2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa bende mıde bukantıları gece fenalasmaları derken
Dünde ananemı kaybettık 😢
Yası vardı ama annemden daha sık arar her hafta cumamı kutlar cocukları esımı tektek sorardı cok üzüldüm dun bırraz tansıyonum felan cıktı bırazda ayakata durdum belım karnım agrıdı tabı tansıyondan bas agrısı felan bırde ablama gecmıstık defnettekten sonra orada kalmıs telefonum öglene dogru getırdıler
O kadar şakacıydı ki Ananem her telefonda anannem seni öpüyorum dedıgıımde ben seni öpeyim sende enişteyı öp derdi( eşimi) daha 2 hafta once hastaneeye yatmadan son kez aramıs benı nerden bılebılırdım ki ogun son kez telefonumu caldıracagını işte hayat en azından tertemız gıttı Rabbım kımseye mınnet etmedı sonanına kadar namazında duasında tesbıhındeydı o yerıne yakıstı mutludur eminim ama biz dünya gözü ıle bı daha göremeyeceğımız icin cok üzüldük 🤲🥺
başınız sağolsun canım Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun 🤲

Yaaa hormonlar tavan yaptı ve demekkı vucuuddan acısını cıkarıyor 🙄🥺
horonlar gerçekten çok etkiliyor cnm.ben bu ay 52 gün üzerine adet oldum.adet olmadan önceki sabah bir kalktım alnımda ince sivilce çıkmayan yer kalmamıştı.dudağımın üstünde 3 tane uçuk çıktı.kullandığımız ilaçlar hormonlarımızı alt üst ediyor.

horonlar gerçekten çok etkiliyor cnm.ben bu ay 52 gün üzerine adet oldum.adet olmadan önceki sabah bir kalktım alnımda ince sivilce çıkmayan yer kalmamıştı.dudağımın üstünde 3 tane uçuk çıktı.kullandığımız ilaçlar hormonlarımızı alt üst ediyor.
Sormaa yaa aynen anlımda pütür pütür hep sıvılce☹️

Kızlar benım bır problemım var bılmıyorum sızde durumlar nedır?
Bende mınık sarı olan bellı olmayan ayva tüylerı bılee fenaaa derecede uzadı boyunda gıdıda karnımda felan cok rahatsız edıyor ama elleme onlar sonra dökülür dıyorlar ama cok gözüme batıyor
Bırdee efsanee sivilceler cıktı hele bırde cenemde bır var abartısız leblebıden buyuk ıltıhaplı bıyunda goğüste omuzlarda vs mınık mınık sıvılceler
Gecer mı gercekten nasıl bıan da bu kadar cogaldılar
Benı cok rahatsız edıyorlar napcamm
Göbek çevresi bende de tüylendi maalesef. 😔 İnşallah geçer.
Geçen hafta o sivilce problemini ben de yaşadım canım. Kullandığım bir uygulamada şunu görünce rahatladım.

Eklentiler

• EEC4C216-1595-4EC6-AB68-04AF7A38F6F0.jpeg
    EEC4C216-1595-4EC6-AB68-04AF7A38F6F0.jpeg
    175,9 KB · Görüntüleme: 24
Yaa bende mıde bukantıları gece fenalasmaları derken
Dünde ananemı kaybettık 😢
Yası vardı ama annemden daha sık arar her hafta cumamı kutlar cocukları esımı tektek sorardı cok üzüldüm dun bırraz tansıyonum felan cıktı bırazda ayakata durdum belım karnım agrıdı tabı tansıyondan bas agrısı felan bırde ablama gecmıstık defnettekten sonra orada kalmıs telefonum öglene dogru getırdıler
O kadar şakacıydı ki Ananem her telefonda anannem seni öpüyorum dedıgıımde ben seni öpeyim sende enişteyı öp derdi( eşimi) daha 2 hafta once hastaneeye yatmadan son kez aramıs benı nerden bılebılırdım ki ogun son kez telefonumu caldıracagını işte hayat en azından tertemız gıttı Rabbım kımseye mınnet etmedı sonanına kadar namazında duasında tesbıhındeydı o yerıne yakıstı mutludur eminim ama biz dünya gözü ıle bı daha göremeyeceğımız icin cok üzüldük 🤲🥺
Başınız sağolsun canım Mekanı Cennet olsun 🤲
Sen dikkat et canım kendine Allah Sabır versin🙏

