2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
Geçmiş olsun canım o ağrı başlamadan içmen lazım benide kusturuyor migren kustummu rahatlıyorum geçiyor ağrı annemde öyle 2 gün yatar agridan
Evet değil mi uyuşmayla başlıyor her yerin karıncalanıyor bide auralı olunca değişik çizgiler falan görüyorsun anlıyorum içiyorum ama bu daha değişik daha şiddetli birşey:KK43: sağol kuzum ❤️❤️

Bastırıyodum da o kadar uzun bastırmıyodum, öyle yapayım artık. Bi de o var dimi. Göbeklerimiz zaten büyüdü bi yere çarpınca zaten acısı oluyo, bide kan sulandırıcılarla daha da morarıp, iğne yerlerin de ağrıyo bu sefer 😔 Rabbim inşallah emeklerimizin karşılığını gösterir de inşallah mutlu sona ulaşırız 🤲
Üst bacaktan ya da kol arkasından da vurabilirsin. Karın çok büyüyünce karından vuramamıştım, koldan vurdu eşim

Evet değil mi uyuşmayla başlıyor her yerin karıncalanıyor bide auralı olunca değişik çizgiler falan görüyorsun anlıyorum içiyorum ama bu daha değişik daha şiddetli birşey:KK43: sağol kuzum ❤️❤️
Aynen canim bendede beyaz yıldızlar uçuşuyor karanlık ve sessiz oda da o ağrıyla uyuyabilirsen en iyi çözüm o çok zor baş ve diş ağrısı

Aynen öyle her sey iki kati artmis fiyati ben de çoğu şeyi vermistim baston araba bisikletleri iki besigi var birisi park yatak ben de anne yanı alırım oyuncakların cogu duruyor emzirme yastigi puset minderi felan var battaniyeler duruyor ama alırım baştan alacak kadar olmaz ikinci olunca yine bize
Aynen ilk gibi zorlamaz bizi alisveris ama bugunlari hayal etmedik demekki herseyi dagittik saglikli gelsinlerde yaz kuzulari oluyor zaten rahat olur aldiklarimiz kisa yakinda diyerlerini temin ederiz

Aynen ilk gibi zorlamaz bizi alisveris ama bugunlari hayal etmedik demekki herseyi dagittik saglikli gelsinlerde yaz kuzulari oluyor zaten rahat olur aldiklarimiz kisa yakinda diyerlerini temin ederiz
Ay evet yazın doğacaklar inşallah. Kısa kol giydirilmez heralde yeni doğmuş bebeğe.
Ben kızıma hep beyaz, sarı, yeşil, bordo kıyafetler aldım. İkincisi erkek olursa diye. Hatta eşofmanları hep erkek reyonundan aldım çünkü koz kıyafetlerini dar yapıyorlar

Ay evet yazın doğacaklar inşallah. Kısa kol giydirilmez heralde yeni doğmuş bebeğe.
Ben kızıma hep beyaz, sarı, yeşil, bordo kıyafetler aldım. İkincisi erkek olursa diye. Hatta eşofmanları hep erkek reyonundan aldım çünkü koz kıyafetlerini dar yapıyorlar
Benim kiz mayis dogumlu kisa kol giydirdim canim ama 20 gun falan ince uzun koldu bu da mayis sonu dogacak gibi geliyor bana nedense kizimda haziran olacakdi ama erken davrandi

Bu ana baba isimleri kötüyse neden koymak isterler bilemiyorum. Sizin kayınbabanızın adı ne bilemiyorum tabi. Sırf ana baba adı diye sıddık, döndü, dudu gibi isim koyanlar var çocuğuna.
Ben hayatimda en nefret ettiğim şey ana baba ismini cocuga koymak. Ya 9 ay cehennem azabı yaşa, sonra da gelsinler ki sen kimsin biz kendi ismimizi koyucaz.

Benim kiz mayis dogumlu kisa kol giydirdim canim ama 20 gun falan ince uzun koldu bu da mayis sonu dogacak gibi geliyor bana nedense kizimda haziran olacakdi ama erken davrandi
Benim de erken doğma ihtimali var. Kızım ekim doğumlu. Ona da hep ince uzun kollu giydirdik. Zaten hep battaniyenin içinde oluyor ilk ay. Ama yazın küçük bebeğin kıyafetini ayarlamak çok zor göründü şimdi bana. Ben emzirirken baştan Aşağı terleyen bir insanım. Bakalım yazın ne yapacağım 😬

Benim de erken doğma ihtimali var. Kızım ekim doğumlu. Ona da hep ince uzun kollu giydirdik. Zaten hep battaniyenin içinde oluyor ilk ay. Ama yazın küçük bebeğin kıyafetini ayarlamak çok zor göründü şimdi bana. Ben emzirirken baştan Aşağı terleyen bir insanım. Bakalım yazın ne yapacağım 😬
:KK48: ay o terlemeyi hic sorma su oluyorum birde lohosa teri her an ter bebek icin cok iyi oluyor hergun banyo yap oh mis gibi en rehat yaz bebesi ama cok pisiyorlar sicakdan kisinda ortemiyorsun tam hareketli zamani havalar soguyor

Neden erken dogum ihtimali var benim ihtimal yokdu ama malesef varmis dr soylememis panik pozuklugum var diye

Kızım Haziran doğumlu kısa kol giydiriliyor cok sıcak nem vardı bızım olduğumuz bölgede.
Amin sağlık olsun hepsi hallolur ❤️

Şuan kız ve erkek isimlerini ben buldum eşim arada bana da sırsan falan yapıyor ama hiç takmıyorum. Kızımda da daha cinsiyeti belli olur olmaz amine dedim herkese amine diye söyledim sonradan hiç karışamadılar. Onların keyfine kalsa eşimin babaannesi vefat etti kız olursa menekşe koy derler beğensem bile ismi koymam. Ben ne niyetle koyarsak o yönde ilerliyeceğini ddüşünüyorum. Tanıdığım insanlardan çokmu memnunum ki bide isimlerini koyayım.
Hehe aynen. İsmi kendim koyucam dedim kimse karışamıyor.

Hehe aynen. İsmi kendim koyucam dedim kimse karışamıyor.
bazen en başta kötü olunca sonradan hiç sıkıntıya girmiyorsun. ben artık bunu kabullendim. kayınvalidem benim kızımda annemi bile gönderip benim yanımda kaldı o zamanlar aramız iyidi ama benim yanımda kalırken beni millete kötülediğini öğrendim. oda yetmedi o çocuğu alıp oturdu ben temizlik yemek koşturdum bide her şeyi o yapmış gibi anlattı o sebeple daha şimdiden annemi yanımda istiyorum dedim. gelip görmek istersen buyur gel ama yanımda annem kalacak dedim. yoksa yine içten içe kendimi yiyecek her şeyimi zehir edecektim

:KK48: ay o terlemeyi hic sorma su oluyorum birde lohosa teri her an ter bebek icin cok iyi oluyor hergun banyo yap oh mis gibi en rehat yaz bebesi ama cok pisiyorlar sicakdan kisinda ortemiyorsun tam hareketli zamani havalar soguyor
Ekimde doğmasına rağmen kışın da emzirirken aşırı terledim. Dediğin gibi hem kendim her gün duş aldım. Hem de bebeği her gün yıkadım. Sağlıklı büyümesi için ve uyku rutini için Yıkama çok önemli. Sudan çıkmayız artık😊 Kışın da çok ince uyku tulumu giydiriyorum. Üstünü açma derdi olmuyor

X