2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Ertesi sabaha atesten birsey kalmaz cnm gece yukseliyor genelde

Selam kızlar covid aşısı sorulmuş. Ben biontech oldum 2. Dozu haftaya olacağım. Aşıdan 1 saat sonra emzirdim. Doktora özellikle sordum o gün emzirmeyeyim süt sağıp vereyim dedim emzirmende sakınca yok dedi.

Kizlar bebeklerinizin bas kontrolleri ne durumda su siralar.norolojik gelisimleri icin takip etmek gerekli.2 3 aylik donemde elleri tutarak kaldirildiginda basini da kaldirmasi,kucaktayken surekli kafanin sallanmamasi cok onemliymis.benimki 2 .ayini yeni doldurdu kafasi kucaktayken Hala sallaniyor sizinkiler ne durumda

Benimki de tam tutamıyor hala başını. Elinen tuttuğumda da kaldıramıyor henüz

Ben sık emzırıyordum Dr reflu 2 saatte bir dik şekilde emzır dedi o hafta sutum azaldı cok su ıcıp yedıklerıme hep dıkst edıyrm ama kolık bebek hıc durmuo stres y ap ıyrm bıde salak sacma ıns alar var etrafımda laf anlamıolarmı onlarda etkılıo sanırım

Ben göğsüme yatırdığımda ya da yüz üstü yatırdığımda 1 2 dk kadar tutuyor artık. Bi de doktor ellerinden tutup kaldırdığında da kaldırdı kafasını ama kucaktayken bazen yorulunca sallanıyor hafif de olsa.

Bizim de uykular haram gözünden uyku akıyo ama uyuyor 5 dk sonra uyanıyor

Reflu varsa evet 2 saatte bir emzirin diyorlar. Inşallah artar sütun. Suyu bol tüket canım

Bebeğinde dudak bağı var sanırım üst dudağında. Bugün baktım da tarife uyuyor görüntüsü falan. Belirtiler de o yönde. Bursaya dönünce kontrol ettireceğim. Ne zormus anne baba olmak

Kızım iki ayını doldurmasina iki gun kaldı başını tutabiliyor ama yorulunca sallanıyor kafası birde uykusu çok geldiğinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…