2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

Hayır idrar testi yapmadım yaomicam sanırım ctesi direk acile gidip kan verecem o gün eşimde hastanede nöbetçi olacak ve inşallah bana güzel haberler verirheyecanla cumartesi gününü bekliyorum yani
İnşallah Allah gönlünüze göre versin inşallah Kaç embriyo koyuldu kaçıncı gün embriyosuydu sizinkiler

İnşallah Allah gönlünüze göre versin inşallah Kaç embriyo koyuldu kaçıncı gün embriyosuydu sizinkiler
Amin amin cümlemizin inşallahbenim üçüncü gün embriyosu tek embriyo a kalite dediler.insallah tutunsun tek olsun benim olsun ben razıyım bir taneyede insalalh olsun Allahım

İlaçlarda öyle yapıyor ya bissürü ilaç kullanıyorum sen hangi ilaçları kullanıyorsun canım
Benim şuanda gebelik testine kadar kullanacağım estrofem coraspirin progestan fitil folbiol bunları kullaniyorum canm şuanda.26snda da proluton yaptırdım . Öncesinde kutu bitene kadar tetradox kullandım.4 gün prednol kullandım.

Amin amin cümlemizin inşallahbenim üçüncü gün embriyosu tek embriyo a kalite dediler.insallah tutunsun tek olsun benim olsun ben razıyım bir taneyede insalalh olsun Allahım
ben şimdiden sayayım ilaçlarımı
Estrofem sabah öğlem akşam 2 şer tane
Duphaston sabah öğle akşam 1 tane
Progestron fitil sabah öğle akşam 1 tane
Folik asit günde 1 tane
Coraspirin günde 1 tane
Prednol hap günde yarım tane
Son olarak olsapar kan sulandırıcı günde 1 tane

Hemen hemen aynıymış ben bir tek progestroınu fitil ve hap olarak alıyorum iğne olarak değil geçen kinde iğne olarak almıştım doktor gerek yok canın yanmasın dedi

Prednole hala devam ediyor musun kaç gün kullanın denildi size.bana transferden sonra dört gün kullan demişlerdi.estrofemi günde iki.defa kullanıyorum fitili günde üç defa coraspirin günde bir defa folbiol günde bir defa. Kan sulandirici ve duphaston kullanmıyorum canm ben sadece pruluton yaptırdım 26nda o kadar

Test gününde kadar devam edicem bişey demedi doktor zaten yarım içiyorum kırıp her gün

Hemen hemen aynıymış ben bir tek progestroınu fitil ve hap olarak alıyorum iğne olarak değil geçen kinde iğne olarak almıştım doktor gerek yok canın yanmasın dedi
Bende iğne olarak kullanmiyorum sadece fitil benmki hatta 26snds progesteron da duşus vardı diye proluton yaptırdı doktor

Bilgisi olanlar yazabilir mi acaba.transferimin 9.cu günü sırtımda bugün ağrı var ve çok az kahverengi leke geldi ama koyu bir kıvamda bile deil aşırı koyuda değil normalde adetten önce gelirdi ama benm bat daha 5 Mayıs gorunuyor cteside bthcg var sizce neden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…