2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim de iştahsızlık vardı.Bi tık düzeldi maşallah diyimde Senin de en kısa sürede geçer inş.Zaten en büyük korku o oluyo bebek yeterince beslenemiyo diye..

Maşallah canım asla bu kadar yiyemem galiba İştahım yeni yeni açılıyor,bu gebeliğimde benim de canım hep meyve yemek istiyor.Balık hiç canım istemiyor ama artık arada bi yemek lazım.

ay nasilll rahatladim anlatamam demekki normal bir durum bu cok tesekkur ederim

Merhaba 19+2 yim ben de 20. Hafta diyor uyguluma. Bence kilo ile ilgili cok takılma 5 ayda uc kilo almissin gayet normal ilk uc ayda eger mide bulantisi vs olmuyorsa ve istahda bir degisiklik olmazsa 2 kiloya kadar almak nornal sonrasinda da her ay 1 kilo diyorlar yani su an ideal sekilde kilo almissin

Ben ilk uc ay almadim hatta gecen haftaya kadar hic kilo almadim ben de ondan tedirgin olmustim ama o da normalmiş. Olumsuz soylemlere ve insanlara kulak asma

Maşallah canım asla bu kadar yiyemem galiba İştahım yeni yeni açılıyor,bu gebeliğimde benim de canım hep meyve yemek istiyor.Balık hiç canım istemiyor ama artık arada bi yemek lazım.
Bende meyve sevmem bu gebeliğimde canm istiyor
Ortanca oğluma hamileyken kilo kilo limon ve kabuğunun aci suyu
Küçük oğlana hamileyken mandalina artı kabuklarının acı suyu
Kızımda bariz takıntım olmadı bunda da yok

cok sukur Allahim yalniz degilmisim ve bu normalmis. Allah saglikla hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip etsin insallah

Bende oğlumda tabağa limon dilimleyip yerdim bi de ekşi kız derler alakası yok.Ama bunda istemedi canım.Tatlıyı severim normalde, hiç yiyemiyorum dondurma hariç Tavuk etinden de tiksiniyorum kırmızı et yada kıyma kebap falan canım istiyor.

Kızlar ben bu gün 17+1 im bebek hareketler geçen akşamlar da vardı ama dün akşam sabahları falan hissetmiyorum gene korku aldı içimi stres oldum herhangi bir sıkıntım yok ama bilemedim size danışayım dedim

cok sukur Allahim yalniz degilmisim ve bu normalmis. Allah saglikla hayirlisiyla kucaginiza almayi nasip etsin insallah
Canım ben de 3 kilo almışım haftamız aynı senle benim bebek 5 gün kadar önde gidiyor hatta az evvel sağlık ocağına gittim aşımı yaptı tarttı normal yani korkma keşke hiç
Almasak ama alıyoruz

Bebek hareketleri varmı tatlım sende

evham yapma kendine. bak ben hissetmiyorum henuz hic bisey icine sıkıntı bastiginda ihlas suresini oku ayetel kursu oku

Benim bebiş gündüz ne yapıyor sa hiç hissetmiyorum geceleri pıt pıt vuruyor ama gündüz tık yok neden acaba kızlarhep uyuyor mu ki anlayamadım sizlerin nasıl
Şuan vakitlerinin %90 i uyuyormuş. Buda günde yaklaşık 22 saat uyumak demek 2 saat hareket ediyor ondada gece uyurken ediyorsa eğer farkına varmıyoruz

Bence yoktur canım bir sıkıntı kötü düşünme bazen gün içinde çok hissediyorum bazı gunler hic hissetmiyorum benim yorulmama da bagli galiba

Oooh miss tavuğu ben yapmadysam yerim dierlerinde sorun yok bu arada ateşim 37.5 çıkmaya meyilli

Telaşlanma annesi uyuyordur minişin geceleri hareket ediyorsa sen duymuyosundur.Bişeyler ye iç şöyle sırtını daya otur koltuğa elini koy , ben yan yattığımda göbüşüm biraz fazla olduğu için hissetmiyorum kiloda çok büyük etkenmiş çok fazlam yok ama ilk sezeryandan göbüş kaldı Ama sırt üstü yatınca daha net hissediliyor .Elinizi karnınıza koyup ayetel kürsü okuyun kızlar aklınıza geldikçe ,bide hareketlerini her hissettiğinizde elinizi koyup salavat ve ihlas okuyun Allah’a emanetler yavrularımız hepsini korusun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…