Yaaaa harika haber simdiden hayirli ugurlu olsun insallah. Pozitif olacak ve saglikli ilerleyecek bebegin canim inanıyorum 🤲🧿🤩🥰 merdivene hic endise etme cok yavas adimlarla kendini kasmadan çıkarsın. Biseycik olmaz transferden sonra uzun yat orda hemen gitme evine..
İnşallah canım😘 ben de artık bu grubun pozitiflerine katılayım da biraz da o kısımda kafaya takacak bişiler bulayım 👻

Bende mınık sarı olan bellı olmayan ayva tüylerı bılee fenaaa derecede uzadı boyunda gıdıda karnımda felan cok rahatsız edıyor ama elleme onlar sonra dökülür dıyorlar ama cok gözüme batıyor
Bırdee efsanee sivilceler cıktı hele bırde cenemde bır var abartısız leblebıden buyuk ıltıhaplı bıyunda goğüste omuzlarda vs mınık mınık sıvılceler
Canım benimde göbek öyle oldu 😑 elleme şansım da yok ve daha kötü olur diye korkuyorum. Dökülür diyorlar doğumdan sonra öyle umut ediyorum. Doktora giderken açmaya utanıyorum artık ben de hiç öyle değildi demekki minik belli olmayan tüyler vardı kalınlaştı uzadı bilemiyorum

Canım benimde göbek öyle oldu 😑 elleme şansım da yok ve daha kötü olur diye korkuyorum. Dökülür diyorlar doğumdan sonra öyle umut ediyorum. Doktora giderken açmaya utanıyorum artık ben de hiç öyle değildi demekki minik belli olmayan tüyler vardı kalınlaştı uzadı bilemiyorum
Ee anne olmak icin herseyı göze aldık napalım 🤲🥰

İlaçlardan ya hep, hatta bence direk estrofemden.. ben 2 senedir lazere gidiyorum, artık çok çok azalmıştı- bikini bölgesinde bile, bacaklarımda hiç kalmamıştı mesela tek tük vardı.. bu ay birden çoğaldı, bacaklarımda sitah siyah çıkıyor çıkan.. inşallah çoğalıp da kalıcı olmaz.. yüzümde henüz bir fark görmüyorum ama belki transfer ilaçlarıyla o da olur

İlaçlardan ya hep, hatta bence direk estrofemden.. ben 2 senedir lazere gidiyorum, artık çok çok azalmıştı- bikini bölgesinde bile, bacaklarımda hiç kalmamıştı mesela tek tük vardı.. bu ay birden çoğaldı, bacaklarımda sitah siyah çıkıyor çıkan.. inşallah çoğalıp da kalıcı olmaz.. yüzümde henüz bir fark görmüyorum ama belki transfer ilaçlarıyla o da olur
Ben kullanmadık estrofem yıne de fena oldular 🙄 benımde aynı lazerlıydım bende ama yaoacak bısey yok sanırım normal bıcok kısıdede olmus ☹️

Kızlar ben de kontrolden geldim şimdi.. çok şükür artık haftaya cumartesi yapıyoruz transferi🐣 tek embriyo transfer edilecek. Bu hafta estrofrm ve progestan fitil, ikisi de günde 3 defa, 2 günde bir climara patch. Transferden sonra oksapar, coraspirin ve 4 günde bir proluton iğne. 1 hafta işe gitme, ilk 3-4 gün merdiven inip çıkma dedi.. ama bizim apartmanın asansörü yok, 2. Kattayız. Transfer dönüşü ne olacak bilmiyorum 🤦🏻‍♀️ Normalde kafama takmıyorum ama şimdi böyle söyleyince tedirgin oldum, bişi olmaz yavaş yavaş çıkarsın bi seferlik dedi.. ilk gün merdiven inip çıkan oldu mu, pozitif arkadaşlar?
hayırlısı olsun canım benimde perşembe günü olucak inşallah

hayırlısı olsun canım benimde perşembe günü olucak inşallah
Yaa senin benden önceye denk geldi demek.. benim rahim dr’un beklediği kadar kalınlaşmamıştı, ilac ekleyip gunu uzatti. Hayirlisi olsun canim, beraber guzel haberler aliriz insallah 🙏🏻 Test gunun ne zaman?

X