2021 Eylül-Ekim Ayı Transfer Olacaklar

Nasılsınız millet masallah zaman nasik geçiyor cinsiyet bike belli olmaya başlamış sag salim gelsinler insallah minnoslar🤗🤗🤗benim transfer cuma günü bi stres var ki anlatamam bidebunun yani sıraheyecan dorukta negatif düşündüğüm zamanlar daha agir basiyo😔kendimi negatife hazırlamaya çalışırken bile korkuyorum cok zor yollardan geçince sanırım pozitif hayal gibi geliyor bende durumlar boyle aklınıza gelirse dua edin benim icin ismimle (ayten))
Hakkında hayırlısı olsun canım bebeğin sımsıkı tutunsun sana inşallah dualarım seninle stres yapma kendine dikkat et 🥰

Gunaydin🙏🏼 Ben 6+1 tup bebek annesiyim. Karnim biraz agriyor ve ara ara regl sancisi gibi geliyor. Normal mi? Kimseden yanit alamadim belki siz cevaplarsiniz❤️
Benimde ilk zamanlar oluyordu doktorum normal demişti çok şiddetli değilse kanama yoksa normaldir. Benim ara ara yine oluyor doktorum bu haftada da bile normal dedi

Bizimde bugün kontrolümüz vardı hamdolsun 10 haftamiza girmişiz tek yumurta ikiziyiz biri 32 mm biri 31 mm olmuşlar detaylı ultrasonda da gördük çok duygulandım ama aglayamadim çok farklı bir duygu 🥺 masallah sübhanallah Rabbim evlatlarimiza sağlıkla kavuşmamızı nasip etsin inşallah ❤️❤️

Bizimde bugün kontrolümüz vardı hamdolsun 10 haftamiza girmişiz tek yumurta ikiziyiz biri 32 mm biri 31 mm olmuşlar detaylı ultrasonda da gördük çok duygulandım ama aglayamadim çok farklı bir duygu 🥺 masallah sübhanallah Rabbim evlatlarimiza sağlıkla kavuşmamızı nasip etsin inşallah ❤️❤️
Ayyy masallah çok sevindim canım sorma o duygu çok başka rabbim saglikla kucagimiza almayı nasip etsin inşallah

Yaaa maşallah canım çok güzel tek yumurta ikizi sağlıkla büyüsünler🥰🥰

Allah razı olsun canım benim Rabbim isteyen herkese gönlündekini nasip etsin inşallah doktordan çıktığımdan beri ağlıyorum duygu patlaması yaşıyorum resmen
Yaa kuzum aglama ama seni çok iyi anlıyorum çok zor bulduk biz bu bebişleri her an normal insanların verdiği duygulardan tepkilerden daha fazlasını verip yaşıyoruz 😣❤️ Sağlıkla kucagımıza almayı nasip etsin rabbim❤️❤️ Kaçıncı haftadanda öğrendin kuzum 14 mü

X