2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
2.915
2.134
Kızlar yumurta toplama işleminden sonra (ağrılar sızılar şişkinlikler geçtikten sonra tabiii) ilişki yasak mı? Doktorum bişey demedi.
Bu arada taze transfer olmayacak
Canim..doktoruna danismalisin..ama senden cok miktarda yumurta toplanmis..bence bi sure ara ver..rahmin cunki islem gordu..enfekaiyon kapabilirsin..ama dedigim gibi doktoruna yinede dansimalisin..

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
2.915
2.134
Merhaba kızlar😍 mart transfer topiğinden geliyorum. Geçen ay bu zamanlar aynı heyecan korkuları biz yaşıyoduk. O kadar zor ki.. hepinizi anlıyorum. Keşke yanınızda olsam sarılsam allah büyük korkma desem hepinize tek tek... Ben 5. Denememi yaptım evet pozitif gördüm ama biliyorsunuz ki sadece pozitif görmek yetmiyor. Önce embriyo oluşacak mi korkusu, sonra 5. Güne gidecek mi telaşı, transfer olursun tutunacak mı korkusu, tutar beta hcg yükselecek mi diye korkarsın. Kese görünecek mi kalp atışı duyulacak mi hep bir korku olacak... Ama rabbim sonunu güzel eylesin sağlıkla kuçağımıza alalım yavrumalarımızı hepimiz. Biraz uzun oldu ama yazmak istedim. 3 martta adet olmuştum. Ya yine olmazsa korkusu beni yiyip bitirmişti... yalniz değilsiniz. Dualarım sizinle💙
Merhaba canimm..tesekkur ederim yanimizda oldugun icin..💕💕💕cansin guzel anne..ve cok haklisin..sadece pozitif yetmiyo..ben en son denemmde pozitif haberini almistim..ama kisa surdu degerlerim iatenildigi gibi artmadi..kimyasal oldu..tabi uzucu bir durum..bende 4. Denememe hazirlaniyorum..sizin rahatsizligin neydi..bende rezerv azligi var..hep 1 embriyom olustu..yani her denemede hep tekrar toplama transferi yasadim..gercekten cok zor..her defasinda igne ilac kullanmak...neler yaptin..5. Deneme oncesi..bize verebilecegin tavsiyeler varmi..tabikide herkesin tedavisi..rahatsizligi farkli..ama yinede..tedavin hakkinda bilgi verebiirmisin..canim..

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
2.915
2.134
Çok garip herkese farklı bilgi verilmiş. Bana da hiç bişey söylenmedi. Gerçi tedavinin başından beri hiç yasak diyen olmadı 🤷‍♀️ Transferden sonra olmaması gerektiğini biliyorum ama o zamana kadar süreç nasıl işler acaba
Canim bana daha onceki tesavileeimde..olabilirsin demislerdi..fakat...benden az yumurta tooplandi hep..o yuzden ne agrim nede kanamam oldu benim..senden baya bir tumurta toplanmis ...biraz bekle bence..

izmirli3533

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
264
293
36
Kizlar moralim çok bozuk suan çok kötü oldum 😔 sabah yine test yaptım 10. günüm bugün ama çok silik çıktı yine belli belirsiz görünüyor. Belirgin olması gerekmez miydi artık? yarin kan vericem ama içimi umutsuzluk kapladi. Sizce var mı bir şeyler ?
20210408_073441.jpg

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
2.915
2.134
Dun yaptım canım silik çıktı şimdi yeniden yaptım bu da öyle çıktı moralim bozuldu :KK43: bir önceki mesajimda fotoğrafını paylaştım testin pozitif olma şansı var mı sence ? :KK43:
Canim moral bozma..dunki testinde ayni silikliktemiydi..birde ayni markamiydi..idrar testlerii yaniltici olabiliyor..sakin moralini bozma..keske hic yaomasaydin..gayet cizgi var yanii...ben en aon tesavimde bundan cok cok silikti..degerim 29 cikmisti..yani okadar siliktiki..gozlerimi dort acippp..cok zorr.gormustumm🤗🤗🤗

