2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim hareketler tutarız maalesef bazen akşamları hissediyorum bende ama gündüz çok anlayamıyorum hayırlısı herşey yolunda olsun da inş zamanla kuvvetlenecektir 🙏ultrosan la bakarken de tekme el kol görünüyor ama his yok o anda da bilemedim hayırlısı düşündükçe stres oluyorum neden hissetmiyorum die🙏♥️

Benim hareketler tutarız maalesef bazen akşamları hissediyorum bende ama gündüz çok anlayamıyorum hayırlısı herşey yolunda olsun da inş zamanla kuvvetlenecektir 🙏ultrosan la bakarken de tekme el kol görünüyor ama his yok o anda da bilemedim hayırlısı düşündükçe stres oluyorum neden hissetmiyorum die🙏♥️
Bende aksamları hıssedıyordum ya yemekten hemen sonra yada gece dun hiasetmedim. İnşalşah bugun hissederim 💓

Aaaaa senin durum, aynı benim durum 🙊
12.haftada erkek gibi” dedi , 14.haftada göstermedi, şimdi 16.haftam ve cuma günü randevum var. Aynısı olur mu dersin? ☺️
bu arada gözün aydın canım. sağlıkla kavuşun.
15 günde 1 gidiyoruz 12de biraz çıkıntı vardı net bişi yok daha ama erkek bebişe benziyo dedi nokta kadar bişi çıkıyodu video çekiyoz her gittiğimizde 🤣 14te göstermemesi kızmı diye düşündük kızlar göstermez ya genelde makas yapmıştı şimdi çok netti çok güzel kızı duyunca çooook sevindim 🤰🥰

15 günde 1 gidiyoruz 12de biraz çıkıntı vardı net bişi yok daha ama erkek bebişe benziyo dedi nokta kadar bişi çıkıyodu video çekiyoz her gittiğimizde 🤣 14te göstermemesi kızmı diye düşündük kızlar göstermez ya genelde makas yapmıştı şimdi çok netti çok güzel kızı duyunca çooook sevindim 🤰🥰

Yaaaa çok enteresan.. Anlattıklarının aynısı oldu bana da, haftalarına dek aynı 🙈 Cumayı iyice sabırsızlıkla çekiyorum. Kaçamak bi kontrolüm var da 😁

hah ben de tam olarak bunu soruyorum işte arkadaşım, peki yüksek risk çıkınca sizi ultrasona mı aldı direkt ? bir de kaç haftalık hamile olduğunuzu yazarmısınız rica etsem ben de gitmek istiyorum başka bir perinotoloğa detaylı baktırmak istiyorum , çok teşek
Evet dediki bir an önce perinatologa git dedi. Benim haftam 17+5 ti. 2 temmuzda gidicektım o kadar bekleme dedi i. Ben de 18+0 da istanbulda perinatologa cıktım. Erken oldu ama daha iki hafta bekleyemezdım o stresle.

Ayrıca bebeğimin hareketlerini mesanede hissettiğimi söyledim normal çünkü ters duruyor ayakları orda dedi doktor sizlerde de öyle hisseden var mı
Bende ilk öyle hissediyordum bu kadar aşağıda olamaz diye düşündüm mantıklı ayaklarıyla itiyorlarmış demek ki şimdi biraz daha yukarıda göbek deliğine yakın.ama her gün olmuyor tabiki

Doktorumuz zor da olsa bugün cinsiyetini söyledi 🤗💓💓💓💓😍 kız geliyor😊😊 ygmygm ygmygm 🌸
Gozunaydiin sağlıkla gelsin prenses canım 💝💝
Merhaba kızlar çok aktif olamıyorum. Umarım herkes iyidir 😊 bizimki bu aralar hıçkırmaya başladı sanırım. Yaklaşık 1 dk aynı yerde hareket oluyor çünkü 🥰 Allah isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin. Üçüncü kez yaşıyorum ama her hamilelik ayrı heyecan 😍
Kesinlikle katılıyorum hepsinin heyecanı farklı 🥰

Ben de hissedemiyorum hala. İkinci gebeliğim. Doktorda kıpır kıpır ama ben de his yok. 16 17 şerde hissedebilirsiniz dıo doktorlar ama yok yani kılo fazlam var bıraz sanırım ondan yani ben öyle düşünüyorum 😀

X