2021 Mart Anneleri Paylaşım Alanı

Kızlar önceden normal.dogum yapanlara bir sorum var doğumunuzu ne tetikledi 🙄hurma günde 3 tane yiyorum squat plates topu haraket sıcak su adaçayı uyguluyorum 😅birde ahududu yaprağı deniycem size etki eden başka birşey olmuştur tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim
Canım ben de günümü doldurcam nerdeyse ama bebegin gelmeye niyeti yok ilki de böyleydi evde de hareketler yapıyorum yürüyüş yapıyorum hurma yiyorum ama sanırım bünyeyle alakalı ben geç dogurmakta uzmanlaştım 😂 bazen ne yaparsan yap geleceği olmadan gelmiyo 🤷🏻‍♀️

Sevindim canım. Kendinde problem görme yeni ve hiç tanımadığın bir hayata adapte olmak kolay olmuyor. Daha önce bebek sahibi olan tüm anneler de geçti bu yoldan kalıcı değil emin ol 🌸
Cok sağol canım desteğin için. Kendimi o kadar yalnız hissetmiştim ki. Diğer annelerden duydukça kabullendim normal olduğunu kendime zaman verdim. Bugün cok daha iyi hissediyorum. Boşuna 40 gün dememişler, bence o alışma süreci iyileşme süreci. Dediğin gibi yepyeni bir hayat başlıyor ne kadar hamilelikte bunu bilsen de başına gelince gerçek olduğunu anlıyormuşsun. Allah tüm annelere güç versin🙏

Canım ben de günümü doldurcam nerdeyse ama bebegin gelmeye niyeti yok ilki de böyleydi evde de hareketler yapıyorum yürüyüş yapıyorum hurma yiyorum ama sanırım bünyeyle alakalı ben geç dogurmakta uzmanlaştım 😂 bazen ne yaparsan yap geleceği olmadan gelmiyo 🤷🏻‍♀️
Bende hem gerçekte hem rüyamda doğuramiyorum Allah hayir etsin dun gece rüyamda sabaha kadar suni sanci verdiler yok yinede olmuyordu en sonunda sezaryen diyordu doktor😂😂😂

Kızlar 40. Haftamdan selamlarr 🤣🥳 takvimi gördükçe sinirim bozuluyor ama alıştım sanırım 😅 sabah kontrol vardı nstde hareket etmedi doktor beğenmedim tekrar çekelim yine iyi çıkmazsa yatış vericem dedi ben felaket senaryoları yazdım tabi kalp atışında sıkıntı mı var hareketi de azaldı gibi geldi sonra tekrar nst çekildi uyandı benim minik baya hareket çıktı doktor beğendi eve gidebilirsin dedi 😇 ama o korku bana yetti bir daha dedim neden doğmuyor diye şikayet etmicem yeter ki sağlıklı olsun da bi şekilde doğacak nasılsa..
Haftaya salı tekrar gel dedi alttan muayene etti daha çok yukarda evde çok hareket et çömel kalk sürekli dedi yapıcaz bakalım ama alıştım ben içimde çocuk tutmaya kolayla gelmiyorlar o konuda zirveyi kimseye kaptırmam 😂 yeter ki sağlıklı olsun bugün yaşadığım korku bana yetti nasılsa en fazla 10güne kucağıma alırım inşallah sağlıkla 🥰

Kızlar 40. Haftamdan selamlarr 🤣🥳 takvimi gördükçe sinirim bozuluyor ama alıştım sanırım 😅 sabah kontrol vardı nstde hareket etmedi doktor beğenmedim tekrar çekelim yine iyi çıkmazsa yatış vericem dedi ben felaket senaryoları yazdım tabi kalp atışında sıkıntı mı var hareketi de azaldı gibi geldi sonra tekrar nst çekildi uyandı benim minik baya hareket çıktı doktor beğendi eve gidebilirsin dedi 😇 ama o korku bana yetti bir daha dedim neden doğmuyor diye şikayet etmicem yeter ki sağlıklı olsun da bi şekilde doğacak nasılsa..
Haftaya salı tekrar gel dedi alttan muayene etti daha çok yukarda evde çok hareket et çömel kalk sürekli dedi yapıcaz bakalım ama alıştım ben içimde çocuk tutmaya kolayla gelmiyorlar o konuda zirveyi kimseye kaptırmam 😂 yeter ki sağlıklı olsun bugün yaşadığım korku bana yetti nasılsa en fazla 10güne kucağıma alırım inşallah sağlıkla 🥰
Neyseki ki gerek kalmamis cok şükür ama eger yatış olsaydi suni sanci mi olacakti canim yoksa sezaryen mi o kısmı konusmus muydunuz? Bide daha bebek yukarıda demis ya kanala girmemiş demek mi oluyor?ay çok cahilim hic bilmiyorum neyin ne demek olduğunu 😔

