2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Ben de dün doğum yaptım zaten yatışım yapılmıştı sancılarım geçmeyince beni de aldılar. Hıc alamadım kucağıma yoğun bakımda suan dualarınızı eksik etmeyin.
Gözünüz aydın en kısa zamanda kucağınıza da alırsınız inşallah ne güzel ya güne iki tane bebiş haberiyle uyanmak H Hafize2511 seni de tebrik ederim canım

Çok heyecanlı ya yavaş yavaş başladık hadi bismillah 💐

Ben de dün doğum yaptım zaten yatışım yapılmıştı sancılarım geçmeyince beni de aldılar. Hıc alamadım kucağıma yoğun bakımda suan dualarınızı eksik etmeyin
Canım hayırlı olsun Allah analı babalı büyütsün sağlıklı uzun ömrü olsun inşallah 🙏 neden yoğun bakıma alındı? En kısa sürede kavuşursun bebeğine inşallah canım🙏

3 bebek oldu bile 🙂 ben henuz acaba bugun kim dogurdu demiyordum ama artik derim 🙂 gunu cok yakin olanlarda var artik hepimiz saglikla kucaklayalim insallah. Benimde yarin randevum var gecen hafta nst ye girdim bu haftada alirmi bilmiyorum. Karnimin alt tarafinda kasilmalarim cogaldi ama 36 hafta icin normal yaziyor internette 🙂

Ben de dün doğum yaptım zaten yatışım yapılmıştı sancılarım geçmeyince beni de aldılar. Hıc alamadım kucağıma yoğun bakımda suan dualarınızı eksik etmeyin.
hayırlı olsun canım inşallah sağlıkla kavuş bebeğine dualarımız seninle :KK200::KK200:

Hayırlı olsun sağlıkla çıksın kuvözden de inşallah. Yeni doğan bütün bebeklerimiz sağlıkla büyüsün. Benimkinin eli kulağında gibi bütün doğumları kalbim pır pır okuyorum🥲

Doğum yaptım dün 35+0 da

Gozunuz aydin guzel anneler, insallah sag salim kavusacaksiniz bebislerinize, iyi olacaklar hic merak etmeyin 🙏☺️ siz nasılsınız peki, iyi misiniz?

3 bebegimiz oldu bile 🥰 4. Bebek kimden gelecek bakalim🙏

Doğum yaptım dün 35+0 da

Bebişleirmiz holgelmişlerrr
Önce anne ve bebeklere bolsağlık huzurlu mutlu yaşlar olsun
Küvez beklemek zor ama orda daha iyiler bizim anlayamayacağımız her sıkıntı ekranda görünüyor hemen .emin ellerdeler siz süte odaklanın bol bol gelsin inşallah

Off çok zor rabbim kimseye evlat acısı yaşatmasın ameliyat zor tabi acı ağrı şimdiden 2büklümüm zor yürüyom ameliyattan sonra da böyle olurum ben
Bazilarininki cok rahat geçiyor belli olmaz benim 2 si de zordu ama ki 3. Daha da zor olur her ameliyatta iyilesme süresi uzuyor malum Allah yardimcimiz olsun

2 bebiş daha gelmiş ikinize de hayırlı olsun kızlar sağ salim kucağınızaalip çıkacaksınız insAllah hastaneden siz emzirmeye süte odaklanin aceleci minikler erken gelip annelerini telaslandiriyorlar🥰

Tecrubeli anneler
Alakasiz birsey sorucam. Kizim anaokuluna basladi malum. O alisti ben alisamadim resmen 😕 hergun okula birakip gelince icime inanilmaz bir sikinti giriyor. Cok ozluyorum bu zamana kadar benim yanimdan hiiic ayrilmamisti yok anneanneye birakayim babaaaneye birakayim durumu hic olmadi. Kalbini kirdigim anlar icin uzuluyorum simdi yanimda olsa sarilsam diyorum 😥1 saat var cikmasina bu sikinti hic gecmiyor. Bu zamana kadar bazi problemler yasadik ve yeni sinif degistirdik tedirginligim varda ondan mi boyleyim bilmiyorum. Siz ne durumdasiniz ? Yada ilk defa okula gonderdiginizde benim gibi oldunuz mu 😊

X