Aşılama 2021 Mayıs ayı aşılama yaptıracaklar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Selam herkese, benim de 11. gün biraz akıntı var. Belim ağrımaya başladı, göğüslerim sızlıyor. Kasıklarım çok hafif ağrıyor, regl olacakmışım gibi hissediyorum. Beklemek çok zormuş…
Aleyküm selam. Cnm senin akıntın nasıl peki normalde de olur mu adet öncesi yoksa akıntı farklı mı bu sefer

A Azra112 Bilmiyorum canım inan herkes farklı şeyler yaşıyor. Akıntı normalde regle bu kadar yakınken cok cok nadir olur bende, ama emin olamiyorum. İgnenin etkisi devam edebileceginden idrar testlerine de guvenemiyorum. Benim cumartesi kan testim var, sen ne zaman kan vermeye gideceksin?

Ben perşembe. Seninde 11.gün değilmiydi bana 10 haziran denildi bende idrar yapma ya korkuyorum sonra insanın hepten morali bozuluyor

Ben perşembe. Seninde 11.gün değilmiydi bana 10 haziran denildi bende idrar yapma ya korkuyorum sonra insanın hepten morali bozuluyor
Evet canim 29. Mayista asilama yapildi, bana da gec geldi biraz. Aynen yapma bosver benim ilk asilamada yanlis cikmisti hep igneden dolayi, yakinmis test tarihin zaten, belki persembe kan vermeye ben de giderim regl olmazsam.

Evet canim 29. Mayista asilama yapildi, bana da gec geldi biraz. Aynen yapma bosver benim ilk asilamada yanlis cikmisti hep igneden dolayi, yakinmis test tarihin zaten, belki persembe kan vermeye ben de giderim regl olmazsam.
İnşallah cnm güzel haberler almak nasip olur senin sorun varmıydı benim hipo hipo

Ol

İnşallah Rabbim hayırlı kapılar açar. Benimde akıntım yok diye biraz stresim normlda olması mı lazım
Bilmiyorum ki forumlarda okudugum kadariyla akinti oluyormus ama arkadasim hamile şuan belirtilerini sordum hic bir belirtim yoktu dedi 2 ay sonra başlamış belirtileri.Çok erken uzerine dusuyor olabiliiriz ya ama benim adete yakin akinti olmuyor normal zamanlarda akinti oluyor o zaman anliyorum adet olacagimi herkesin bunyesi farklidir kendini sitrese sokma insallah bebegin seninledir.

Merhabalar benimde dün aşılamam oldu , inşallah güzel haberler alırız , Protestan kullanıyorum aşırı uyku yapıyor sizlerde de var mı

Bilmiyorum ki forumlarda okudugum kadariyla akinti oluyormus ama arkadasim hamile şuan belirtilerini sordum hic bir belirtim yoktu dedi 2 ay sonra başlamış belirtileri.Çok erken uzerine dusuyor olabiliiriz ya ama benim adete yakin akinti olmuyor normal zamanlarda akinti oluyor o zaman anliyorum adet olacagimi herkesin bunyesi farklidir kendini sitrese sokma insallah bebegin seninledir.
İnşallah cnm Rabbim razı olsun inşallah hepimizin bebeği bizimledir Rabbim isteyen herkese versin inşallah

Amin inşallah ☺️ Bizim bi sebep bulunamadı, 1,5 yıldır bebis istiyoruz. Bu ikinci asilama denemesi, olmazsa tüp bebek niyetindeyim. Hipofiz beziyle mi alakali? Nasil tedavi oluyorsun?
Evet beyin üretmiyor yumurtanın büyümesini bizimde iğne yapılıyor sonra çatlatma oluyor diğer herşey aynı öyle

Benimde 31 mayısta yapıldı aşılamam bugün adet belirtilerim var sizde herhangi bir şey var mı acaba? Adet olacağım gibi hissediyorum 😢

kizlar 11. gun ve hasta oldum erken degil mi ya 11. gun hasta olan var mi dr aradim tutunma olabilir adetle benzer olur 2 gun bkle kesilirse hamilesin dedi ama yani baya hasta gibiyim

kizlar 11. gun ve hasta oldum erken degil mi ya 11. gun hasta olan var mi dr aradim tutunma olabilir adetle benzer olur 2 gun bkle kesilirse hamilesin dedi ama yani baya hasta gibiyim
Ben ilk aşılamam da 11.gün olmuştum canım bu ikinci aşılamam 10. Gün ben de adet olacakmışım gibi hissediyorum umarım seninki yerleşme kanamasıdır

Ben de öyle hissediyorum… Göğüs hassiyeti cok fazla cidden canim aciyor gece saga sola donerken artik ne olcaksa olsun diyorum🙄
Ben de çok üzüldüm dün geceden beni uyuyamadım sürekli lavaboya gidip kontrol ediyorum. Önceki aşılamamda da 11. Gün adet olmuştum o yüzden benim için kritik günler inşallah senin olmuştur göğüs hassasiyeti genelde hamilelik belirtisi içinde geçiyo canım dikkat et kendine

Erken canim, ben de geçen sefer 11. gün regl olmuştum ama nedenini anlayamadık ama ben yumurtaların tahminden erken çatlamasına bagladim okuduklarim sonucu. Bu sefer dr beni 2 gunde 1 gordu, cok sıkı takip etti yani ve daha hafif ilaclar verdi yumurta buyumesi icin.

Ben de çok üzüldüm dün geceden beni uyuyamadım sürekli lavaboya gidip kontrol ediyorum. Önceki aşılamamda da 11. Gün adet olmuştum o yüzden benim için kritik günler inşallah senin olmuştur göğüs hassasiyeti genelde hamilelik belirtisi içinde geçiyo canım dikkat et kendine
Aynı durumdayım 😉 hatta simdi kafam dağılsın diye disari cikicam. Benim regl olmadan once hep olur o yuzden biraz moralim bozuldu. İnsallah senin de olmustur canim hic belli olmaz son dkya kadar umudu kesmeyelim.

X