2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

iyiyim canım sen nasılsın? Takip ediyorum sizi de az kaldı inşallah sizin de 😊 dün bebeği gördük kalp atışını duyduk çok şükür, darısı bekleyen bütün arkadaşlara olsun inşallah 🙏🙏
Masalalhh 🧿sağlıkla gelsin kucağına darısı bizlere🤲🤲👏🤗🤗

merhaba burda da yerimi alıyım 😁 19nisanda 2adet 5.gün embriyosu transfer edildi bu benim 5.denemem inşallah hepimiz pozitifleri görelim 🤲
Merhaba nasılsınız aynı gün transfer olmuşuz benm tek 3.cu gün embriyosu testi ne zaman yapacaksınız inşallah güzel haberler alırız🤲🤲

Kızlar selam bende kendimden bahsedeyim 26 yaşındayım bir başarız tüp bebek denemem var 24 nisanda transfer oldum 4.gün embriyosu 3 adet transfer edildi ikisi 1.kalite bir tanesi 2.kaliteymiş beklemek zor 😞
Allah hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah.ozelde mi yaptınız acaba ben 29 yaşındayım devlette yaptım çift transfer yasal değil dediler yapmadılar malesef🤔☹️

Allah hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah.ozelde mi yaptınız acaba ben 29 yaşındayım devlette yaptım çift transfer yasal değil dediler yapmadılar malesef🤔☹️
Evet özelde yaptırdım ben Allah nasip ettikten sonra tek embriyoda olur 🙏🏻Sizin kaçıncı gününüz acaba transferden sonra

Kızlar selam bende kendimden bahsedeyim 26 yaşındayım bir başarız tüp bebek denemem var 24 nisanda transfer oldum 4.gün embriyosu 3 adet transfer edildi ikisi 1.kalite bir tanesi 2.kaliteymiş beklemek zor 😞
Allahın izniyle olumlu sonuç alacağınıza inanıyorum.. sonunda güzellikler varsa beklemek güzel☺️ Yarın öbür güne idrar testiinde çıkabilir🙏🙏 çıkmayadabilir. Bize güzel haberlerle gelin inşallah 🙏

Siz hangi il hangisi hastane de tedavi oldunuz? Ben geçen sene devlette olduğuma okadar pişmanım ki ama kötü bir doktora denk geldim onun da etkisi büyük. Şuan özel de tedavi oluyorum doktorumun muayenehanesi var işlemleri adana acıbadem de yürütüyor. İnanın geçen sene daha çok paramız gitti ilaçlarla 14 bini buldu bu senede aynı fiyatın daha altında..

Allahın izniyle olumlu sonuç alacağınıza inanıyorum.. sonunda güzellikler varsa beklemek güzel☺️ Yarın öbür güne idrar testiinde çıkabilir🙏🙏 çıkmayadabilir. Bize güzel haberlerle gelin inşallah 🙏
Çok teşekkür ederim desteğiniz çok iyi geliyor hepimizi güzel sonuçlar alalım 🙏🏻 Korkuyorum baya olumsuz olcak diye bu ikinci deneme ya ondan sanırım sizin durumunuz nedir sonuç mu bekliyorsunuz yoksa hamişmisiniz 🙏🏻

Siz hangi il hangisi hastane de tedavi oldunuz? Ben geçen sene devlette olduğuma okadar pişmanım ki ama kötü bir doktora denk geldim onun da etkisi büyük. Şuan özel de tedavi oluyorum doktorumun muayenehanesi var işlemleri adana acıbadem de yürütüyor. İnanın geçen sene daha çok paramız gitti ilaçlarla 14 bini buldu bu senede aynı fiyatın daha altında..
Ben Bursa’da Jimened tüp bebek merkezine gidiyorum doktorum Murat beyden ve merkezden çok memnunum benimde o kadar tuttu dondurulmuşlarım vardı onların hepsini koydu 3.gündü normalde 3 ü de bi gün beklettiler 4. Güne geldi üçüde transfer ettiler 2 sinin çözüldükten sonrada birinci kalite olduğunu birinede kalite olarak 10 üzerinden 7 derim dedi bu şekilde transferim gerçekleşti ilaç neler kullanıyorsunuz siz sizin kaçıncı gününüz acaba ?

Ankara'da Ankara tıp fakültesi nde yaptırdım ben csnm yok raporluydum benm sizinkine göre çok az gtti ödemem ilaçlarla beraber.doktorum iyiydi benm hala sordgma cevap verir yani iyi bir insan

Ankara'da Ankara tıp fakültesi nde yaptırdım ben csnm yok raporluydum benm sizinkine göre çok az gtti ödemem ilaçlarla beraber.doktorum iyiydi benm hala sordgma cevap verir yani iyi bir insan
Allah korusun bende negatif sonuç alırsam devlete başvurcam umarım gerek kalmaz bu sefer sonuç alırım güzelce 🙏🏻

X