Aşılama 2021 Mayıs ayı aşılama yaptıracaklar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Canım solda 3. Dereceydi her gittiğimiz Dr farklı bişey söyledi biri dedi hemen ameliyat biri dedi önce takviye kullanın vs. En son gittiğimiz Dr da ameliyat sonrası değerleri daha da düzelir deyince yaptırmaya karar verdik. Daha takviyeden önce DNA hasar testi yaptırmıştık orda derece çıkmıştı. Takviyelerden 6 ay sonra az hasara düştü yani o konuda da problem kalmadı. Nasip artık ağustosta 3 senemiz dolacak tüp Bebek raporu cikarip yaptıracaz bakalım hayırlısı hakkımızda
Hayırlısı olsun tüp bebek yaparsanız da ilk seferde bebeğinize kavuşursunuz inşallah. Hangi vitaminleri kullandınız dna hasarı azaldı ? Biz hasar testi yaptırmadık nerede yapıldığını da bilmiyorum açıkçası . Acaba kullandığımız takviyeler eğer varsa DNA hasarını da azaltır mı diye merak ettim hangi takviyeleri kullandınız?

Hayırlısı olsun tüp bebek yaparsanız da ilk seferde bebeğinize kavuşursunuz inşallah. Hangi vitaminleri kullandınız dna hasarı azaldı ? Biz hasar testi yaptırmadık nerede yapıldığını da bilmiyorum açıkçası . Acaba kullandığımız takviyeler eğer varsa DNA hasarını da azaltır mı diye merak ettim hangi takviyeleri kullandınız?

Kaan Aydos a gittik o bize Klomen teatrio ve impryl verdi. Hem sayı hareket arttı hem hasar azaldı.

napiyosunuz kizlarrr
mayis ayinda ikinci asilamami yaptırdım seri bir sekilde islem yaptiriyirum🤣 ilki 4 mayisti 17 mayista adet oldum hemen ikinci asilamayida bu aksam 9da yaptirdik😀 cuma gunu yumurta kontrolum vardi tek yumurta olusmustu ve 22mm olmustu hemen o an sabah saat 10 bucukta catlatma ignesini vurduk ve cumatesi aksam 9dada asilamayi yaptık bakalim hayirlisi insallh
bu ikinci asilamam ve ciddi agrim oldu anlatamam once yanma oldu gecer dedikce cogaldi snra adet agrisi gibi kasilma sonra artik agridan krize grdim resmen 😔 bi igne gecmeyince serum ve ben pert bir sekilde iki buklum eve geldim uyuyunca gecti ama bn hakikaten pert oldum boyle olucaksa ve tutmazsa 3. asilamayi yaptiramam herhalde yaaa hic böyle agrisi olan oldu mu ilk asilamamda haif yanma olmustu off ya gala canim yaniyoo

carpediem69 carpediem69 Ne kadar benzer yasamisiz. Ben de 2. asilamami oldum dun, ilki 3 mayista olmustu. Bu sefer 2 yumurta olustu ve catlama ignesinden sonra agrim vardi. Digerinde agri galan yasamamistim bu sefer catlamalarini hissettim. İslem sirasinda ve sonrasında hafif agrilar oldu ama anlattigin gibi degil. Cok gecmis olsun tutsun da ugrasma 3. falan 😉

carpediem69 carpediem69 Ne kadar benzer yasamisiz. Ben de 2. asilamami oldum dun, ilki 3 mayista olmustu. Bu sefer 2 yumurta olustu ve catlama ignesinden sonra agrim vardi. Digerinde agri galan yasamamistim bu sefer catlamalarini hissettim. İslem sirasinda ve sonrasında hafif agrilar oldu ama anlattigin gibi degil. Cok gecmis olsun tutsun da ugrasma 3. falan 😉
insallh canim tutunsun da yine de raziyiz insallh seninkide tutunur ikinci asilamada ihtimal %40 kadar cikiyirmis ihtimal daha yuksek insallh tutunurlar ayni gundeyiz 🥰 ilk asilamanda kac yumurtan vardi canim benim ilkinde iki simdi tek yumurtam olustu

insallh canim tutunsun da yine de raziyiz insallh seninkide tutunur ikinci asilamada ihtimal %40 kadar cikiyirmis ihtimal daha yuksek insallh tutunurlar ayni gundeyiz 🥰 ilk asilamanda kac yumurtan vardi canim benim ilkinde iki simdi tek yumurtam olustu
İlkinde 1 taneydi. Bu sefer agizdan hap aldim igne kullanmistim onceden 13. gün asilama yapilmisti bu sefer daha uzun 16. gün yapildi. Dr bende neyin ise yarayip yaramadigini daha iyi anladi gibi bundan dolayi icim daha rahat. Yumurta sayisinin bir onemi yok tek olsun saglikli olsun. Sen dra sordun mu nedenmis bu agrilar?

