2021 Kasım Anneleri

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    270
Arkadaşlar bebeğin hareketleri iki gündür çok azaldı.benim haftamda bunu yaşayan varmı.çok tedirgin oldum.hareket edıyor ama çok az kıpır kıpr hali bitti

Arkadaşlar bebeğin hareketleri iki gündür çok azaldı.benim haftamda bunu yaşayan varmı.çok tedirgin oldum.hareket edıyor ama çok az kıpır kıpr hali bitti
Canim lütfen düzenli takip et ve hissetmezsen uzun süre doktora git başıma geldiği icin bu sekilde olan herkese tedbirli olmalarini söylüyorum

Sanki bende bugün tekme vurma gibi değilde toplanma dönme tarzı hareketler hissediyorum daha uzun sürerse doktoruma yazacağım Bi normal mi diye çünkü gayet hareketliydi. Arada oluyo ama yorulduğum zaman falan o yüzden pek endişe etmiyorum şuan belki sizinde öyle Bi durumdur ama çok az hissediyorsanız yani kontrol amaçlı doktora görünün Bi

Gecmis olsun, koku tat kaybi varsa Bi test verin, covit olma ihtimaliniz yüksek.. en azından ona göre ilerlersiniz.. öksürük için tereyağını ısıtıp pekmezle karistirin tuketin baya rahatlatıyor. C vitamini tüketin. Ilaç zaten alamıyoruz malesef..

Hamilelere kullandıkları bir ilaç var diye biliyorum covid olunduğunda. Dediğiniz gibi test yaptırılırsa çok iyi olur ona göre yol alınır.

Geçmiş olsun çoğu hastane doğum öncesi korona testi istiyormuş şimdiden boşuna yaptırma koku tat gittiyse zaten pozitifsin negatife dönmüşsündür belkide onun evreside var negatif çıkcan belkide en iyisi iyileşene kadar evde kal korun kontrollerine git çocuğu gözlemle test yapsan bişi değişmicek eve göndercek vitamin iç dicek tamam bizim hastane doğum zamanı test istiyo 😑
Teşekkürler kızlar zaten çarşambadan beri iyiyim kötü yanı bitti şimdi yaptırsam boşa karantinaya gircem zaten 10 güne doğururum sanki öyle geliyo bana kasılmalarım da var ara ara.. doğum öncesi yaparlar illaki kovid testi bitkisel şeylerle vitaminlerle atlattım muhtemelen💁‍♀️ 2 gündürde evi temizledim toparladım artık bitti şükür içim rahatladı salı günü randevum var o zaman da 10 günü geçmiş oluyo zaten hasta olalı 🙇‍♀️
Hayırlı kandiller 🙏🙏
Hayırlı kandiller 🤗
İnş canım ama sancım ve kasılmalarım Çar özellikle geceleri bu akşam nst çağırdı Dr yemek ye gel gece dedi bakalım hayırlısı 🙏
Hayırlısı bakalım haberini bekliyoruz

Canim lütfen düzenli takip et ve hissetmezsen uzun süre doktora git başıma geldiği icin bu sekilde olan herkese tedbirli

Sanki bende bugün tekme vurma gibi değilde toplanma dönme tarzı hareketler hissediyorum daha uzun sürerse doktoruma yazacağım Bi normal mi diye çünkü gayet hareketliydi. Arada oluyo ama yorulduğum zaman falan o yüzden pek endişe etmiyorum şuan belki sizinde öyle Bi durumdur ama çok az hissediyorsanız yani kontrol amaçlı doktora görünün Bi
Nst dedi doktor.geldik nst çekildi.serum veriyorlar şimdi.serumdan sonra yine nst çekilip bakılacak

Benim ilk nst ye baglanmasiyla kasilma basladi bi baktim kagitta firladi sonrakj kasilmalarda da oyle olunca stres oldum 😳 ilkinde de meraktan bakardim ilk kez boyle gorunce 😕
Bende bugün çok aşağıda hissediyorum hayırlısı inşallah
İnş canım ama sancım ve kasılmalarım Çar özellikle geceleri bu akşam nst çağırdı Dr yemek ye gel gece dedi bakalım hayırlısı 🙏
Hadi hayırlı sonuçlara inşallah

