2021 Haziran Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    298
1 haftadır midem bulanıyor hamileliğin başında böyle bi sıkıntım yoktu. 15. Haftada mide bulantısı yaşayan var mı?

Kızlar günaydın... son 3 haftadır hiç kontrole gitmedim 1 hafta öncesine kadar sanki hareketler hissediyordum ama 1 haftadır yok gibi 2. Hamileligim ilkindede 20.hafta da hissetmiştim, bende mi bi sorun var anlamadim 2.hamileliği olup hissedenler varmı bütün gece düşünmekten uyuyamadım bile
Benimde 2.gebeliğim ama daha hiç hissedemedim bile.

1 haftadır midem bulanıyor hamileliğin başında böyle bi sıkıntım yoktu. 15. Haftada mide bulantısı yaşayan var mı?
15. Hafta değil ama 13. Haftada hortladi 😕 bulantilar

Benimde 2.gebeliğim ama daha hiç hissedemedim bile.
Bende hisseder gibi olmuştum ama hissetmemisim çünkü sadece bi kere oldu yanlış alarmmis😅

Kızlar şuan da yine migren atağı geçiriyorum daha doğrusu geçireceğim, benimki auralı migren bide etrafımda beyaz ışıklar var küçük küçük yanıp sönüyor bu demek oluyor ki birazdan dayanılamayacak bir ağrı başlayacak ne zamandır olmuyordu:KK43:
İnanılmaz derecede halsizlik, baş dönmesi ve bulantı yapıyor hatta kusturuyor:KK43:
Bide halüsinasyonlar var bildiğin halüsinasyon görüyorum yani..
En son bu tür atakta dayanamayıp bayılmıştım, ilaç bu tür migrene fayda etmiyor sadece süresini azaltıyor şiddetini değil...hadi bakalım hayırlısı başlıyoruz 😐
nasıl oldun iyimisin ?

Detayli ultrasona girenler var mi arkadaslar ? Yda ortalama ucreti hakkinda bilgisi olanlar
18. hafta dan sonra giricem ben bazı dr 17 den sonra bazısı 20 den sonra illa gel diyor ben kayserideyim özel muayenehanesi olan bir porf perinatologa gidicem 550 fiyatı

Annem diyoki kardesine 6. Aya kadar erkek dediler sonra kız oldu bence seninkide kız olcak ultrason resmi kıza benziyor diyo ben kendimi alıştırma ya calistikca erkek fikrine hep yeni bir umut ekiliyor hayallerime😅
canım senin attıgın usg de bebegi yandan görüyoruz ya ben kız gibi hissettim inan icimden öyle geldi kendi usg görüntülerime baktım video dan hep bir cıkıntı var bana erkek dendi 12. hafta dan beri sana erkege benziyor derken bacaklarının arasını gösterdi mi dr şuan pc den yazıyorum telden girip 14. hafta daki usg bacaklarının arasını atıcam hala senin kızın olucak gibi geliyor bana hayırlısı ama öyle geliyor ne yapayım :)

Annem diyoki kardesine 6. Aya kadar erkek dediler sonra kız oldu bence seninkide kız olcak ultrason resmi kıza benziyor diyo ben kendimi alıştırma ya calistikca erkek fikrine hep yeni bir umut ekiliyor hayallerime😅
05F0CAE0-68C6-4422-A622-09AF83EA4B50.jpeg

Hayırlı akşamlar 11 Haziran'da 3. kez anne olacağım .2013 ve 2015 doğumlu iki çocuğum var 39 yaşınyadıyım,çok eski üyelerdenim çocuklarımda takip ederdim ismimi şifreyi unutmuşum yeni üye oldum Rabbim herkesin bebeğini sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
Hoşgeldin hayırlı ugurlu gelsin bebegin 🎈

Umutlanma kuzum ama benim yeğenime de 6 ay farklı farklı bissürü doktor kız dedi sonradan erkek olduğu anlaşıldı 🤭
Sen kendini erkeğe alıştır en iyisi, olursa dönecek olursa mutlu ol 🤗

X