2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Çok geçmiş olsun canım. allah hepimizin şifasını versin.
Hayır zaten herkeste olmayabilir. Doktorum tüm hastalarının tercihine bıraktığını aöylüyor tetanoz aşısını ve bizim hastanemizde bulaşma ihtimali yok dedi. Sen tedirginsen olabilirsin ama otoimmün hastalığın da var temkinli olmakta müdahaleleri minimuma indirmekte yarar var dedi ☺️
ben ankilozan spondilit hastasıyım. Atak dönemlerim zor geçiyor. Bir atağımı tetiklemesinş istemiyorum açıkçası. Süt içmiyorum mayalı yiyeceklerden kaçınıyorum. Tatlı yemiyorum. atak yaşarsam ilaç kullanamayacağım için zorlanabilirim. Her ay romatolojiye de gidip muayene oluyorum ben.
açıkçası aile hekimim, romatoloji doktorum jinekoloji doktorum gereksiz buldu. Parol içerken bile dikkatli oluyoruz. Sadece 2 parol içtim şimdiye kadar. Onu bile sayıyorum.
doktorumun dediğine göre de steril ortamda bulaşma ihtimali olmayan bir virüsün aşısını vurulmayacağım o sebeple.
Benim bilgim olan konular değil sonuçta kendim araştırıp bilebileceğim şeyler değil. Ne derlerse dinliyoruz. 😀
Aynen canım drlar ne öneriyosa onu yapıyoruz sonuçta onlarda bize göre tedavi uyguluyorlar.Senin durum biraz daha ağır temkinli olmakta fayda var.Bendeki de sürekli ilerleyen bi rahatsızlık ben tedavime devam edemedim ilaçları çok çok ağır geldi bünyem kaldırmadı malesef😔Allah yardımcımız olsun hamilelikte zor geçiyo tabi bu durumda ağrılardan.Yine de çok şükür 🥰❤️

Iyiyim canim Mert oglum anasını tekmeliyor sürekli 🥰 senin oğlan nasil iyi mi nasil gidiyor
Oy yesinler onu
Hamdolsun bizde iyiyiz oturup kendimi dinleyince ara ara bendede ufak çaplı dokunmalar hissediyorum.
Senin detaylı ne zamandı?

3 gundur bende yasadim alt karnimda sag tarafta sonra birden gecti cnm cok kotuydu... yani yataktan kalkarken koltuktan kalkarken hissediyordum sonra birden gecti.. galiba bebek yukariya dogru cikiyordu ve rahmim buyuyordu. Gecmezse doktorunu ara
Tesekkur ederim canım ama benimki öyle de değil şiddetli değil ani hareketle de değil uyurken uyanıyorum 15-20 dk bı sizi gibi... Şu an yine uyandırdı Çarşamba gidicem bakalım

İyi akiamlar kızlar ya göbek benı mahvedıyo , nefes alamıyrm şişkinlikten . benim kızda aglıyo surekli benımle saklambac oyna dıye ıkı kosuyorm nefes nefese kalıyorm bi görseniz 🥺Eki Görüntüle 2762080 göğüslerimde taş gibi halıme baksanıza , kızımı emzırırken böule olmuştu göğüslerim sadece ,taş gibi 😔 sagdan soldan şiştim valla 🥴
Bebekler iyi olsunda mecbur dayanicaz evet bende öyleyim karnım o kadar gergin göğüslerim sis kendimi mutasyona uğramış gibi hissediyorum ama sonunda bebeklerimize kavuşmak var . Senin işin daha da zor birde küçük çocuk var üstüne Allah kolaylık versin canım

Bebekler iyi olsunda mecbur dayanicaz evet bende öyleyim karnım o kadar gergin göğüslerim sis kendimi mutasyona uğramış gibi hissediyorum ama sonunda bebeklerimize kavuşmak var . Senin işin daha da zor birde küçük çocuk var üstüne Allah kolaylık versin canım
Amin tesekkür ederim ,sanırım hızlı bir sekilde de catlıyrm çok kaşıntım var karnım ve bacaklrmda ,çok kaşımaym dıyorm ama arada kaşıyrm 😌

Kızlar merhaba
20 haftalık hamileyim . Dün yapılan ayrıntılı ultrasonda bebeğin organ taramasında çok şükür bir şey çıkmadı . Devlet hastanesine gidiyorum normalde ama ayrıntılı ultrasonu özel hastanede çektirdim radyolojide . Her neyse taramayı yaparken herhangi bir sıkıntı olduğunu söylemedi . Dün çektirdm . Ama bana verilen raporda Plesanta da retrokoryal kan göllenmeleri izlenmektedir yazıyor . Panik oldum . Gittiğim doktor devlet hastanesinde olduğu için numarası falan yok soramadım. Haftasonu bide iyice panik oldum . Önemli bişey olsa ultrasonu çeken doktor dermiydi onu da bilmiyorum . Bilgisi olan varsa lütfen yardımcı olsun 🙏 bu arada oksapar iğnede kullanıyorum . Bu üçüncü gebeliğim bundan öncekileri kürtaj ve düşükle sonlandı o yüzden bi şey olacak diye korkuyorm

X