2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Kızlar selam diş ağrım vardı 20 lik çektirdim ama diğer dişlerimde problemli olduğu için yine ağrıyor doktorum minoset içe bilirsin demişti ama normal minosetim kalmamış plus olandan var evde içsem herhangi birşey olur mu acaba kullanan var mı aranızda ?
Çok geçmiş olsun öncelikle.. bana minoset ve parol içebilirsin denildi. Minoset plus kesinlikle kullanmamamı söylediler. Doktorunuza danışın bence ve sakın plus olanı içmeyin...

Kızlar benim bir sorum var özellikle aramizda dogum konusunda tecrübeli olanlara 🌸 hamileliğin sonlarına doğru vajinal muayene ne sıklıkla yapılıyor. Kayınvalidem bir laf arasında son aylarda sürekli alttan bakacaklar demişti. Sürekli bu şekilde bakılacak mi? Şuana kadar hamilelikten önce 2 kez hamilelikte de kanamam olunca 1 kez vajinal muayene oldum ama illet oluyorum ya benim için eziyet gibi geçiyor 😥

Sohbet konumz vardi arkdaslar hep yazmis cnm inaniyorz bizde yaa yazik
Ruh hastası manyak 😤 ay çok kızdım şimdi . Defalarca kötüyüm depresyondayım diye burada insanların vaktini almış garip garip şeyler yazmıştı.üzmüştü onca insanı. Yemin ederim biz hamile kalıp doğuruyoruz lohusa depresyonuna erkekler giriyor. Neyin kafası bu ya 😡😡😡

Kızlar benim bir sorum var özellikle aramizda dogum konusunda tecrübeli olanlara 🌸 hamileliğin sonlarına doğru vajinal muayene ne sıklıkla yapılıyor. Kayınvalidem bir laf arasında son aylarda sürekli alttan bakacaklar demişti. Sürekli bu şekilde bakılacak mi? Şuana kadar hamilelikten önce 2 kez hamilelikte de kanamam olunca 1 kez vajinal muayene oldum ama illet oluyorum ya benim için eziyet gibi geçiyor 😥
Kqynanan abartmis cnm sadece 37. Haftada 1 kere cati muayenesi yapiliyor normal doguma uygunmusun degilmisim diye bi sknti varsa sezeryqn gunu veriyor dr. Ornegin bende muayenden sonra üst kemigin asagiya dogru egik dedi normal olmaz dedi sezerhan icin gün verdi dr. 5 gün snrasina bu kadar takilma faso fiso laflara

Kqynanan abartmis cnm sadece 37. Haftada 1 kere cati muayenesi yapiliyor normal doguma uygunmusun degilmisim diye bi sknti varsa sezeryqn gunu veriyor dr. Ornegin bende muayenden sonra üst kemigin asagiya dogru egik dedi normal olmaz dedi sezerhan icin gün verdi dr. 5 gün snrasina bu kadar takilma faso fiso laflara
Ay cok teşekkür ederim içim rahatladı. Daha çok erken olduğu için doktorumla hiç doğum hakkında konuşmadık aklıma takıldı. Bir kere daha olmasına raziyim ya sıkıcam disimi artık 😅

Kndi adima söyleyim mal misim yaa vallaa 😤
Ay hiç öyle deme kendine, mal olan o asıl. Burda kaç tane insan var nerden bilicez ki kimin niyeti nedir kim kadın kim erkek. Böyle insanlar toplumun her alanında var ama cidden şaşırdım yani. Kadınların olduğu doğum, bebek, hastane, hastalık vs konuşulan bir yerde neden bulunursun ki. Burası cinsellik konuşulan bir yer değil ki sanal olarak haz alasın. Cidden sıkıntılı.

Ay hiç öyle deme kendine, mal olan o asıl. Burda kaç tane insan var nerden bilicez ki kimin niyeti nedir kim kadın kim erkek. Böyle insanlar toplumun her alanında var ama cidden şaşırdım yani. Kadınların olduğu doğum, bebek, hastane, hastalık vs konuşulan bir yerde neden bulunursun ki. Burası cinsellik konuşulan bir yer değil ki sanal olarak haz alasın. Cidden sıkıntılı.
Aptal gibi inaniyorum uzuntusune ortak oluyrm sacma ya insnalarin given duygusuyla oynuyor sacma salak

Benim hiç olmadı canım, sezeryan olacağım belliydi yani çatı muayenesi de yapmadilar. Uzunluk ölçüsünü de hep yukarıdan yaptılar.

X