2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Kızlar sizinde sırtınızla böbreğiniz de ağrı oluyor mu çok kötüyüm otursam oturamıyorum yürüsem yürüyemiyorum valla ağlayacağım utanmasam

Kızlar sizinde sırtınızla böbreğiniz de ağrı oluyor mu çok kötüyüm otursam oturamıyorum yürüsem yürüyemiyorum valla ağlayacağım utanmasam
Hiç öyle bişi olmadı ama böbrek genişlemesi diye bişi var aklında olsun doktoruna gidince sor istersen canım
Yada yorulduğun , üşüttügün için de olabilir bol bol su iç böbrek için sıcak tut kendini

Sonunda içim rahatladı kızlar
Tekrar selamlar herkese
İkili testte riskim yüksek çıktı DNA testine yolladık sonucumuz güzel geldi çok şükür 🙏🙏
Biraz sıkıntılıydım sizleri de sıkmak istemedim uzaktan mesajlarınızı okumaya çalıştım ama artık hep burdayım başınızı şişirebilirim yani 🤗🤣

Tekrar selamlar herkese
İkili testte riskim yüksek çıktı DNA testine yolladık sonucumuz güzel geldi çok şükür 🙏🙏
Biraz sıkıntılıydım sizleri de sıkmak istemedim uzaktan mesajlarınızı okumaya çalıştım ama artık hep burdayım başınızı şişirebilirim yani 🤗🤣
Gözün aydın ☺️

Benden de günaydın bütün dertlerim 14 haftanın öncesinde kaldı hamileliğin en güzel dönemindeyim. Çok şükür hep şükür hiç bir şikayetim yok. 2 gündür diş ağrım var yoğun kalsiyum eksikliğim vardı ona bağlı diş kaybı yaşicam gibi duruyor. Ben kalsiyum dışında vitamin almıyorum dr verdi ancak halsiz hissettiğin günlerde kullan dedi. Benim ayrıntılım da 1 Temmuzda yavruşu 4D görmek için sabırsızlanıyorum 😍 kızımızın ismine de karar verdik Zeynep Hüma iki isim sevenlerdenim. Zeynep küçüklüğümden beri sevdiğim bir isimdi. Hümanında anlamına bayıldım mutluluk getiren demekmiş bu bebek zaten süprizdi mutluluk getirmesi duasıyla ❤️ O zaman sabırla beklenecek 3 hafta hareketler kuvvetlensin de bari o zaman beklemek daha kolay oluyor 🥰
Adıyla büyüsün Zeynep ismine bayılırım💜🥰 "Zeynep bu güzellik var mı soyundan elvan elvan güller biter bağrında" ...Bu şarkıyı dinlerdim hep bi önce ki gebeliğimde bu ismi düşünüyordum düşük yaşamıştım, nasip değilmiş. 😐

Tekrar selamlar herkese
Cok geçmiş olsun gözünüz aydın. İkili test yüzde kaçta kac çıkmıştı. Arkadaşımın cok yüksek çıktı 50/1

Geçmiş olsun.Gaviscon içilebiliyo bildiğim kadarıyla istersen Dr.una danış.İki yudum soğuk sütte iyi geliyor yanmaya.Bana d vitamini verilmedi.Bu ara bel ağrısı yaşıyorum uzanırken en çokta.🙄
Maalesef ne sut ne gaviscon ise yaramiyor sadece 1-2saat idare ediyor😔 bel agrisi rahim buyemesinden kaynakli oluyormuş sanirim doguma kadar ara ara yasicaz🙄

D vitamininden tiksindim kızlar ya 😔 doktor ekmeğine damlatıp kullan suya damlatma yağlı Bi damla olduğu için bardakta aynı etkiyi vermez dedi ekmek bile yiyemiyorum artık 3 gündürde d vitamini ni içmiyorum öneriniz var mı
Colledan kullanıyorum ben direk ağza damlatılıyor günde 3 damla. Devit yağlı tadı mide bulandırabiliyor ondan içersen günde 9 demişti. İsterseniz elinizdeki bitince colledan alıp bir deneyin. Onu da yapamıyorsanız doğal yoldan alın, her gün güneşe çıkın oturun yarım saat, tamamdır 😊 👍🏼👍🏼

Colledan kullanıyorum ben direk ağza damlatılıyor günde 3 damla. Devit yağlı tadı mide bulandırabiliyor ondan içersen günde 9 demişti. İsterseniz elinizdeki bitince colledan alıp bir deneyin. Onu da yapamıyorsanız doğal yoldan alın, her gün güneşe çıkın oturun yarım saat, tamamdır 😊 👍🏼👍🏼
Teşekkür ederim
Maalesef 4 gün falan anca dayandım bıraktım kullanamıyorum bu zamana kadar ilk defa biseyden tiksindim doktora daha söylemedim cuma gideceğim bakalım ne diyecek Bi zararı varmıdır acaba bebeğe kullanmayışımın

Teşekkür ederim
Maalesef 4 gün falan anca dayandım bıraktım kullanamıyorum bu zamana kadar ilk defa biseyden tiksindim doktora daha söylemedim cuma gideceğim bakalım ne diyecek Bi zararı varmıdır acaba bebeğe kullanmayışımın
D vitamini önemli bir vitamin belli bir seviyenin üstünde olması gerekiyor. Kalsiyumun işlenmesinde de kullanılıyor bildiğim kadarıyla. Her gün içemeseniz de gün aşırı için, yoğurda süte damlatılabiliyor öyle yapın ya da dediğim gibi avuç içlerinizi ve bileklerinizi açarak günde 15-20 dk güneşte oturun. 😊 bir şekilde takviye etmeye çalısın

X