2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Evet ya gece uyumayan bebekle evde tekken gündüzü nasıl geçiririz işte ben ondan çekiniyorum. Neyse ki kv gidince de 15 Tatil'de annemlerin olduğu şehre gidip 2 hafta orada kalmayı düşünüyorum. Orada epey rahat ederim inşallah. Sonrası Allah Kerim ☺️
İnsan yardım edecek biri arıyor kesinlikle bende annemlere gidiyorum. Biraz büyüsünler en azından diyorum 🙂

Günaydın kızlar iki soru ile geldim biri magazinsel 😅🤣 eşiniz doğum için size bir şey aldı mı 😬 Doğumdan çıktığınızda tepkisi nasıldı 🤣 Kızlar ya bir de doğum saçları ne zaman dökülüyor. Dökülmesi lazımmış acaba iyi gelişmiyor mu bebeler dökülmedi bizim
Ben eşimden robot süpürge istedim, en az 3 bin lira tutar yalnız dedim. Oo ben 4 bini bile gözden çıkardım. Altın alacaktım ama robot istiyorsan robot olsun dedi. Tabii ki robot olsun dedim. Altını başka zaman da alır ama robotu başka zaman asla almazdı çünkü. 😄

Neyse doğumdan önce aldı, şu an zevkle kullanıyoruz. Kendisi de aldıktan sonra çok memnun kaldı. Eve her gelene ballandıra ballandıra anlatıyor. 😂

Benimki doğumdan çıkıp odaya geldiğimde bebekle birlikte beni bekliyordu. Aileden kimse daha gelmemişti ani doğumdu diye. Bebeği mememe verdi, bizi şefkatle izledi. Fotoğrafımızı videomuzu çekti. Birini bulana kadar da yanımdan ayrılmadı.

Biz bebişin saçını 7. gününde kestiğimiz için dökülme olayını bilemiyoruz. 😊

Son düzenleme:
Amin kuzum inşallah 🤲🏻 Muayeneden kaçmak olmaz el mahkum ☺️ Aslında konuyla çok alakasız ama ben bugün doktora korunma yöntemini sordum hiç doğum kontrol hapı falan önermedi 6 ay sonra gel spinal takalım dedi onuda hiç istemiyorum siz ne düşünüyorsunuz?
Korunmayı düşünmüyorum. 6 senedir nasıldıysa şimdi de aynı şekilde devam. 😄

Bilmiyorum yavrum eskiler kırk tas dökermiş sonra süzgeç çok delikli ya yerine geçsin diye süzgeçten dökmeye başlamışlar 😅 birde kırkını satma varmış, kırkı çıkınca gezmeye götürüyorsun gittiğin ev hediye veriyormuş filan😅
Bende ablamlara gittim kırklarında başkada bir yere gidemezdim bu hastalık zamanında ☺️

Amin kuzum inşallah 🤲🏻 Muayeneden kaçmak olmaz el mahkum ☺️ Aslında konuyla çok alakasız ama ben bugün doktora korunma yöntemini sordum hiç doğum kontrol hapı falan önermedi 6 ay sonra gel spinal takalım dedi onuda hiç istemiyorum siz ne düşünüyorsunuz?
Benm doğum yapmam artık zor olacak gibi. Oraya gelen prof Dr aynı şeyleri yaşarsın yine dedi. Biraz gözüm korktu açıkçası. çünkü kabus. Yarın kontrole gittiğimde konusacagım kendi dr umla yine. O en son tabiki tekrar çocuk düşünün ama 2-3 yıl sonra dedi. Önce 6 ay normal yolla denemenizi sonra embryolarıınızı kullanmanızı önerriim dedi. Ama o 2-3 yıl süreçte nasıl korunacagız onu sormadm hiç 😵‍💫 annem bu olaylardan sonra hemenn spiral taktır bir daha bunları yaşama sakın kızım dedi bilmiyorum karısık işler kısmet tabi ne olacagı belli olmaz

Benm doğum yapmam artık zor olacak gibi. Oraya gelen prof Dr aynı şeyleri yaşarsın yine dedi. Biraz gözüm korktu açıkçası. çünkü kabus. Yarın kontrole gittiğimde konusacagım kendi dr umla yine. O en son tabiki tekrar çocuk düşünün ama 2-3 yıl sonra dedi. Önce 6 ay normal yolla denemenizi sonra embryolarıınızı kullanmanızı önerriim dedi. Ama o 2-3 yıl süreçte nasıl korunacagız onu sormadm hiç 😵‍💫 annem bu olaylardan sonra hemenn spiral taktır bir daha bunları yaşama sakın kızım dedi bilmiyorum karısık işler kısmet tabi ne olacagı belli olmaz
Anneler işte yaa... 🥺 Ben de anneme 2. De şöyle yaparız dedim sen bunca çektiğinde sonra 2.yi mi düşünüyosun ben kafayı yedim diye kızdı bana 😅 annem bende kuzum yalnız değilim de bebek emmek istiyor o da bende var 😅 bi de gündüz mutfak komple kadında gce bari dinlensin istiyorum

Ben eşimden robot süpürge istedim, en az 3 bin lira tutar yalnız dedim. Oo ben 4 bini bile gözden çıkardım. Altın alacaktım ama robot istiyorsan robot olsun dedi. Tabii ki robot olsun dedim. Altını başka zaman da alır ama robotu başka zaman asla almazdı çünkü. 😄

Neyse doğumdan önce aldı, şu an zevkle kullanıyoruz. Kendisi de aldıktan sonra çok memnun kaldı. Eve her gelene ballandıra ballandıra anlatıyor. 😂

Benimki doğumdan çıkıp odaya geldiğimde bebekle birlikte beni bekliyordu. Aileden kimse daha gelmemişti ani doğumdu diye. Bebeği mememe verdi, bizi şefkatle izledi. Fotoğrafımızı videomuzu çekti. Birini bulana kadar da yanımdan ayrılmadı.

Biz bebişin saçını 7. gününde kestiğimiz için dökülme olayını bilemiyoruz. 😊
Oh oh iyi yapmışsın kuzum. Çocuklu evlere robot süpürge büyük kolaylık bence. Hele sürünmeye her şeyi ağzına atmaya başladığında. Güle güle kullanın. Doğru siz kesmiştiniz hatırladım. Bakalım bizimkiler duruyor hala 😅

Kuzummm 🥰 her şey çoook yolunda gitsin gönlünce olsun inşallah 🧿🍀🙏🏻 bize Bi iyiyim yazmayı unutma olur mu ayrıntıya sonra da gireriz 😅
Aminn insallah yazicam ilk firsatta merak etmeyn🥰
Canımcımm hadi bakalımm kızını kap gell ❤️❤️❤️ Ayrıca çıktıgında yaz direk lütfen 🥰 ben atoni yaşarken burayı düşünüyodm kızlar merak etti kesin diye 😂
Yazicam insallah kizlar cok heycanliyim hersey guzel gecwr insallah😍

X