2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
İnşallah canım inşallah ❤️ Sen ne zaman tekrar kan vereceksin
Çarşamba 18 cuma 70 çıktı benim,takvime göre adet günüm bugün ama ben yumurtlama takibi yaptım ona göre adet günüm cumaydı.Güzel artmış haftaya çarşamba ver ona göre randevu belirleyelim dedi, ilaçlara başladık bekliyorum öyle :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Allah hepimize sabır güç kuvvet versin

Çarşamba 18 cuma 70 çıktı benim,takvime göre adet günüm bugün ama ben yumurtlama takibi yaptım ona göre adet günüm cumaydı.Güzel artmış haftaya çarşamba ver ona göre randevu belirleyelim dedi, ilaçlara başladık bekliyorum öyle :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: Allah hepimize sabır güç kuvvet versin
Ben de henüz doktor bulamadım, çevremdeki herkese de söylemek istemiyorum bu sebeple benim için biraz zor olacak bu durum. Bugün eczaneye gidip herhangi bir folik asit alıp en azından ona başlayayım diye düşündüm, zaten iki saat sonra da kanda tekrar baktıracağım bakalım iki katına çıkmış mı diye. Bir süre kendi kendime doktorluk etmek durumunda kalacağım. 🤭

Merhaba Kasım anneleri hepimize hayırlı olsun. Saglıcakla kucagımıza alırız bebişlerimizi inşallah. Ben daha bugun öğrendim daha çok yeni folik asit başlamak istiyorum. Doktorunuz hangi folik asiti verdi
Aile hekimi folic 1 verdi bana sonuçlar çıkmadan günde 2 al dedi çıkınca değerlerin iyi dedi 1 tane ic dedi hatta bol yeşillik yersen içmeye gerek.bile yok dedi .

Aile hekimi folic 1 verdi bana sonuçlar çıkmadan günde 2 al dedi çıkınca değerlerin iyi dedi 1 tane ic dedi hatta bol yeşillik yersen içmeye gerek.bile yok dedi .
Ben yeşillik pek sevmiyorum yani bol yiyecek kadar diyim:)) ama mutlaka iyice yıka .. birde aile hekimi değilde kadın doğuma gidersen daha iyi olur bence , kadın doğumcu karar versin kaç adet ilaç vs gerek varmı yokmu

Benim geçen ay hiç sekmeyen reglim 7 gün sekti acaba gebelik mi diyip kanda vermiştim sonrasında geldi regl, bu ay gebeyim :)
Ne kadar doğru yanlış tesadüf bilemeyeceğim tabi
Ya ne güzel umut oldun bana:)
Bende gecikince kan verdim.

Korunmay bırakınca adet döngüm değişti,
Ilk erken gelmeye başladı,
Sonra beş gün sürerken iki gün sürdü bir defasünda ve az pıhtı vardı onda af edersin,
Sonra bu ay 6 gün gecikti ki korunmayalı erken gelirdi gecikmezdi.
(yoğun sayılan bir kan mı gelmişti bu gecikmese seninde)

Sende de döngü değişmiş mıydı, tanıdık geliyor mu bu yazdıklarım:)

Aynen bende 14. Haftaya kadar 5 kilo vermiştim. Ruh halimin kötü olmasını hiç deniyorum
Bende 4 kilo vermiştim 4 ay bulanti çok zordu bel ağrısı falan t aydan sonra daha rahattim
Merhabalar anne adayları,

Korunmayı bırakınca adet döngünüzde değişiklik oldu mu?

Ben 6 aydır korunmuyorum, her ay değişik oluyor,
ilk normal süresinden az sürdü,
sonraları erken geldi,
bu ayda 6 gün gecikti.
Benzer durum yaşadınız mı?
Bu defa korunmayı bırakınca ilk ayda hamile kaldım ama daha önceden iki düşük yaşamıştım o zamanlar dediğin gibi erken veya geç olduğu oluyordu sonra Oğlum oldu onu emzirirken de 8 ay regli olmadım başlayınca yine düzensizlik olmuştu 4 aydır düzene girmişti bu ay koru madik ve hamileyim🤲 Darısı başınıza ☺️

Ya ne güzel umut oldun bana:)
Bende gecikince kan verdim.

Korunmay bırakınca adet döngüm değişti,
Ilk erken gelmeye başladı,
Sonra beş gün sürerken iki gün sürdü bir defasünda ve az pıhtı vardı onda af edersin,
Sonra bu ay 6 gün gecikti ki korunmayalı erken gelirdi gecikmezdi.
(yoğun sayılan bir kan mı gelmişti bu gecikmese seninde)

Sende de döngü değişmiş mıydı, tanıdık geliyor mu bu yazdıklarım:)
Yok benim normal geçti sonraki süreç yumurtalama da her zamanki günde oldu :)

X