2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim gecen hafta vardi canim ama yemek yedikten sonra pisman oluyordum midem bulaniyordu bi acaipdi. Suyun bile tadi aci geliyordu su bile icmek istemiyordum ama gecti bir haftada cok sukur. Oglumda hic mide bulantim olmamisti
Inşallah tekrar başlamazda. Demekki bulantısız hamilelik de oluyor. Kizimda ben cok cektim korkuyorum aynı şeyler olursa diye

Kızlar selam, benimde betam 48 idi 38 saat sonra 92 cıktı. Batım yarındı normalde. Artış iyi ama değerler çok küçük olduğu için kafama takıyorum. :KK43: ne dersiniz?
Değerler gayet normal , sonuçta döllenmenin zamanına bağlı olarak battan önce hcg değeri farklı olması normal . Önemli olan 2 günde bir katlanarak artması

Merhabalar anne adayları,

Korunmayı bırakınca adet döngünüzde değişiklik oldu mu?

Ben 6 aydır korunmuyorum, her ay değişik oluyor,
ilk normal süresinden az sürdü,
sonraları erken geldi,
bu ayda 6 gün gecikti.
Benzer durum yaşadınız mı?

Kızlar selam, benimde betam 48 idi 38 saat sonra 92 cıktı. Batım yarındı normalde. Artış iyi ama değerler çok küçük olduğu için kafama takıyorum. :KK43: ne dersiniz?
Selamlar! Dün yani 26 şubatta aynı değeri görerek hamile olduğumu öğrendim ben de, daha öncelerde geçmişimde bir düşük öyküsü olduğu için hemen burada aldım soluğu. 🙈 Hayırlı olsun size de, yarın ben de ilk 48 saat sonrası hcg ölöümü yaptırıp ne kadar yükseldiğine bakacağım. Bu arada reglime takvime göre beş gün var hala, hamileliğimi de rüyamda gördüm ve gittim kan verdim çıktı. Çok erken öğrendim, pek de gereksiz oldu şimdi uzun bir bekleyiş olacak 🙈

Arkadaşlar merhaba, sanırım hamileyim, hem ovülasyon hem ggebelik pozitif cıktı. Çok heycanlandım. Daha adetime 6 gün var. Bu akşamdan başladım fınfık, ceviz yemeye 😅 korku da bastı, hayatım değişicek , sağlıklı mı gelicek endişelendim. Bu sizde de var mı?

Eklentiler

• IMG_20210228_013414.jpg
    IMG_20210228_013414.jpg
    108,2 KB · Görüntüleme: 69
Inşallah tekrar başlamazda. Demekki bulantısız hamilelik de oluyor. Kizimda ben cok cektim korkuyorum aynı şeyler olursa diye
Her gebik farkli canim aynisi olacak diye endise etme. Mide bulantisi hic yasamadim ama doguma kadar bel agrisi cektim hamileligimi ogrendigim andan itibaren. Bunda mesela bel agrim yok mide bulantim oldu ama sukur hafif gecti o da. Guzel dusunun guzel olsun insallah

Arkadaşlar merhaba, sanırım hamileyim, hem ovülasyon hem ggebelik pozitif cıktı. Çok heycanlandım. Daha adetime 6 gün var. Bu akşamdan başladım fınfık, ceviz yemeye 😅 korku da bastı, hayatım değişicek , sağlıklı mı gelicek endişelendim. Bu sizde de var mı?
Tebrikler canim benim. Endiselenme drun verdigi folik asit vitaminleri kullan hersey guzel olacak insallah

• Beğen
Reactions: 7m9
Merhabalar anne adayları,

Korunmayı bırakınca adet döngünüzde değişiklik oldu mu?

Ben 6 aydır korunmuyorum, her ay değişik oluyor,
ilk normal süresinden az sürdü,
sonraları erken geldi,
bu ayda 6 gün gecikti.
Benzer durum yaşadınız mı?
Merhaba hormonlar sapıtıyor bence korunmayı bırakınca 😅 bende gecikmeler olmuştu birkaç gün, rahim bebek arıyor gibi bir laf var öyle derler🙄
Selamlar! Dün yani 26 şubatta aynı değeri görerek hamile olduğumu öğrendim ben de, daha öncelerde geçmişimde bir düşük öyküsü olduğu için hemen burada aldım soluğu. 🙈 Hayırlı olsun size de, yarın ben de ilk 48 saat sonrası hcg ölöümü yaptırıp ne kadar yükseldiğine bakacağım. Bu arada reglime takvime göre beş gün var hala, hamileliğimi de rüyamda gördüm ve gittim kan verdim çıktı. Çok erken öğrendim, pek de gereksiz oldu şimdi uzun bir bekleyiş olacak 🙈
Hayırlı olsun 🤗 bence erken yumurtlamışsınız, ben yumurtlama takibi yaptım takvimle alakasız yumurtladım🥰 benim de çarşamba günü tekrar kan kontrolüm var, ona göre kese randevusu belirleyeceğiz ama kese ve kalp atışı için aynı anda gitmek istiyorum inşallah kabul ederse doktorum, çünkü benim de iki kaybım var gerilmek istemiyorum şimdi.
Herşey harika olsun hepimiz için 🥰

Günaydın canım❤️ Akşamları 8 gibi uyuyorum ben,gece ilaç içip uykuya devam ediyorum😅sabah da erkenden kalkıyorum.Gün içinde de uyukluyorum 😅
Sen kan sulandırıcı kullanıyor muydun
Günde 1 tane bebek asprini alıyorum canım ☺️ Ben dün gece 1de yattım sabahın 6sında kalkıp test yaptım düne göre silik çıktı moralim bozuldu, yine kimyasal olacak diye çok korkuyorum

Günde 1 tane bebek asprini alıyorum canım ☺️ Ben dün gece 1de yattım sabahın 6sında kalkıp test yaptım düne göre silik çıktı moralim bozuldu, yine kimyasal olacak diye çok korkuyorum
Test aynı marka mı canım? Atsana testleri i bakalım. Aslında idrar testlerine güvenme, kan versene özelde🙄

Dün aynı şey benim de başıma geldi canım, moralim çok bozulmustu o halde beklemek yerine 48 saat dolmadan kan verdim; 2 kat artmıştı bile. Artık gidip kan ver ve idrar testini bırak. Herşey çok güzel olucak inşallah ❤️

X