2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar müthiş bel kasık ağrım var bugün nefes kesiyor. Geçer diye bekliyorum ama uzun sürdü. Belim ayrılacak gibi. Hayır olsun inşallah. Biraz idrar yaparken de sorun yaşıyorum sık çıkmıyorum ama ağrı oluyor. Enfeksiyon olabilir mi bilemiyorum yarın devam ederse sanırım gidip tahlil vereceğim. Ateşim her zaman ki gibi öyle yüksek değil 37,5 geçmedi belki bugün için geçici bir durumdur diyorum inşallah öyledir...
bazen vücudumuzun bize verdiği uyarılar diye düşünüyorum canım geçici bir durumdur kadana takıpta üzülme 😊benimde arada kasık ve karın bölgem ağrıyor biran önce perşembe gelsede kontrole gitsem diyorum en azından görünce insanın içi rahatlıyor 🥰

Tatlım bendede var ve unsılın dırencıde var igne kullanıyorum sıkıntı yapma ama seker yukleme sı yaptırmanı tavsıye etmem zatem sekerımız var bırde onu yuklememek lazım ben 2 aydır dahılıyelerede gıdıyorum
Ne bilim ben hiç görmedim çevremde falan da. Kötü oldum kötü şeylere yol açabiliyormuş. Hangi iğne kullanıyorsun? İnsülin mi ?

Monaezop Monaezop Kilya Kilya evet kayseriye yakınım kontrollere oraya gidiyorum ben mustafa taş a gidiyorum memnunum canım ilacları istanbul ayarlıyor zaten simdilik bir skntı olmadı doktorla ilgili ama ücretsiz görüsme yapan kim var bilmiyorum baska kilyacım idrar yolunda agri varsa bol su ic ciddi anlamda geciriyor agrilar arada bana da oluyor ozellikle sirt agrisi ama dinlenince biraz geciyor

bazen vücudumuzun bize verdiği uyarılar diye düşünüyorum canım geçici bir durumdur kadana takıpta üzülme 😊benimde arada kasık ve karın bölgem ağrıyor biran önce perşembe gelsede kontrole gitsem diyorum en azından görünce insanın içi rahatlıyor 🥰
Aynen kuzum benimde nasipse salı günü muayenem çok merak ediyorum ama ne yalan söyleyeyim gitmeye de korkuyorum. Hayırlısı olsun inşallah hepimiz için 🤲🏻

Monaezop Monaezop Kilya Kilya evet kayseriye yakınım kontrollere oraya gidiyorum ben mustafa taş a gidiyorum memnunum canım ilacları istanbul ayarlıyor zaten simdilik bir skntı olmadı doktorla ilgili ama ücretsiz görüsme yapan kim var bilmiyorum baska kilyacım idrar yolunda agri varsa bol su ic ciddi anlamda geciriyor agrilar arada bana da oluyor ozellikle sirt agrisi ama dinlenince biraz geciyor
İdrarımı yaparken oldu kuzum bugün. İnşallah geçicidir diye teselli ediyorum kendimi. Şimdi uzandım biraz iyiyim gibi sağ kalçamın üstünde yani bel kısmında batma çekilme Var şükür kasıklarım daha iyi

Monaezop Monaezop Canım ankara da bahçeci de berfu demir e yaptırdım ben şükür ilk denemede tuttu. 10 haftamız bitti. Ön görüşme yapmıyor ama ben çok memnun kaldım knedisindenknedisinden

Aynen kuzum benimde nasipse salı günü muayenem çok merak ediyorum ama ne yalan söyleyeyim gitmeye de korkuyorum. Hayırlısı olsun inşallah hepimiz için 🤲🏻
Benimde perşembe günü canım kontrolum birde doktorum bana dediki geldiğinde alttan bakalım bir açıklık olacağını düşünmüyorun ama bir açıklık varsa bir iki dikiş atabiliriz ikiz gebelik olduğu için altta olanı riske atmamak lazım dedi şimdide onun stresi var ama düşünmemeye çalışıyorum 😊

