Aşılama 2021 Mayıs ayı aşılama yaptıracaklar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Benimde öyle bakalim bu sefer tutar inşallah. Sizin ne zamandir olmuyo neden olmuyo. Bebim 1.5 sebedir olmuyo sebepsiz infertikite dendi. Buda olmazsa 3. O da olmazsa tüp bebege gidicem artik
Bizim iki yıl oldu artık. Bize de bir şey söylemedi. Eşimin sperm testi normal, ben de her ay klomenle yumurta görüyordu. Birşey söylemedi doktor sebep olarak. 2 ay kolemenle denedikten sonra 1 ay aşılama oldu. Bizde olana kadar devam edeceğiz insallah ama böyle boş beklecegimi hiç düşünmemiştim.

Bugün 7.gunum sağ kaşık ağrım var ve belim hafif hafif göğüs uçlarımda hassasiyet var bide göğüslerim de koyulaşma var.

Benim 10. Günüm dayanamadım az önce idrar teti yaptim negatif cikti, ilk idrarla olmasi etkilermi bilgisi olan varmi.Yine hayal kirikligi off..

benim bugun 9 bitti acaba test cikmaz herhalde ya kanda belki cikar ilk asilamada 5 testte negatif ciktigi icin bu sefwr hic test yapasim yok icimden gelmiyor

Kızlar selamünaleyküm bende 29 mayısta aşılama oldum bugün 11. Gün ama pek belirttim yok genelde diyorlar şefaf bir akıntı olurmuş bende hiç yok sizde belirtiler nasıl yoksa belirti aramak için erken mi

Kızlar selamünaleyküm bende 29 mayısta aşılama oldum bugün 11. Gün ama pek belirttim yok genelde diyorlar şefaf bir akıntı olurmuş bende hiç yok sizde belirtiler nasıl yoksa belirti aramak için erken mi
Benimde 11. Gun ama hic akinti yok kupkuru ve sadece goğüslerim çok aciyo dolgunluk var birazda onun diainda hicbise yok, tutmadi galiba benim

Selam herkese, benim de 11. gün biraz akıntı var. Belim ağrımaya başladı, göğüslerim sızlıyor. Kasıklarım çok hafif ağrıyor, regl olacakmışım gibi hissediyorum. Beklemek çok zormuş…

X