2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Benim ilk gebeliğim henüz bir şey hissetmedim. Bebeğin haraketlerini siz ilk ne zaman hissettiniz?
İlk hamileliklerde 23. Haftaya kadar hissedemeyebilirmissiniz. Ben bu hafta 19. Haftamdayim gecen hafta hissetmeye basladim ama asil simdi hissettim diyebiliyorum iki uc hafta daha sabredin ☺️

Günaydın kızlar, bel ağrım yatarken fazla var. Normalde afedersiniz su kusardım bu defa kahvaltıdan sonra yediklerimi de çıkardım acaba yolunda gitmeyen bir şeyler mi var acaba diyorum.Yoksa kuruntu mu yapıyorum.😐😕. Bulantı hapına bu haftalarda başlanabilir mi? Bikaç gün bekleyip devam ederse artık Dr.umdan isticem.😑. Bebeği hissetmeye başlasak belki bu kadar tedirginlik olmayacak ama...😬

Kotu rüyalar ne zaman bitecek acaba dün gece yine gördüm bu sefer bebekle ilgiliydi. Zaten dudağımda en az 20 uçuk çıktı ve çok kötü halde dudağım inanılmaz şişti. Bide maske takmak işkence resmen

Kotu rüyalar ne zaman bitecek acaba dün gece yine gördüm bu sefer bebekle ilgiliydi. Zaten dudağımda en az 20 uçuk çıktı ve çok kötü halde dudağım inanılmaz şişti. Bide maske takmak işkence resmen
Ya bende iyiydim günlerdir bu gece kötüydü 🤦‍♀️ hayır olsun inşallah

Yaa göremedi 10 gün sonra kendi doktoruma gidecem bekleyecez
Benim de geçen hafta baya bi göstermedi, sonunda kız dedi. Ondan iki hafta önce gittiğimiz perinatolog da kız demişti ama ben hala bi emin olamıyorum son kontrolde çok uğraştırdığı için sanırım :KK70: Sağlıkla gelsinler de hiç bir önemi yok kızmış erkekmiş elbette. Sadece insan bilmek istiyor işte nedense :dua: :KK200:

Kızlar ben henüz alısverıse baslamadım ikinci cocuk olunca detaylıyı beklerım en azından ama alısverıse baslayanlar için ebebekte güzel indirimler var.

Günaydın kızlar, bel ağrım yatarken fazla var. Normalde afedersiniz su kusardım bu defa kahvaltıdan sonra yediklerimi de çıkardım acaba yolunda gitmeyen bir şeyler mi var acaba diyorum.Yoksa kuruntu mu yapıyorum.😐😕. Bulantı hapına bu haftalarda başlanabilir mi? Bikaç gün bekleyip devam ederse artık Dr.umdan isticem.😑. Bebeği hissetmeye başlasak belki bu kadar tedirginlik olmayacak ama...😬
Canım bende hep kusuyorum nisan başından beri azaldı ama 2 haftadır günde 1 2 çıkarıyorum ne yersen o çıkıyo bende açsam su sıvı tükettiysem onlar çıkıyo yemek yicem katı şeyler yicemde su olarak hiç çıkarmadım neyse o çıkıyo çok zor ben 1 paket prilam kullandım bide 1 haftalık kusma ilacı dramamine içtim 2 aydır başkada vermedi içmedim hiç faydası olmadı

Benim de geçen hafta baya bi göstermedi, sonunda kız dedi. Ondan iki hafta önce gittiğimiz perinatolog da kız demişti ama ben hala bi emin olamıyorum son kontrolde çok uğraştırdığı için sanırım :KK70: Sağlıkla gelsinler de hiç bir önemi yok kızmış erkekmiş elbette. Sadece insan bilmek istiyor işte nedense :dua: :KK200:
Aynen canim merak duygusu işte bana da 13. Haftada hem doktor hem peritenolog kız gibi dedi ama bugün tıp fakultesine gitmistim hic yorum yapmadi göremedim dedi 10 gün sonra kendi doktoruma gidecegim artik bakalim

kızlar selamlar. covid aşısı olan var mı aranızda? çalıştığım sektör gereği öncelik sırasına alınmışız sanırım hak gelecek yakın zamanda doktoruma danışacağım tabiki ama aranızda olanlar varsa deneyimlerinizi öğrenebilir miyim?

X