Neyseki ki gerek kalmamis cok şükür ama eger yatış olsaydi suni sanci mi olacakti canim yoksa sezaryen mi o kısmı konusmus muydunuz? Bide daha bebek yukarıda demis ya kanala girmemiş demek mi oluyor?ay çok cahilim hic bilmiyorum neyin ne demek olduğunu 😔
Evet canım önce suni deniyorlar açılma olmazsa sezeryana alıyo inşallah kendi sancımla gelir dua edelim 🤗 aynen tatlım daha kanala inmemiş demek oluyor doğal olarak açılma da olmuyo 😊

Dün gece benimki bir önceki geceye göre az hareketliydi her günü bir olmuyor 😂 ama nasıl güçlendiler değil mi bayağı can yakıyor hareketleri 😄 Çok az kaldı kavuşmanızaa❤

Aynen öyle gözümüzü başka hiçbirşey korkutmasın 😂😂

Her zaman son kurduğun cümleyi kurarım ben de. Başa gelen çekilir ötesi yok😂😂

Ben de giremedim büyük bir boşluğa düştüm giremeyince, nasıl alışmışım.😂

Haklısın kuzucum aslında bu ara normal azalması ama bir gece çılgınlar gibi oynayınca her gece aynısını bekliyorum sanırım ama o da mümkün değil tabi🙈

Aaaa haklısın ya ben unutmuşum ağzımdan değil burnumdan mideme indirdiler benim de. Valla o yutkunma anı sedyede çarşafı sıkmıştım acıdan gözlerimden yaşlar akmıştı o acıyı unutamıyorum 😂 miden yıkandıktan sonra sen de zangır zangır titredin mi? Dişlerim birbirine vuruyordu vücudumu durduramıyordum çok garipti. Çocukluk travması oldu resmen😂

Rabbim sağlıkla büyütmeyi nasip etsin gözün aydın 😊😊

Bakım varmış kuzucum sitede sabah açıldı🤗
Aynen öyle kontrole gidenler daha aksiyonlu geri dönüyor 😂 şaka bir yana sağlıkla vaktinde gelsinler inşallah.💜
Yok canım titreme felan olmadı sadece hortumu çekip geri çıkarırken inanılmaz kotuydu😂😂

Bende burda cevapları bekleyeyim 😊 ben doktora sorduğumda ev silmek, ilişki, günde 6 tane hurma, bide sıcak duş yada belden aşağıya sıcak su da tutabilirsin demişti. Ben hepsini yaptım hala tık yok.
Sen yap canım 🤣 ama cücüğüm acele ediyor gibi ben daha dursun istiyorum mesela 🤣

Sen yap canım 🤣 ama cücüğüm acele ediyor gibi ben daha dursun istiyorum mesela 🤣
Benimki de fazla tembel cikti😂😂 hep erken gelecekmiş gibi hissettim oyle olmadi ondan aslinda yoksa günü var daha çocuğumun kabahati yok 😄😄 bide insan bir an önce kucağına almak istiyor ya hepsi o yüzden.

Evet o normal sona yaklaştık artık alan daraldı 😊 eğer hiç hareket olmazsa ondan endişelen saatlik takip et örneğin 1 saat içinde bir hareket oluyormu onları hesapla
Sukur kuzu demin kustum kusunca baya hareketlendi heralde rahatsz oldu kustuguma sukretcegm hic aklma gelmezdi 😊

Evet canım önce suni deniyorlar açılma olmazsa sezeryana alıyo inşallah kendi sancımla gelir dua edelim 🤗 aynen tatlım daha kanala inmemiş demek oluyor doğal olarak açılma da olmuyo 😊
Demek ki rüyamdaki gidişat doğruydu 🤣🤣 dedigin gibi insallah kendi sancimizla gelir dışarıdan müdahale olmadan sakince gelir bebisler. Bana 5 marta kadar bekleriz dedi sonrasını o gün konuşuruz dedi sonrasi dediği de suni sancidir yuksek ihtimalle. Tabi o güne kalmaz insallah kuzum gününü geçirmez insan stres oluyor.

Benimki de fazla tembel cikti😂😂 hep erken gelecekmiş gibi hissettim oyle olmadi ondan aslinda yoksa günü var daha çocuğumun kabahati yok 😄😄 bide insan bir an önce kucağına almak istiyor ya hepsi o yüzden.
İçerde olma hakkını sonuna kadar kullanacak demekki miniğin tercihini sorgulamak ne haddimize 🤣🙈 dün benim sırtıma acayip Bi ağrı girdi şuana kadar olmayan ödüm koptu bende dur diyorum az daha bazende doğsun istiyorum bugün evimi annemle yengem temizliyo bundan sonra gelse de sesimi çıkarmam 🤣🤣

X