2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
kızlar selamlar. covid aşısı olan var mı aranızda? çalıştığım sektör gereği öncelik sırasına alınmışız sanırım hak gelecek yakın zamanda doktoruma danışacağım tabiki ama aranızda olanlar varsa deneyimlerinizi öğrenebilir miyim?
Bende ogretmenim bu hafta aşı bize de çıktı. Cok kararsiz kaldim. Hamile olmasam hic dusunmem ama suan bilemiyorum.

Bende ogretmenim bu hafta aşı bize de çıktı. Cok kararsiz kaldim. Hamile olmasam hic dusunmem ama suan bilemiyorum.
evet ben de aynı düşüncedeyim hamilelik olmasa direk olurdum düşünmem şu hastalık atmosferinden kurtulmak istiyorum çünkü bunaldı herkes. şarkıcı bengü olmuş doktoru olunması gerektiğini söylemiş ama bakalım benim doktorum ne diyecek:)

Kotu rüyalar ne zaman bitecek acaba dün gece yine gördüm bu sefer bebekle ilgiliydi. Zaten dudağımda en az 20 uçuk çıktı ve çok kötü halde dudağım inanılmaz şişti. Bide maske takmak işkence resmen
ben de sadece ben kötü rüya görmeye devam ediyorum sanıyodum, felaket ya dayak yemiş gibi uyanıyorum bir haftadır

Canım bende hep kusuyorum nisan başından beri azaldı ama 2 haftadır günde 1 2 çıkarıyorum ne yersen o çıkıyo bende açsam su sıvı tükettiysem onlar çıkıyo yemek yicem katı şeyler yicemde su olarak hiç çıkarmadım neyse o çıkıyo çok zor ben 1 paket prilam kullandım bide 1 haftalık kusma ilacı dramamine içtim 2 aydır başkada vermedi içmedim hiç faydası olmadı
Umarım tez vakitte bulantılar, kusmalar son bulur İnş. 🙏 Herkesin gebeliği farklı oluyor işte canım benim de ağır ve zorlayıcı olur.Sabır etmekten başka çare yok zaten..❤️

ben de sadece ben kötü rüya görmeye devam ediyorum sanıyodum, felaket ya dayak yemiş gibi uyanıyorum bir haftadır
Kabus ben de görüyorum.Bunun için uyumadan önce bikaç ayet okuyorum en sonda ayetel kürsiyi okuyorum.Sanırım bazı gebelerde korku olabiliyormuş lohusalıkta da oluyo hatta bizim büyükler böyle der.🤷‍♀️

kızlar selamlar. covid aşısı olan var mı aranızda? çalıştığım sektör gereği öncelik sırasına alınmışız sanırım hak gelecek yakın zamanda doktoruma danışacağım tabiki ama aranızda olanlar varsa deneyimlerinizi öğrenebilir miyim?
Merhaba, yaklaşık on doktor ile konuştuktan sonra aşı olmaya karar verdim. Dün oldum. Hepsi Biontech önerdi. Dünden beri kol ağrım var birazcık o kadar.
Ben oldum canım. İlk trimesterde önerilmiyor.
evet ben de aynı düşüncedeyim hamilelik olmasa direk olurdum düşünmem şu hastalık atmosferinden kurtulmak istiyorum çünkü bunaldı herkes. şarkıcı bengü olmuş doktoru olunması gerektiğini söylemiş ama bakalım benim doktorum ne diyecek:)

Biontech hamileler üzerinde çalışıldı. Bu nedenle öneriliyor.

Sizin bebislerin kılolarini da söylediler mi arkadaşlar 140 gram dedi bize 15+5 iz minnaciklar🥰
9 gun falan oldu sanırım son gideli 135 gram demişti. Ama ben bu kılo işine artık inanmıyorum kızıma aksam saat 10 da 3400 yada 3450 demişti. Kızım sonraki gun öglen dogdu 2750 gram 😄 dogurdum ilk söyledigim cok minik oldu 😄 orada doktor ebe falan yok yok normal dediler ama ben 3400 kıyasla söyledım tabi 🙄

Kotu rüyalar ne zaman bitecek acaba dün gece yine gördüm bu sefer bebekle ilgiliydi. Zaten dudağımda en az 20 uçuk çıktı ve çok kötü halde dudağım inanılmaz şişti. Bide maske takmak işkence resmen
Kızlar suya ayet-el kürsi ihlas felak nas fatiha okuyun veya birine okutun için.. yatarken de okuyabildiğiniz surelerden okuyun korku kötü rüya nazar bunlara karşı

9 gun falan oldu sanırım son gideli 135 gram demişti. Ama ben bu kılo işine artık inanmıyorum kızıma aksam saat 10 da 3400 yada 3450 demişti. Kızım sonraki gun öglen dogdu 2750 gram 😄 dogurdum ilk söyledigim cok minik oldu 😄 orada doktor ebe falan yok yok normal dediler ama ben 3400 kıyasla söyledım tabi 🙄
Ooo baya fark olmuş canim sende de bende de oğluma 4000 e yakin dediler 3640 doğmuştu biraz fark ediyor diye bekliyordum ama ben de dedigin gibi kilo ultrasyona bağlı da degisiyor

hamilelikten önce sigara kullanan hanimlar, simdi sigarayla araniz nedir?
günde bir paket içiyordum. Şimdilerde kendim yakmıyorum ama eşim içerken günde iki sefer ondan çekiyorum iki seferden ne anlar ki insan 🤷‍♀️ keşke bunu da bırakabilsem çok kötü birsey ama buna da şükür diyorum hiç bırakamam diye korkmuştum

X