2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Kızlar bugün Demir ilacına başladım midemi deldi bu resmen ya. Kullanan var mı böyle bir şey mi ağzım da acı acı…
demir ilacları yapıyor malesef kanı düşük biri olarak yıllarca kullandığım için biliyorum bağırsaklarda çözülen ilaçlar oluyor ya onlardan yazdır yada şurup olanını tercih et canım 🤦‍♀️

demir ilacları yapıyor malesef kanı düşük biri olarak yıllarca kullandığım için biliyorum bağırsaklarda çözülen ilaçlar oluyor ya onlardan yazdır yada şurup olanını tercih et canım 🤦‍♀️
Şurupta kötü olmaz mı ki bakayım yemek üzerine hemen alıp denerim böyle olursa sürekli sorarım doktora 🙄

Şurupta kötü olmaz mı ki bakayım yemek üzerine hemen alıp denerim böyle olursa sürekli sorarım doktora 🙄
bana bir tek o iyi geliyor canım ben yatarken içiyorum ilacını değiştir dediğim gibi yada bağırsakta çözünen ilaç alıcaksın yoksa mideyi mahvediyor

bana bir tek o iyi geliyor canım ben yatarken içiyorum ilacını değiştir dediğim gibi yada bağırsakta çözünen ilaç alıcaksın yoksa mideyi mahvediyor
Tamamdır kuzum Allah razı olsun. Ben kendimi zorlardım doktor verdi diye midemi de gebeliğe bağlardım söylediğin iyi oldu. 🍀

Hadi ya demek ki bunları yapan bir şey. Peki o şurup gibi olanların tadı kötü değil mi. Sanki öyle hatırlıyorum çok ağır tadı var diyorlar
biraz demir gibi kokuyor portakal suyu içersen peşinden iyi olur hemde ilaç çabuk çözülür doktorlar tavsiye ediyor zaten demir ilacıyla portakal suyunu

Tamamdır kuzum Allah razı olsun. Ben kendimi zorlardım doktor verdi diye midemi de gebeliğe bağlardım söylediğin iyi oldu. 🍀
hamileyken daha zor oluyor mide çok kötü arkadaşımda içemedi doktor ona bağırsakta çözülen hap vermiş şimdi rahat içiyor sıkıntısı olmadı

Surubun tadı daha kötü gelmisti canım normal de aç karnına almak gerek ama bana asil mide agrisni o yapiyordu tok karnîna alınca iyi geldi

biraz demir gibi kokuyor portakal suyu içersen peşinden iyi olur hemde ilaç çabuk çözülür doktorlar tavsiye ediyor zaten demir ilacıyla portakal suyunu
Anladım kuzum. İlacın kullanımına baktım aç alın diyor daha etkiliymiş aç karnına bu mahveder insanı ya 😬

kızlar tiroid ilacıyla demir ilacını aynı anda almayın.tirodi sabah alın demiri akşam yada en 4-5 saat olsun aralarında.birlikte aldığınızda demir ilacı tiroid ilacının etkisini kaybettiriyor.bilginiz olsun...

Gözün aydın canım çok sevindim senin adına 😊 darısı bizlerin başına 😊

cnm gözün aydın😍😍

2li güzel çıktıysa 4lüyü istemiyorlar hocam. Kötü çıkarsa daha ayrıntılı bakmak için 4lü istiyorlar. Sizden istenmez muhtemelen. 3lüyü isteyebilirler belki, o konuda bilgim yok

Canım tebrik ederim benim daha çıkmadı sanırım arayıp soran yok. Biraz da endişeliyim sınıra yakındı çünkü. Hayırlısı ile bakalım Rabbim bütün yavrulara sağlık versin inşallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Kızlar teşekkür ederim hepinize inşallah sizden de güzel haberler alalım 🤲🤲🤲 benim bi arkadasımın 2 lisi temiz çıkmıstı 3 lü istememiş 4 lü istemiş. Bakalm benm dr isteyecekmi zamanı gelince söyler artık 🤷‍♀️
Kızlar hamişlerim nasılsınızz ?? Size bişi sorcaktım soda içebiliyo muyuz hamileyken 🤗
Ben yemek yiyemiyorum diye dr bana “maden suyu iç ama fazla da abartma tuz alımını arttırmıs olursun “ dedi. Ama ben midem çok şiddetli bulanınca maden suyuna yarım limon sıkıp 10 tane de buz atıp içiyorum iyi geliyor soğuk soğuk🥰 her gün olmamak kaydıyla içebilirsin bence canım

X