2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Bu hastalıkta hastaneye gitmek ayrı sorun zaten göbekten vur fitil koy bir de kalçadan niye yükselmiyor korkmaya başladım iyice☹️
İçini ferah tut canım Allah’ın izniyle bebişlerini sağlıkla sıhhatle kucağına alacaksın 🥰 ben sürekli gidip tıp merkezinde vurdurdum aklına birşey getirme bende çok pimpirikliyim ama elden birşey gelmiyor hatta bir ara yanımda giderken çarşaf bile götürdüm tek kullanımlık örtü belki yoktur diye 😊 bir de iğne yapıldıktan sonra iğne yapılan yere iyice bastır canım eve gittikten sonrada biraz kolonyayla masaj yap. inşallah sıkıntısız atlatırsın 😊

Kızlar ben bugün transfer oldum 😍 şimdi size bir şey sorucam benim doktorum hemen kaldırdı beni merdiven çıktım otele geldim , bir de progesteron değerim 7 çıktı duphaston başladık bir de şimdi ben otelde iki saat falan yattım yemek icin insem mi

Kızlar ben bugün transfer oldum 😍 şimdi size bir şey sorucam benim doktorum hemen kaldırdı beni merdiven çıktım otele geldim , bir de progesteron değerim 7 çıktı duphaston başladık bir de şimdi ben otelde iki saat falan yattım yemek icin insem mi
hayırlı olsun inşallah sıkıca tutunur 😊 bence bugünü dinlenerek geçir eğer odana getirebiliyorsan o şekilde yemeğini ye

İçini ferah tut canım Allah’ın izniyle bebişlerini sağlıkla sıhhatle kucağına alacaksın 🥰 ben sürekli gidip tıp merkezinde vurdurdum aklına birşey getirme bende çok pimpirikliyim ama elden birşey gelmiyor hatta bir ara yanımda giderken çarşaf bile götürdüm tek kullanımlık örtü belki yoktur diye 😊 bir de iğne yapıldıktan sonra iğne yapılan yere iyice bastır canım eve gittikten sonrada biraz kolonyayla masaj yap. inşallah sıkıntısız atlatırsın 😊
Amiin canım inşallah amiin 🤲🏻 💞 Ben de sağlık ocağına gideyim diyorum hastanede her defasında giriş prosedürü oluyor. İnşallah kazasız belasız atlatırız. Evde yapabileceğim bir şey olsaymış keşke neyse artık ne desem boş mecburen uyacağız 🙄

Hayırlı olsun canım inşallah sıkı sıkı tutunsunlar sana. Mümkün mertebe dinlenerek geçir bir kaç gününü hayır olsun sonu inşallah 🤲🏻🤗

Kızlar ilaçlarıma ilaç eklendi haftada bir proluton iğne kalçadan 😭😭😭
Canımm korkma ondan ben uc güne bir yaptiriyorum esim yapiyor hatta ama hic agrimiyor sonrasinda progestan igne yaptirirken uyusurdu sonrasinda kalcam ama bunda bekledigim sey olmadi clexane daha beter emin ol😅

Hayırlı olsun canım inşallah sıkı sıkı tutunsunlar sana. Mümkün mertebe dinlenerek geçir bir kaç gününü hayır olsun sonu inşallah 🤲🏻🤗
Şnsallah canım şimdi mecbur yemeğe indim ama uzanıcam çıkınca hemen yarın da 1buxuk saatlik bir yol gidicez mecbur :KK43:

Hayırlı olsunn 1 gün arayala test yapicaz demek ki insallah güzel haberler veririz🤗

Canımm korkma ondan ben uc güne bir yaptiriyorum esim yapiyor hatta ama hic agrimiyor sonrasinda progestan igne yaptirirken uyusurdu sonrasinda kalcam ama bunda bekledigim sey olmadi clexane daha beter emin ol😅
Keşke evde vurabilecek biri olsa hastane olayıda geriyor da yapacak bir şey yok hayırlısı olsun inşallah. Clexane kan sulandırıcı değil mi oksapar dan kötü mü aynı mı penisilin gibi sızlatıyor bolca buz tutuyorum umarım zararı yoktur 😬

Şnsallah canım şimdi mecbur yemeğe indim ama uzanıcam çıkınca hemen yarın da 1buxuk saatlik bir yol gidicez mecbur :KK43:
Ya bir buçuk saatlik yol önemli değil kuzum ben transferden iki saat sonra gittim o yolu. Önemli olan bugünü ve sonraki iki günü sakin geçirmen inşallah güzel olacaktır sonu 🤲🏻🤗

Keşke evde vurabilecek biri olsa hastane olayıda geriyor da yapacak bir şey yok hayırlısı olsun inşallah. Clexane kan sulandırıcı değil mi oksapar dan kötü mü aynı mı penisilin gibi sızlatıyor bolca buz tutuyorum umarım zararı yoktur 😬
Aynı aynı ikiside kolum resmen daha ilacı yaparken uyusuyor cok fena oluyorm da yapacak biseu yok☺

Aynı aynı ikiside kolum resmen daha ilacı yaparken uyusuyor cok fena oluyorm da yapacak biseu yok☺
Bugün çook uzun buz tuttum canım koluma hissetmedim çok ilacın etkisine bir şey yapar mı diye endişe ediyorum yoksa her gün uzun uzun tutarım morarana da yapacak bir şey yok zaten ilaç vermedi doktor

Kuzum iki saatte bir durup çok az yürü yavaş yavaş öyle devam edin yola güzel geçsin yolculuğunuz 🤗
Insallah bizde oyle dusunuyoruz burdan bolu 2.5 aaat suruyor orda bi mola sonra ankarada bi mola diye diye gideriz heralde ama kasıklarimda bir dolgunluk var sanci desem degil agri desem degil degisik bisey insallah normaldir

ENOX hic acitmiyor. Clexan berbat. Obur hamileligimde kullanmistim biraz sonra hemen enoxa gectim rahatladim. Tavsiye ederim.

X