Arkadaşlar merhaba, benim ilk gebeliğim cok bilgim yok sizden fikir istiyorum. Şimdi ablamdan park beşik alicam yanımda yatsın, sonrasi icinde bunu mu alsam baya baya mantikli geliyor bana. E herşey sürekli pahalilasiyor. Uyku eğitimi dusunuyorum 8/9 aydan sonra. Bunda odasinda uyuturum, sonra da yatak oluyor zaten bildiğin ya. Ne diyorsunuz? Alırsam netten almam ama mobilyacilardan alırım izmirde var bi sürü. Fikre ne diyorsunuz?🙏

Eklentiler

• Screenshot_2021-10-17-14-26-50-38.jpg
    Screenshot_2021-10-17-14-26-50-38.jpg
    48,2 KB · Görüntüleme: 15
  • Screenshot_2021-10-17-14-26-43-68.jpg
    Screenshot_2021-10-17-14-26-43-68.jpg
    63,2 KB · Görüntüleme: 14
Az biraz sarılığı var uğraşıyoruz 😂
Zaten tecrübelisin ama yine de bi yardımı olur belki🤗 günde 3 defa beyyine suresi sarılığa iyi geliyormuş okuyan yoksa internetten açıp dinleyin

Son düzenleme:
icimdekisess icimdekisess geçmiş olsun canım inşallah hemencik iyileşirsin 💛 soğuklar geliyor artık sağlıcakla atlatırız umarım bu kışı 🤲🏻
Sağol canım ya kimse hasta olmasın istiyorum ama olmuyo mecbur hayatın gereği 🤷‍♀️allah bu kandil akşamı hürmetine bütün hastalarımıza şifa versin bizlere ve bütün dığum yapacak olanlara da sağlıklı kolay doğumlar nasip etsin inşallah ..bütün dualarımız kabul olsun ..🤗🤲♥️

Arkadaşlar merhaba, benim ilk gebeliğim cok bilgim yok sizden fikir istiyorum. Şimdi ablamdan park beşik alicam yanımda yatsın, sonrasi icinde bunu mu alsam baya baya mantikli geliyor bana. E herşey sürekli pahalilasiyor. Uyku eğitimi dusunuyorum 8/9 aydan sonra. Bunda odasinda uyuturum, sonra da yatak oluyor zaten bildiğin ya. Ne diyorsunuz? Alırsam netten almam ama mobilyacilardan alırım izmirde var bi sürü. Fikre ne diyorsunuz?🙏
Almaman daha iyi olur ablandan besigi al gecirmek istedigin zaman onunla gecirirsin. Yaptigin hesaplar olmayabiliyor. Eger hesaplarinla uyum saglarsan o zaman dusunursjn ama bunlar pek mantikli degil eni daha dar diye biliyorum bazaya gore

Uykular zaten haram @Kesek dediği gibi bu aralar bana da çok olmaya adet sancısı gibi ağrı hayırlısı benim daha bütün temizliğim falan duruyo 😀
Tırnak ve çorap en pisi ya geçen oturup ağladım evde tektim kesemedim uzanıp da tırnağımı akşama eşimi bekledim

Bini bölgesi temizliği içinse hiç Bi fikrim yok lazerliydim hormonlardan dolayı seyrek de olsa çıkmış doğumdan önce kuaföre gitmem lazım en uygun zamanı bekliyorum kendimce malum lohusalıkda ne kadar temiz götürürse tahriş vs az olur diye düşünüyorum
Aynen bende lazerliyim canim ama tek tük çıkmış onları da eşim aldı jiletle görmüyorum çünkü hiç bisi.

Kızlar ben grip gibi oldum ama düzeldim şimdi de nefes alırken derin alamıyorum öksürük hissi geliyo acaba kovid mı geçirdim diyorum bikaç gündür böyle geçmedi nasıl geçer bu ya da doğuma kafar geçer mi siz oldunuz mu böyle kovid geçirince
Ben covidken aynı dediğin gibi derin nefes almaya çalışırken öksürük tutuyordu nefes alamıyordum. Öksürük şurubu falan verdiler hastaneye yatınca anca öyle geçti doktoruna sor istersen çok geçmiş olsun

X