2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

Canım tebrik ederim🎉🎉🎉sonucun çok güzel çıkmış🤲🏻Çok sevindim💕demek ki neymiş idrar da çok silik bile çıksa üzülmek yokmuş👍🏻
Cok teşekkür ederim canım darısı isteyen herkese olsun inşallahhh 🤲 evet ya o silik olayı mahvetmisti beni ama demek ki silik çıkması olduğuna işaretmis öğrenmiş oldum 😊

Kizlaaaar kan sonucum çıktı. 170.3 🙈😊
3.Gun embriyosu 11. gün sonucu nasıl sizce ?
Canimm benim..guzell annis💕💕💕..artik icin bi rahat etsin lutfenn..yuzumde inanilmaz bir gulumseme biraktin..🤗🤗❤❤rabbim saglicakla kucagina almayida nasip etsin..🙏🙏buarada ben senin 5. Gun embriyosu zannediyodumda yorum yaptim..birde 3. Gunmus senin..kuzusum idrar testini attiginda..3. Gun embriyosunun idrar da o sekilde cikmasi zaten normaldir..ilkkkk pozitifimiz geldii...darisi hepimize insallahh olsun..canimm..😍😍😍😍🙏🙏🙏

Çok güzel canım benim çok mutlu oldum rabbim sağlıkla büyümesini nasip etsin değerin kat kat katlansın İnşaallah ❤️🧿
Tesekkur ederim kuzum inşallah sağlıkla ilerler pozitif çıkınca bitmiyor tabi artması kesesi kalp atışı var daha 😊 inşallah hepimiz sağlıkla kavuşuruz yavrularimiza 🙏

Canim sen listemizde yoktunn..ama sana sormadan brn ekledim bilgin olsun..💕💕💕💕
Ekleyebilirsin tabi ki canım ne demek 😊 3.gundu evet 12. Gunu bekleyemedim silik çıkınca 🙈 doktor da anladı sen idrarda öğrenmişsin galiba dedi :)) inşallah burdaki herkes bu güzel haberi alır ve sağlıkla ilerler hepimiz için çok çok dua ediyorum 🤲 güzel haberler gördükçe kendimmis gibi seviniyorum. Bizi en iyi biz anlarız çünkü 😊

Ekleyebilirsin tabi ki canım ne demek 😊 3.gundu evet 12. Gunu bekleyemedim silik çıkınca 🙈 doktor da anladı sen idrarda öğrenmişsin galiba dedi :)) inşallah burdaki herkes bu güzel haberi alır ve sağlıkla ilerler hepimiz için çok çok dua ediyorum 🤲 güzel haberler gördükçe kendimmis gibi seviniyorum. Bizi en iyi biz anlarız çünkü 😊
Amin aminnn cok aminnn canim🙏🙏💕💕💕💕🤗🤗🤗aynen..canim..bende oyle valla ne yalan soyliyim..en son kimyasalda burda..bicok arkadasla beklemistik..degerlerim artsin diye..kismet olmadi..hayirlisi oldu belki..oylesi hayirliymis..allah hepsinden razi olsun..💕💕🙏🙏

hayirli olsun canim insallah katlanarak devam eder

Canimm benim..guzell annis💕💕💕..artik icin bi rahat etsin lutfenn..yuzumde inanilmaz bir gulumseme biraktin..🤗🤗❤❤rabbim saglicakla kucagina almayida nasip etsin..🙏🙏buarada ben senin 5. Gun embriyosu zannediyodumda yorum yaptim..birde 3. Gunmus senin..kuzusum idrar testini attiginda..3. Gun embriyosunun idrar da o sekilde cikmasi zaten normaldir..ilkkkk pozitifimiz geldii...darisi hepimize insallahh olsun..canimm..😍😍😍😍🙏🙏🙏
Amin inşallah inşallah 🙏😘

Merhaba kizlar.⚘⚘.topigimiz hayirli ugurlu olur insallah.bol bol pozitif sonuclar alalim😍..transfer oncesi ..sonrasi...neler yapiyorsunuz..
breath12 breath12 mayis-haziran
@ZarifKugunisan-mayis
@haemsamayis
@DenizMelek1907nisan-mayis
@simin55nisan -mayis
@pulim08nisan-mayis
@Melanyamayis-haziran
@Elmas arslannisan
@elcin123nisan
pink21 pink21 nisan-mayis5.gun embiyosu.cift..

D DLK033 1 nisan3. Gun embriyosu
Esmer 24 Esmer 24 5 nisan6.Gun embriyosu
@eladadn1 nisan5. Gun embriyosu.cift.
@RAAT31 mart3.Gun embriyosu.cift
@Siyahinci123 nisan3. Gun embriyosu
@candyyyynisan-mayis5. Gun embriyosu
@Nevermindjustsmilemayis
@Bulutumsu7mayis-haziran
@Cemrewwwmayis3.gun embriyosu
@Zeynepkur13 nisan5.gun embriyosu..cift

@Nm88326mayis
@Aponjjmayis5.gun embriyosu.cift
I izmirli3533 nisan3. Gun embriyosu. :anneadayı::nazar:
Canım bu listeden de kusur kalmayayim🤭
Nisan-mayis gibi transfer olacak.Regli donemime 15 gün kaldi.5 tane gebelik kaybım var.İlk tüp bebek denemem ve 1 tane blastokist embriyom var🤷

X