Bende mayis 30 unda 2. Aşilamami oldum baya zorlandi doktor bu sefer ve tüm gün boyunca kanamam geldi adet kanı gibi değildi ama. Olur dediler ama kanama olunca pek de umudum kalmadı. Sizdede oldu mu

Bende mayis 30 unda 2. Aşilamami oldum baya zorlandi doktor bu sefer ve tüm gün boyunca kanamam geldi adet kanı gibi değildi ama. Olur dediler ama kanama olunca pek de umudum kalmadı. Sizdede oldu mu
Merhaba geçen benim ilk aşılamam yapıldı bende de oldu bayağı kanama. Evet adet kanı gibi değildi ama lekelenmeden de bayağı fazlaydı.

Merhaba kızlar bende şuan aşılama sürecindeyim adetimin 2. Günündeyim kan tahlili verdim tsh ilk defa yüksek çıkmış aşağı ekliyorum,diğerleri normal. Fsh=6,5 Lh=4,5 Prolaktin=11,45
3. Aşılamam olacak tsh yüksek olduğu için iptal olabilirmi varmı bilginiz ? Yarın sonuçlarımı göstermeye gideceğim ama merak ediyorum, bu şekilde sonucu olan varmı acaba ? Neden yükselmiş olabilir bu kadar ?

Eklentiler

• C807F1D4-28EF-4EDC-A334-321A71258AF3.png
    C807F1D4-28EF-4EDC-A334-321A71258AF3.png
    224,5 KB · Görüntüleme: 20
Merhaba kızlar bende 28 mayısta 2. Aşılamamı oldum 6. günüm göğüs hassasiyeti bugün başladı ama normalde adete bir hafta kala başlıyor zaten.Umudum yok hiç birde bana ilk aşılamada özelde olmuştum progestan vermişti 2. De devlette oldum hiç bişey vermedi, zaman geçmiyor.

Merhaba arkadaşlar Dün akşam yani salı 2300de çatlama iğnesi oldum , bugün sabah uyandığımda 1030 gibi akıntım geliyor losyon gibi hala daha gelmeye devam ediyor , aşılamam yarın persembe sabah 0800 de yapılacak , çatlama iğnesinden 24 saati geçmiş oluyor acaba erken mi yumurtladim , doktorum asilama gününe kadar ilişki yok demişti beklemeden değerlendireyim mi

Merhaba arkadaşlar Dün akşam yani salı 2300de çatlama iğnesi oldum , bugün sabah uyandığımda 1030 gibi akıntım geliyor losyon gibi hala daha gelmeye devam ediyor , aşılamam yarın persembe sabah 0800 de yapılacak , çatlama iğnesinden 24 saati geçmiş oluyor acaba erken mi yumurtladim , doktorum asilama gününe kadar ilişki yok demişti beklemeden değerlendireyim mi
Merhaba canım dr'a sormadan bişi yapma bence. hem eşin yarın sperm verecek hacmi baya bir düşürebilirsiniz.

Merhaba canım dr'a sormadan bişi yapma bence. hem eşin yarın sperm verecek hacmi baya bir düşürebilirsiniz.
Haklısın canım da işte hiç böyle hissedecek kadar akıntım olmamıştı , tedavim boşa gidecek sanırım doktorumu aradım mesaj attım cevap yok hala

Merhaba kızlar bende 28 mayısta 2. Aşılamamı oldum 6. günüm göğüs hassasiyeti bugün başladı ama normalde adete bir hafta kala başlıyor zaten.Umudum yok hiç birde bana ilk aşılamada özelde olmuştum progestan vermişti 2. De devlette oldum hiç bişey vermedi, zaman geçmiyor.
Canım göğüs hassasiyeti belirtiler arasında, regl ağrısı çekip hamile olduğunu görenler var. Bence umudu kesmek için çok erken.

X