Benimde perşembe günü canım kontrolum birde doktorum bana dediki geldiğinde alttan bakalım bir açıklık olacağını düşünmüyorun ama bir açıklık varsa bir iki dikiş atabiliriz ikiz gebelik olduğu için altta olanı riske atmamak lazım dedi şimdide onun stresi var ama düşünmemeye çalışıyorum 😊
Yaaa ama o karından ultrasonda anlaşılır ölçüyorlar ya ondan sonra ona göre bakar bence. Herkes alttan muayene oldu ama bu süreçte hayırlısı olsun kuzum. Senin kaç haftalık oldu şimdi

Merhaba arkadaşlar bir şey sorucaktim prolutex iğne kullanan varsa bu iğneyi dolaptami muhafaza ediyorsunuz.birde ben göbekten oluyorum sonrasında karnım çok acıyor sizdede böyle oluyor mu?
cnm bende progestan dex kullanıyorum.çok yavaş vur neredeyse (30-40 saniye sürüyor vurmam) ve ilacı verirken yürüyorum ne acı ne morarma oluyor..

Kızlar müthiş bel kasık ağrım var bugün nefes kesiyor. Geçer diye bekliyorum ama uzun sürdü. Belim ayrılacak gibi. Hayır olsun inşallah. Biraz idrar yaparken de sorun yaşıyorum sık çıkmıyorum ama ağrı oluyor. Enfeksiyon olabilir mi bilemiyorum yarın devam ederse sanırım gidip tahlil vereceğim. Ateşim her zaman ki gibi öyle yüksek değil 37,5 geçmedi belki bugün için geçici bir durumdur diyorum inşallah öyledir...
cnm geçmiş olsun inşallah geçer...

Cnm benim ilk iki gün gaz sancısı gibi kasıkta ağrım oldu biraz.
Dünden beridir biraz bel ağrısı oldu.birde ısınamıyordum 3 gündür bugün iyiyim.
Duş konusunda dayanabildiğim kadar dayanacağım.ılık suyla duş almak benim için çok zor.ne kadar az alırsam o kadar iyi 🤣🤣
Zaman gecmio sanki ☺️ Neyse iyi olalim insallah oyle agri sizi yasamayiz umarim 🤲 onemli olan test gunu beklemek zaten dayanabilcen mi ne diyosun 😂

Ne bilim ben hiç görmedim çevremde falan da. Kötü oldum kötü şeylere yol açabiliyormuş. Hangi iğne kullanıyorsun? İnsülin mi ?
Lotus ıgne canım sıkıntı yapma ama beyaz ekmek ve sekerden uzak durmaya calıs mesela ben gunluk 10cc vuruyorum eger beyaz ekmek yersen 12 cc vur dedı dr yedıklerınlede tedavıye destek oluyorsun

Yaaa ama o karından ultrasonda anlaşılır ölçüyorlar ya ondan sonra ona göre bakar bence. Herkes alttan muayene oldu ama bu süreçte hayırlısı olsun kuzum. Senin kaç haftalık oldu şimdi
Amin kuzum geçen hafta gittiğimde karından baktı geldiğinde öyle bakacam dedi bizde artık doktorlar ne diyorsa onlara güveniyoruz 😊 9+5 canım şuana kadar hep iki haftada bir çağırdı inşallah hep böyle çağırır 🙏🏻

evde iki tane gebelik testi var ama dayanacağım yapmayacağım.çok stres eden biriyim birde ondan stres yaşamayayım 😂😂
Bende test yok ama aldircam herhalde 10.gun yapiyim diorum 😂 11 i sabahi da kan testi vermeye giderim istetest gunu oluyo... baska bir gruptaki kiz bizle ayni gun transfer oldu sali gunune test tarihi vermis doktoru🤷🏻‍♀️

Bende test yok ama aldircam herhalde 10.gun yapiyim diorum 😂 11 i sabahi da kan testi vermeye giderim istetest gunu oluyo... baska bir gruptaki kiz bizle ayni gun transfer oldu sali gunune test tarihi vermis doktoru🤷🏻‍♀️
doktorlar genelde 12.-14. gün diyorlar demek doktoru net olmak istiyor😅

X