2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Merhaba hanımlar 🌸 Ben de Allahım nasip ederse kasım annesi olacağım. Yalnız kafama takılan şu ki ben çatlatma iğnesi ile hamile kaldım ve iğneden sonraki 15. Gün değerim 38,1. Bu değer normal mi aranızda ovitrelle ile hamile kalan var mı?

Merhaba hanımlar 🌸 Ben de Allahım nasip ederse kasım annesi olacağım. Yalnız kafama takılan şu ki ben çatlatma iğnesi ile hamile kaldım ve iğneden sonraki 15. Gün değerim 38,1. Bu değer normal mi aranızda ovitrelle ile hamile kalan var mı?
Canımmm hayırlı olsun ☺️ Değer gayet normal ama değer hiç önemli değil, önemli olan düzgün katlanması, iki gün sonra tekrar baktır 🤗

Yaaaa melinda- melinda- şimdi farkettim sen de mi burdasın hayırlı olsun senin de çok mutlu oldum inşallah sağlıkla alırız kucağımıza 😍😍❤️
Ben de çok mutlu oldum bir arkadaş geldi bana Kasım annesi ☺️🤗 İnşallah bu sefer sağlıklı gebeliktir sağlıkla kucağımıza alırız canım 🤲❤️ Hep dua ediyorum 🙏🏻❤️

Kızlar selam, benimde betam 48 idi 38 saat sonra 92 cıktı. Batım yarındı normalde. Artış iyi ama değerler çok küçük olduğu için kafama takıyorum. :KK43: ne dersiniz?

Kızlar selam, benimde betam 48 idi 38 saat sonra 92 cıktı. Batım yarındı normalde. Artış iyi ama değerler çok küçük olduğu için kafama takıyorum. :KK43: ne dersiniz?
Sıkıntı olduğunu sanmıyorum önemli olan güzel artması, değerlerimiz benziyor ben de 12 şubatta yumurtladım dün 70çıktı.Değere takılma 😉

Merhaba herkese nasilsiniz. Bulantılar başlayan var mı ben çok iyiyim inşallah hiç başlamaz
Benim gecen hafta vardi canim ama yemek yedikten sonra pisman oluyordum midem bulaniyordu bi acaipdi. Suyun bile tadi aci geliyordu su bile icmek istemiyordum ama gecti bir haftada cok sukur. Oglumda hic mide bulantim olmamisti

X