2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar çok uzun zamandır burnum tıkalı sürekli ağızdan nefes alıyorum, ben çok fark etmemiştim ama eşim sürekli nefes nefese olduğumu söyledi, hatta annem eşimi aramış, benim telefonda konuşurken hep nefes nefese olduğumu söylemiş, bir sorun mu var diye sormuş.

Sizin de öyle mi yoksa ben covid geçirmiştim o zamandan bi hasar mı kaldı acaba ciğerlerimde?
Evet bende öyleyim eşim dalga geciyo hatta daha dün dedi burnun şarkı soyluyo diye 😂😂 yani gayet normal
Bu gidisle 3 5 gune alir gibime geliyor icim karardi bgun
Hakkınızda hayırlısı olsun canim

Insallah 1 hafta dha bekler 😔 valla heran doguma alalim dicek diye yuregim hopladi yaaa cok stres oldum bgn basma agrilar girdi resmen
Bir an da kalp atım hızı yüksekliği seni stres yaptı galiba canım üzülme inşallah bişey çıkmaz hem gelişim olarak da güzel hemde bişey olsa cuma için göndermezdi eve demi içini ferah tut inşallah

Usg den acılma oldugu mu anlasılıomusss 😱😱😱😱
Evet canım tuvalete sıkışık olduğunda rahim ağzı genişlemişmi diye ölçebiliyorlar. Bana 1 kez alttan birçok kez de usg ile baktılar 🤪
Kızlar çok uzun zamandır burnum tıkalı sürekli ağızdan nefes alıyorum, ben çok fark etmemiştim ama eşim sürekli nefes nefese olduğumu söyledi, hatta annem eşimi aramış, benim telefonda konuşurken hep nefes nefese olduğumu söylemiş, bir sorun mu var diye sormuş.

Sizin de öyle mi yoksa ben covid geçirmiştim o zamandan bi hasar mı kaldı acaba ciğerlerimde?
Benimde sürekli tıkalı. Gece nefessiz kalıp uyanıyorum 🥴 🥴 🥴
Ya 7 defa nst cekildi vallahi icim sisti doktoe en sonunda tamam dedi cuma sabahtan direk gel nstye dedi kalp atimlarni begenmedi nedm boyle oldu anlamadim
Bebeğin pozisyonu filan etkilemiştir canım. Sen evine geçince dinlen bebeğin hareketlerini takip et. Allah ın izniyle bişiycik olmaz 🧿💞💞

Amaa usg den anlaşılıyor muymuş o

Anlasiliyor tabi canim kanala inmis acilman var dedi lekelenme su gelmesi oldumu hic dedi hayir dedim olmadi olrsa hic bekleme gel dedi
Sancilanmadn m hic dedi arada cati kemigim agriyor ama anlik dedim okdr

Bende de var canım. Bence kovitle alakalı değil. Bende sürekli sesli nefes alıp nefes nefese kalıyorum. Artık eşim bişey diyeceğim zaman bi dinlen sonra konuşalım diye dalga geçiyor 😀

Canım niye stres yapıyorsun ki zaten doğmasını istemiyor muydun. Haftası da küçük değil🤷🏼‍♀️
Istiyorm tabi ama boyle birden pat diye kanala inms kalp atimi cok yuksek fln 7 defa nst cekilnce bir panik oldum

Gözün aydın canım hayırlısı olsun hakkınızda 🙏sağlıcakla kucağınıza alırsınız inşallah
Insallah canim

Sen de dogsun ıstıodum zaten hayırlısıııı bakaLımmmm
Oyle ama zamaninda gelsin insallah

Lohusa şerb malzemeleri neler ben o şerb çok sevdim ama malZ ne nasıl yapılır bilmiyorum canım
Kirmizi lohusa sekeri cubuk tarcin karanfil zencefil yeni bahar aktarda hepsini birden veriyolr
[
QUOTE="La Laa, post: 67061783, member: 837290"]
Bir an da kalp atım hızı yüksekliği seni stres yaptı galiba canım üzülme inşallah bişey çıkmaz hem gelişim olarak da güzel hemde bişey olsa cuma için göndermezdi eve demi içini ferah tut inşallah
[/QUOTE]
Evet hemde cok stres oldum insallah canim pazartesi gel dedi sonra cumaya cekti dha da panik oldum yarin btun islermi haleldyim insallah bebegin yatagi kurulu ama sermedim sereyim hazir kalsn artik nolr nolmaz

Evet canım tuvalete sıkışık olduğunda rahim ağzı genişlemişmi diye ölçebiliyorlar. Bana 1 kez alttan birçok kez de usg ile baktılar 🤪

Benimde sürekli tıkalı. Gece nefessiz kalıp uyanıyorum 🥴 🥴 🥴

Bebeğin pozisyonu filan etkilemiştir canım. Sen evine geçince dinlen bebeğin hareketlerini takip et. Allah ın izniyle bişiycik olmaz 🧿💞💞
Cok hareketli zaten hemsirede bakti cok hareketli bi yeri mi takildi acaba bu kadr heycanlandi bebis dedi karnimi baya yokladi nstde ultrosonada girdim oyle bisey olsa doktor derdi bence eline koluna kordon fln dolansa ay ne bileym yine panik yaptrdilr beni 🥴

Masalim01 Masalim01 gözün aydın çiçeeeemmm 😍😍
Sagol kuzu 🌸
Gözün aydin kuzmmm benmm Dört gözle bekliyorum senden geleck haberi
Sagol canim iyiyiz cok sukur 🙏
Yaaa hayirli olsun canim cok sevindim💕💕
Sagol canim 😘
Kizlar bnde hastanedeyim minigim sarilik oldu isik tedavisi aliyo. Kan fln aliyolar canimdan can gidiyo valla😢
Oyy gecer annesi uzulme 😘

Hay Allah ya. Eve ne zaman çıkacaksınız kuzum? Sıkma canını ilk günler gelmeyebilir ya da az gelebilir diyorlardı anneler.

Geçmiş olsun kuzum inşallah çabuk çıkar hastaneden 😔
Damla geliyo sadece bakalim kuzum. Yarin insallah cikicaz 🙏
Masalim01 Masalim01 ya çok sevindim canım gözün aydın maşallah bebislerine çok iyi dayandılar sonunda geldiler allah anneli babalı buyutsun😍
Cok sukur kuzucum 😘
Masalim01 Masalim01 canim çok sevindim çok şükür sağlıkla aldin kucağına. Sütünü de sakin kafana takma en başlarda gelmediği oluyormuş hic vazgeçme❤
Sagol canim pes etmek yok diren süt 😂
Günaydın kuzular🥰
Masalim01 Masalim01 sen doğurunca ben rahatladım yaa😅😅
Böyle zamanı gelince birden doğursam ne güzel olur bende🤣 Doğurdum yazacağım günler gelir inşallah hayırlısıyla.♥️🥰
Ay evet valla iyi oluyo pat diye stres yasamadan dogum 😂

X