

Arkadaşlar merhaba, ben de bugün idrar testinde pozitif çıktım 2 ay önce boş gebelikten kürtaj olmuştum. İnşaAllah bu sefer hayırlısıyla kucağımıza alırız. Sevgiler.
Bende yaşadım boş gebelik canım ya çok zor günlerdi allahım kimseye yaşatmasın inşallah bu sefer sağlıkla gelsinler 🙏🏻🙏🏻😊

• Beğen
Reactions: Ebt
Arkadaşlar merhaba, ben de bugün idrar testinde pozitif çıktım 2 ay önce boş gebelikten kürtaj olmuştum. İnşaAllah bu sefer hayırlısıyla kucağımıza alırız. Sevgiler.
Hoşgeldin canım ekim annelerine 🥰 çok geçmiş olsun geçen ayki bebeğin için, İnşaAllah bu sefer sağlıkla kucağına alırsın 🤲☺️

• Beğen
Reactions: Ebt
X