2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Nasılsınız millet masallah zaman nasik geçiyor cinsiyet bike belli olmaya başlamış sag salim gelsinler insallah minnoslar🤗🤗🤗benim transfer cuma günü bi stres var ki anlatamam bidebunun yani sıraheyecan dorukta negatif düşündüğüm zamanlar daha agir basiyo😔kendimi negatife hazırlamaya çalışırken bile korkuyorum cok zor yollardan geçince sanırım pozitif hayal gibi geliyor bende durumlar boyle aklınıza gelirse dua edin benim icin ismimle (ayten))

Nasılsınız millet masallah zaman nasik geçiyor cinsiyet bike belli olmaya başlamış sag salim gelsinler insallah minnoslar🤗🤗🤗benim transfer cuma günü bi stres var ki anlatamam bidebunun yani sıraheyecan dorukta negatif düşündüğüm zamanlar daha agir basiyo😔kendimi negatife hazırlamaya çalışırken bile korkuyorum cok zor yollardan geçince sanırım pozitif hayal gibi geliyor bende durumlar boyle aklınıza gelirse dua edin benim icin ismimle (ayten))
Canim hakkında hayırlısı olsun inşallah dualarim seninle 🤲
Endiselenmemek stres yapmamak malesef elde değil
Hadi bakalım cumaya az kaldi psikolojik olarak iyi ol lütfen

Evet canım aynı gün transfer olmuştuk ☺️ beta takibi için istiolardir yükselmesini görmek icin güzel haberler verelim inşallah 🥰 en son bizi çok sevindirmistin canım benim☺️☺️
Aminnn inşallah canım Allah hepimizi daima sevindirsin 🤲kk ne giremedim işlerim vardı güzel haber alınca evimize gitmek için hazırlık içindeyiz şimdi dr da sıramı bekliyorum hayırlısı olsun 🤲😍

Gunaydin🙏🏼 Ben 6+1 tup bebek annesiyim. Karnim biraz agriyor ve ara ara regl sancisi gibi geliyor. Normal mi? Kimseden yanit alamadim belki siz cevaplarsiniz❤️
Bende 8. Haftada başladı o ağrılar doktor normal demişti 🤗 çok şiddetli değilse kanama yoksa korkma normaldir rahim büyüyor genişliyor sonuçta. Yine de kontrole gidince sorarsın doktora

Canım benim inşallah sımsıkı tutunsun bebeğin sana inşallah sağ salim güzel haberlerle gelirsin🤗🤗🤲🤲

Teyzelerim çok şükür herşey yolunda cinsiyetimizi öğrendik hayırlısıyla erkek geliyor 🐣😍
Yaaaa maşallah ugurumuz paşamız geliyor ilk pozitif senden ilk cinsiyette senden Rabbim sağlıklı hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin inşallah canım yerim onu ben paşaların paşası ❤❤❤

X