2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evet kuzm annem de böyle diyor kucagına zor alıcaksın doğrulmak cok zor dedi. Annem 3 sezaryen oldgundan ve bilgisinden dinliyorm onu cnku bildiğim bişi değil en azından ilki için bi tecrube edeyim bakalm illaki aklıma yatmayan şeyler olur ama şuan baskasının bakma durumundan dolayı ses etmemem lazm 😅
🤣😬 valla bende her denileni yutuyorum mecbur bakacak kimse yok 😅 aynı annen gibi talimatlar yağdırıyor sadece

Kızlar bende 2 arkadaşımdan duydum , ilk emmeden önce kuru soğanı memelere sürüyorlarmış, hiç yara olmamış Bende denesem mi diyorum 😚
Hastane çantasına 1 adet bıçak ve kuru soğan koy diyolar 😚
Annem eskiden yara olunca soğan sürerdik dedi ama bebelerime bunu yapamam dedim 🤪 şaka ya valla idrar sür deseler o acı öyle berbat ki yaparsın 😬😅 hastanede aklıma gelmedi ama eskilerin formülü soğan bence antibiyotik etkisinden dolayı

Annem eskiden yara olunca soğan sürerdik dedi ama bebelerime bunu yapamam dedim 🤪 şaka ya valla idrar sür deseler o acı öyle berbat ki yaparsın 😬😅 hastanede aklıma gelmedi ama eskilerin formülü soğan bence antibiyotik etkisinden dolayı
Ben dun ayva cekırdegını koydum jel kıvamını aldı sabahta ılk sürüş testimi yaptım 🤣 bakalım nasıl olacak

Allahım ne berbat Bi geceydi yaaa 😔
Allah'ım bende dün gece o kadar zor bir gece geçirdim ki anlatamam nstye gireceğim bugün yatış vermezse iyidir bana sancılarım arttı birde üstüne terleme sudan çıkamıyorum baş ağrım tavan yapmış durumda Allah sonumuzu hayretsin

Nazara mı geldin kuzuuu ☺️
Kız zaten çekiyordum da ben çok dillendirmiyodum ama bu gece artık kuş kadar uyudum sabrım mı azaldı anlamadım. Zaten çok geç daldım 5 te bi daha uyan toplamışlar Bi yere kaskatı yapyamuk. Çok arttı toplanmaları çarşambaya dayanmıycaklar galiba yerleri çok daraldı bence

Allah'ım bende dün gece o kadar zor bir gece geçirdim ki anlatamam nstye gireceğim bugün yatış vermezse iyidir bana sancılarım arttı birde üstüne terleme sudan çıkamıyorum baş ağrım tavan yapmış durumda Allah sonumuzu hayretsin
Hayırlı haberler kuzucum ya ne dicek bakalım doktor 🙄

Ahh canım ahh sen de çekiyorsun bu zamanlarında daha çok Allah sabır versin 😔🤲🏻

Resmen bir çekmeceyi alıyor ya. Sürekli kıyafet değiştir filan kıyafetler müslinler krem ay göbekleri düştü bir cebine göbeklerini bile koydum 🥲
Oyyy maşallahhhh büyük büyük adam olsunlarr inşallahhh canlarım benimm 😍😍 iyi sevindim kuzum ya sana bide philips sağma makinesini sorcam daha çok yeni ama memnun musun acaba 😅

Ben de dünden önceki gün koymuştum. 1 tane ayva vardı çekirdek az geldi sanırım ama yine de jelleşiyor veriyor kıvamını

Eklentiler

• 206754.jpg
    206754.jpg
    17 KB · Görüntüleme: 21
X