2021 Mayıs Anneleri ve Bebekleri

Bebeğinizin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    285
Bankadan yıllık Kart ücreti kesmişler 😠😠😠 şikayet var a çok okkalı bir şikayet yazdım cevap bekliyorum. Ne kadar anasının gözü bu bankalar ya 😠
Sırf bu yüzden kartımı iptal ettirdim,geçen gün ben de operatörümü değiştireyim dedim bi fatura çıkacaktı zaten müşteri temcilsini aradım ikinci fatura çıkmaması adına kullanım yapmayın dedi ben de hiç bir şey kullanmadım (internet,dakika,sms) üç günün sonunda operatörüm değişti dün birde ne göreyim Turkcell bana iki fatura çıkarmış hem de normalde ödediğimin çok daha fazlası!Tekrar aradım yapabilecekleri bir şey yokmuş el insaf pandemi döneminde ne alsak kardır diye düşünüyorlar 😒

Merhaba aramıza yeni katıldım arada okuyorum konuşmalarınızı ama yazmak yeni nasip oldu. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bebeklerimizi. Bi soru sorcam 16. Haftadayım şuan gelişimine göre 17. Hafta. 4-5 gündür kasıklarımdan aşağı doğru bıçak saplanır gibi ağrı girip geçiyor saniyenik vuruyor. Doktor randevuma daha var İnternetten baktım rahim büyümesinden ağrı olabilir diyor ama endişelenecek birşeymi normal mi bilemedim. böyle bi durum yaşayan var mı? sıkıntı olabilecek sancıyı nasıl ayırt edicem? Acemilik ilk hamilelik😊
Ben yaşadım canım doktora da görünmüştüm rahim büyüdüğü için olur demişti sancıdan farklı oluyordu zaten anlık bir ağrıydı.

Ben karar vermezsem kocam çocuğa Abdurrezzak diyip durcak yazık oğluma ya doğunca Abdurrezzak diyince bakar Ayaz diyince bakmaz :KK70: :KK70:
Eşim de kızımı Pakize su diye seviyor :KK70: az önce ablasına söyledi aynı şeyi telefonu kapatınca bir güzel kızdım ileride şaka amaçlı çocuğuma söylerler falan sus dedim tamam bir daha demicem dedi 😂😂😂

Merhaba aramıza yeni katıldım arada okuyorum konuşmalarınızı ama yazmak yeni nasip oldu. Rabbim sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin inşallah bebeklerimizi. Bi soru sorcam 16. Haftadayım şuan gelişimine göre 17. Hafta. 4-5 gündür kasıklarımdan aşağı doğru bıçak saplanır gibi ağrı girip geçiyor saniyenik vuruyor. Doktor randevuma daha var İnternetten baktım rahim büyümesinden ağrı olabilir diyor ama endişelenecek birşeymi normal mi bilemedim. böyle bi durum yaşayan var mı? sıkıntı olabilecek sancıyı nasıl ayırt edicem? Acemilik ilk hamilelik😊
Direk magnezyum veriyor doktorlar kramp tarzı sorunlar için hepimiz aynıyız merak etme canım 😊

Valla bana da öyle diyorlar ama aldığımı biliyorum yani bugün aynada kendimi dev gibi hissettim :KK70::KK70:
Annemlerde görüntülü konuştuk göster bakim karnını filan dediler annem beni aynada gördü şaşırdı adeta kadın 😂😂😂😂 karnın büyümüş ama başka yerlerine de yaramış dedi 😂😂😂😂

Çağrı merkezini ara direkt, kartı iptal edicem de, puan yüklüyorlar. Bana da 140 tl kesmişler garanti bonus, aradım iptal edicem dedim, aynı tutarda bonus tanımladılar. Geçen yıl da aynısı olmuştu.
Ben bi kere aynı böyle blöf yaptım puan vermiyorsanız kapatın o zaman kartımı dedim tamam kapatıyoruz dediler 🙄 sonra geri de dönemedim sözümden öyle kapandı 😄

Annemlerde görüntülü konuştuk göster bakim karnını filan dediler annem beni aynada gördü şaşırdı adeta kadın 😂😂😂😂 karnın büyümüş ama başka yerlerine de yaramış dedi 😂😂😂😂
Ay çok açık sözlüymüş :KK70::KK70: bana ablam söylüyor sadece hatta evlenmeden önce sürekli kilo ver diyordu meğer hamilelik dönemi içinmiş ah bilemedim 🤣🤣🤣

Ben bi kere aynı böyle blöf yaptım puan vermiyorsanız kapatın o zaman kartımı dedim tamam kapatıyoruz dediler 🙄 sonra geri de dönemedim sözümden öyle kapandı 😄

Haha aynisi bana da oldu kart aidatinin yarisini puan veriyordu bende hepsini versin diye kabul etmedim kapattilar sonra😁

cnm bende aynı durumdayım. oksoparın muadilini bulabilirsen al. benim eşim geçen hafta baya buldu tüp bebek merkezinin oradaki eczanelerden. aklınızda olsun. o tür eczaneler daha fazla getiriyor sanırım.
Ben oksapar kullaniyordum simdiye kadar esim 2 kutu enox bulmus degisirmek sorun olmaz dimi🙄

Belki gaz da olabilir biliyor musun bugun temizlikci abla geldi ya sen hamilesin dimi hala hic karnin da yok filan dedi 😁 bugun bir kuculdu karnim anlamadim bende bazen gaz oluyor sisiyoruz 😁 esim tarti aliyor suan bir de diyetisyen gorusmesi ayarlicakmis ikimiz icinde ucretsizmis online gorusmeler bakalim😁

Belki gaz da olabilir biliyor musun bugun temizlikci abla geldi ya sen hamilesin dimi hala hic karnin da yok filan dedi 😁 bugun bir kuculdu karnim anlamadim bende bazen gaz oluyor sisiyoruz 😁 esim tarti aliyor suan bir de diyetisyen gorusmesi ayarlicakmis ikimiz icinde ucretsizmis online gorusmeler bakalim😁
Ya doktorum zaten alınan kilonun hepsini hesaba katma (gaz,ödem,artan kan basıncı vs) dedi sabah kalktığımda çok az karnım oluyor ama öğleden sonra sanki 7 aylık 🤣🤣

X