2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Eşim benim üyeliğimi biliyor ya açtığımda beraber okuyorduk ilk zamanlar

Ben ilk amh hormonu dusuklugu diye arastirma yapiyordum sonra bu siteyi gordum ilk zamanlar o kadar da cok girmiyordum, cocuk en hizli nasil olur okuyordum buralardan sonra iste baktim kayinvalide muhabbeti vs yapmaya baslamisim ya okursa diye icimde bir suphe oluyordu

Evet mağaza içerisinde oluyor geri dönüşüm kutuları kasa yanına koyuyorlar evet hem biraz tuzlu olduğu için indirim çeki çok iyi oluyor normal bi alışveriş poşeti boyutunda bı poşet olsa yeter ben çok büyük bir poşet yapmaktansa iki orta boy lcw poşeti yapıyorum iki çek alıyorum
Ben kızımda mustela kullanmıştım hala mustela, minoris, ecowell arasında hangisinde indirim varsa onu kullanıyorum bir ara turkid kullandım ama kur yükselince fiyatları çok arttı artık yerli temiz içerikli ürünlerde çıkmaya başladı 6 yıl önce bu kadar temiz içerikli yerli ürünler yoktu ama bebekte yine ilk etapta mustela almayı düşünüyorum çok memnun kaldım hemde temiz içerikli sebamed çok temiz bir marka değil malesef
Benim oğlan da ablasindan kalan pembe park yatak pembe tırnak makası pembe tarak kullanacak Allah'tan bebek arabamız kırmızıda onda pembeye kalmadı çocuğum

Ne guzel ilgilenmisler

kızlar bu arada benim cildim aşırı kuruyor yüzüm kok bacak karnım hatta gögüs uçlarım bile ama ellerime ve yüzüm vücudum dahil ne kullanacağımı şaşırdım sizin kullandığınız nemlendirici varmı

Ben yüzüme origins marka nemlendirici kullanıyorum şu an tek o kurtarıyor içeriği de temiz sayılır. Vücuduma da clarins anti huile tonic diye bir yağı var onu kullanıyorum arada da palmers losyon. Aslında nemlendirme açısından en iyi krem palmers bence bir hafta duşa girmesen yumuşak kalır o derece bu arada duşta da jel değil de duş yağı kullanıyorum yoksa benim cildim kuruluktan kaşınır, kanar aşırı kuru..

aayyy okudukça aceba hepsini mi almam gerekiyor fiyat aralıkları ne gibi sorular geçti aklımdan o derece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…