2021 Nisan ayı tüp bebek yaptıracaklar :)

Yaa bende mıde bukantıları gece fenalasmaları derken
Dünde ananemı kaybettık 😢
Yası vardı ama annemden daha sık arar her hafta cumamı kutlar cocukları esımı tektek sorardı cok üzüldüm dun bırraz tansıyonum felan cıktı bırazda ayakata durdum belım karnım agrıdı tabı tansıyondan bas agrısı felan bırde ablama gecmıstık defnettekten sonra orada kalmıs telefonum öglene dogru getırdıler
O kadar şakacıydı ki Ananem her telefonda anannem seni öpüyorum dedıgıımde ben seni öpeyim sende enişteyı öp derdi( eşimi) daha 2 hafta once hastaneeye yatmadan son kez aramıs benı nerden bılebılırdım ki ogun son kez telefonumu caldıracagını işte hayat en azından tertemız gıttı Rabbım kımseye mınnet etmedı sonanına kadar namazında duasında tesbıhındeydı o yerıne yakıstı mutludur eminim ama biz dünya gözü ıle bı daha göremeyeceğımız icin cok üzüldük 🤲🥺
Başın sağ olsun canım ne kadar yaşlı olursa olsun nine dede iyi insansa her türlü içi parçalanıyor insanın. Ben de 5 sene önce 74 yaşındaki dedemi aniden kaybedince yıkılmıştım. Öyle tatlı dilli, herkes tarafından sevilen bir insandı ki. Neredeyse babamdan daha babaydı bana diyeceğim. Maddi manevi çok ilgilenirdi bizimle doğuştan o yaşıma kadar. Ahh Allah tüm ölmüşlerimizin mekanını cennet eylesin inşallah. Bizim öldüğümüzde de arkamızdan böyle diyenler olsun inşallah.
🤲 😔

Gunaydin artık hep guzel haberler alacagimiz dönemin ilk haftasi olsun. Herkese mutlu sağlıklı haftalar diliyorum.

Kahvaltida yumurta yiyebiliyomusunuz kizlar?
Ben yiyorum canım. Genelde haşlıyorum. Dün mantarlı omlet yaptım, çok güzel oldu.
Şimdilik bulantım yok benim, sadece arada böyle midem ekşiyo gibi.

Yani önceden her kahvalti da yiyordum ama son birkaç gündür valla tiksiniyorm 2 güne bir felan yiyorm
Bende tiksiniyorum etten yumurtadan sadece domates zeytin yiyebiliyorum kahvaltida...
Ben yiyorum canım. Genelde haşlıyorum. Dün mantarlı omlet yaptım, çok güzel oldu.
Şimdilik bulantım yok benim, sadece arada böyle midem ekşiyo gibi.
Ayy dur mantarli omlet bende deneyeyim canim cekti sen söyleyince 😂

Kızlar ben de kontrolden geldim şimdi.. çok şükür artık haftaya cumartesi yapıyoruz transferi🐣 tek embriyo transfer edilecek. Bu hafta estrofrm ve progestan fitil, ikisi de günde 3 defa, 2 günde bir climara patch. Transferden sonra oksapar, coraspirin ve 4 günde bir proluton iğne. 1 hafta işe gitme, ilk 3-4 gün merdiven inip çıkma dedi.. ama bizim apartmanın asansörü yok, 2. Kattayız. Transfer dönüşü ne olacak bilmiyorum 🤦🏻‍♀️ Normalde kafama takmıyorum ama şimdi böyle söyleyince tedirgin oldum, bişi olmaz yavaş yavaş çıkarsın bi seferlik dedi.. ilk gün merdiven inip çıkan oldu mu, pozitif arkadaşlar?
Beeeennnnn. 😊

Kızlar benım bır problemım var bılmıyorum sızde durumlar nedır?
Bende mınık sarı olan bellı olmayan ayva tüylerı bılee fenaaa derecede uzadı boyunda gıdıda karnımda felan cok rahatsız edıyor ama elleme onlar sonra dökülür dıyorlar ama cok gözüme batıyor
Bırdee efsanee sivilceler cıktı hele bırde cenemde bır var abartısız leblebıden buyuk ıltıhaplı bıyunda goğüste omuzlarda vs mınık mınık sıvılceler
Gecer mı gercekten nasıl bıan da bu kadar cogaldılar
Benı cok rahatsız edıyorlar napcamm
Sivilce sorunu Bende de var.

Gunaydin artık hep guzel haberler alacagimiz dönemin ilk haftasi olsun. Herkese mutlu sağlıklı haftalar diliyorum.

Amiin 🤲🏻🍀Ahh kahvaltı en zevk almadan yaptığım öğün oldu bulantım yok ama iştahım da yok ben yutmaya çalışıyorum midem itmeye 😬 haşlama pek yiyemiyorum bende tavaya kırıyorum canım. Her gün yiyemiyorum yine de.

Sabah en sevdiğim şey ise salçalı kaşarlı kupkuru ekmeğe yani yağsız ekmeğe yapılan tost. Onun da faydası yok vücuda ama kahvaltı olarak en sevdiğim şey 😬

X