2021 Eylül Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ;

• Ankete Katılan
    302
Çok geçmiş olsun öncelikle.. bana minoset ve parol içebilirsin denildi. Minoset plus kesinlikle kullanmamamı söylediler. Doktorunuza danışın bence ve sakın plus olanı içmeyin...
Teşekkür ederim, içmedim artık ya nöbetçi eczane bulacağım yada pazartesiyi bekleyeceğim bu diş ağrısı insanı öldürüyor resmen

Kızlar benim bir sorum var özellikle aramizda dogum konusunda tecrübeli olanlara 🌸 hamileliğin sonlarına doğru vajinal muayene ne sıklıkla yapılıyor. Kayınvalidem bir laf arasında son aylarda sürekli alttan bakacaklar demişti. Sürekli bu şekilde bakılacak mi? Şuana kadar hamilelikten önce 2 kez hamilelikte de kanamam olunca 1 kez vajinal muayene oldum ama illet oluyorum ya benim için eziyet gibi geçiyor 😥
Benim doktorum 35 e kadar yapmamıştı 35 te yapmıştı ama zaten ben çok korktuğum için bu muayneden tam bakamamıştı 37+6 da suyum geldi gittim zaten çatım çok dar olduğu anlaşıldı sezeryan olmuştum

Benim doktorum 35 e kadar yapmamıştı 35 te yapmıştı ama zaten ben çok korktuğum için bu muayneden tam bakamamıştı 37+6 da suyum geldi gittim zaten çatım çok dar olduğu anlaşıldı sezeryan olmuştum
Bende hem korkuyorum hem geriliyorum. Ilk muayenemde biraz daha rahattım kendimi hazırlamıştım ama ikincisi felaketti benim için. Artık hayırlısı diyorum herkes için ya umarım hepimizin hem muayeneleri hem doğumu kolay geçer🙏

Bende hem korkuyorum hem geriliyorum. Ilk muayenemde biraz daha rahattım kendimi hazırlamıştım ama ikincisi felaketti benim için. Artık hayırlısı diyorum herkes için ya umarım hepimizin hem muayeneleri hem doğumu kolay geçer🙏
Bende çok korkuyordum aşırı kendimi kasmamaya sıkmamaya çalışıyordum ama nafile tek sefer bakıldı bende 37 de tekrar bakılacaktı pazartesi kontrol vardı Cumartesi kızım geldi 😂 tabi yine yapıldı kaçamadım o muayneden 😂 inşallah canım

Bende çok korkuyordum aşırı kendimi kasmamaya sıkmamaya çalışıyordum ama nafile tek sefer bakıldı bende 37 de tekrar bakılacaktı pazartesi kontrol vardı Cumartesi kızım geldi 😂 tabi yine yapıldı kaçamadım o muayneden 😂 inşallah canım
Eninde sonunda yine yapılacak kaçış yok desene 😂 napalim katlanıcaz artık inşallah bir kereyle sınırlı kalır😅

Kızlar benim bir sorum var özellikle aramizda dogum konusunda tecrübeli olanlara 🌸 hamileliğin sonlarına doğru vajinal muayene ne sıklıkla yapılıyor. Kayınvalidem bir laf arasında son aylarda sürekli alttan bakacaklar demişti. Sürekli bu şekilde bakılacak mi? Şuana kadar hamilelikten önce 2 kez hamilelikte de kanamam olunca 1 kez vajinal muayene oldum ama illet oluyorum ya benim için eziyet gibi geçiyor 😥
İlk dogumumda doktor cati muayenesi yaaprken alttan bakti birde benim erken dogjm riskim oldugu icin acilmaya bakildi onuda dogumhanede bakmislardi bayandi sonra dogumda zaten ara ara bakiliyo acilma nasil nekadar ilerliyor diye

aa nasıl yani? Bir derdim var sayfasında bir başlığı vardı, hamile kalınca erkek arkadaşıyla evlenmeye ve bebeği aldırmamaya karar verdiğini yazmıştı yanlış hatırlamıyorsam. Bebeğin eylül doğumlu olduğunu söyleyince ben de buraya çağırmıştım. Hiç de şüphelenmedim valla.

İlk dogumumda doktor cati muayenesi yaaprken alttan bakti birde benim erken dogjm riskim oldugu icin acilmaya bakildi onuda dogumhanede bakmislardi bayandi sonra dogumda zaten ara ara bakiliyo acilma nasil nekadar ilerliyor diye
Mecbur sıkıcaz dişimizi artık napalim son zamanlar olmuş olucak zaten 😑

Evet eger normal dogum düsünuyorsan zaten mecbur bakiliyor kendini kasmazsan eger cok sorun yasamazsin ama iste onu yapabilmek onemli
Evet ya 3 kez yapıldı bu zamana kadar 2si hamilelikten önceydi insan ister istemez kasıyor kendini ama rahat olmaya çalışıcaz artık napalim.

Aaaa öğrendin mi sonunda hadi gözün aydın artık hazırlıklarına başlayabilirsin rahatça 🥰🙏🏻 sağlıkla gelsin oğluşun. Doktor kesin konuştu hatta mu cinsiyet için
Ayy evet çok şükür öğrendikk💃🏼 Pazartesi başlıyorum inşallah alışverişe☺️ Evet canım kesin mi diye sordum evet dedi 🙊

37. Haftadan sonra çatı muayenesi yapılıyormuş ozamandan sonra ara ara bakacaklar sanırım

X