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
2.915
2.134
Kizlar moralim çok bozuk suan çok kötü oldum 😔 sabah yine test yaptım 10. günüm bugün ama çok silik çıktı yine belli belirsiz görünüyor. Belirgin olması gerekmez miydi artık? yarin kan vericem ama içimi umutsuzluk kapladi. Sizce var mı bir şeyler ? Eki Görüntüle 2820063
Fotografi daha net cekip atabilirmisin..canim buarada..yada idrari cok damlatmis olabilirmsiin..

izmirli3533

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
264
293
36
Canim moral bozma..dunki testinde ayni silikliktemiydi..birde ayni markamiydi..idrar testlerii yaniltici olabiliyor..sakin moralini bozma..keske hic yaomasaydin..gayet cizgi var yanii...ben en aon tesavimde bundan cok cok silikti..degerim 29 cikmisti..yani okadar siliktiki..gozlerimi dort acippp..cok zorr.gormustumm🤗🤗🤗
Ayni markaydi canım o da silikti bugün biraz daha belirgin olur umudu ile yapmıştım yine benzer şekilde çıktı o yüzden bozuldu moralim :KK43: çizgiyi ben mi görüyorum yoksa var mı emin olamadım bir de

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
2.915
2.134
idrarı bir kaba yapıp ona soktum ucunu canim belirtildiği şekilde yaptım fotosunu atarim yeniden cekip simdi
Canim..erken gebelikmi..bu..normal idrar testlerindede cikiyo..yarin felan yaparsan aklinda olsun..bazrn normal testler erken gebelikten daha net sonuclar veriyor..bende erken gebelikle bakmistim..ama normal testte daha net cikmisti..yani..zor gordum..ama..degerimde dusukmus tabi onunda etkisi var..bir dhaa yaparsan..normal test ile yap..en azindan..normalde 3 damla damlatiyosun..idrar cokmu gitti azmi gitti..yasamassin..

izmirli3533

Üye
Kayıtlı Üye
25 Mart 2021
264
293
36
Canim..erken gebelikmi..bu..normal idrar testlerindede cikiyo..yarin felan yaparsan aklinda olsun..bazrn normal testler erken gebelikten daha net sonuclar veriyor..bende erken gebelikle bakmistim..ama normal testte daha net cikmisti..yani..zor gordum..ama..degerimde dusukmus tabi onunda etkisi var..bir dhaa yaparsan..normal test ile yap..en azindan..normalde 3 damla damlatiyosun..idrar cokmu gitti azmi gitti..yasamassin..
Erken gebelik canım ama ilk defa kullandığım bir markaydi dogrulu nedir hiç bilmiyorum o yüzden. Cekmeye çalıştım yeniden ama görünüyor mu bilmiyorum
20210408_081936.jpg

Mucizem33

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2020
2.915
2.134
Erken gebelik canım ama ilk defa kullandığım bir markaydi dogrulu nedir hiç bilmiyorum o yüzden. Cekmeye çalıştım yeniden ama görünüyor mu bilmiyorum Eki Görüntüle 2820068
Canim cok nett degil..ama var..cizgii..kan test gunun ne zamndi..o gune kadar idrar daha yapma olurmu..aslinda..bosuna moral bozmaya gerek yok..guzel bir deger cikacak insallahhh..bende daha once silik gormustum..ama inan..seninki gibi degildi..yanii..cok dikkatli bakarsamm..zor secebiliyodum..ve degerim 29 cikmsitii..en az senin 50 var suanda..oyle soliim...canini sikma..biseyler olmasaydi..inan..hicbirsekilde bisey cikmazdi..bazen hic cikmayip kanda bile cikiyor..nadirde olsaa..moralini bozma..bebisin..seninle..dualarimda seninle olcak canim..🙏💕💕