2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

Ben devlet hastanesindeyim tedaviye başlarken covid pozitif olursam opu da dahil bütün işlemler duracak diye imzamı aldılar. Gecen sene de olduğum hastanede yaş sinir olanlar amh sinir olanlar öncelikli oldu vs. Ama özel için kapanma olmadı. (Eskişehir adına konuşuyorum)
Adanada da canim..tedavisi yarida kalanlati sadece devam ettirmisti benim hastanem..yrni hasta zatrn asla almiyolardi..canim..

Adanada da canim..tedavisi yarida kalanlati sadece devam ettirmisti benim hastanem..yrni hasta zatrn asla almiyolardi..canim..
Allah yardımcimiz olsun canım ya. Beklesem nereye kadar bekliycez biteceği gidecegi yok virüsün. Geçen zaman süreci her yönde olumsuz etkiliyor

Kızlar histeroskopi olmam gerekiyor, ondan sonra transfer için ne kadar beklenir?? Daha önce yaptıran oldu mu bi bilginiz var mı?
İyi geceler ben olmuştum 2018 Eylül ayında 1. adetimde dinlendim 2. Adetimden sonra tedaviye başlamıştım sizin için hayirlsii olsun inşallah geçmiş olsun şimdiden Allah gönlünüzdekini nasip etsin 🙏😘

Teşekkür ederim. Benim 3. gün embriyosu idi 2 adet, 9. gün testte 34,5 çıktı, 11. gün 100,2 çıktı, 13. gün yani bugün de 362,3 çıktı.
Senin de devamı gelecek Allah'ın izni ile.🤲🤗😇
Maşallah subahanallah . Yüce rabbimin dediği en güzelidir. İnşaallah hakkımızda en güzelleri olsun

Valla ben kolum yuzunden hastaneye gittim röntgen çekilmesi lazımdı bugün doktor sordu gebelik şüphen var mı dedi . Evet ama bilmiyorum dedim kan testine bakmamız lazım yoksa röntgen olmaz dedi kan testim 0.100çıktı şok içerisindeyim . Benim büyük ihtimalle negatif moralim 0 yani . Yükselceğini zannetmem 5. Gun embriyosu bugun 4. Gün zaten 3 günde yerleşiyor sonra kan yükselmeye başlıyor benım hiççç koskocaman bir 0 🥺 2. Denememdi bu da olmadı
Ama keşke Dr transder olduğundan bahsetseydin 7 ile 10 arasında kana karisiyor 4 çok erken

Benimki taze transfwrdi cnm demekki ondan vermediler dondurulmuş transfer degil
Benımkı de taze transfer yumurta toplama gununden bu yana gunde 3 tane alıyorum, e2 degerı ile alakalı Bı durum sanırım.. Sızın degerınız yuksektır ondan vermemıslerdır belkı

Benımkı de taze transfer yumurta toplama gununden bu yana gunde 3 tane alıyorum, e2 degerı ile alakalı Bı durum sanırım.. Sızın degerınız yuksektır ondan vermemıslerdır belkı
Doğrudur canım vermesinler de inan ilaç kullanmaktan mahvoldum o kadar ilaç kullanıyorum ki ucu bucago yok inşallah güzel sonuclansin değer şikayet etmiyorjm

Benimki taze transfwrdi cnm demekki ondan vermediler dondurulmuş transfer degil
Ama taze transfer olduğun da da vermişler di hamileliğin ilk üç ayına kadar kullanmıştım sanırım rahim duvarı kalınlaştırma özelliği var yani ilacın merkeze ve Dr a göre degisiyordur belki

Doğrudur canım vermesinler de inan ilaç kullanmaktan mahvoldum o kadar ilaç kullanıyorum ki ucu bucago yok inşallah güzel sonuclansin değer şikayet etmiyorjm
Telefon alarmlarım kafayı yedi artık☺️ ama bebişlerim için herseye razıyım ❤️

Ay ben söylemeyi nasıl unuttum. Evet olayı şöyle özetledim:

Merhaba arkadaşlar. Benim tedavimin sonucu belli oldu. Bugün transfer sonrası 11. günümdeyim. 9. gün dayanamayıp iş çıkışı eve giderken eczaneden iki adet test alıp eve gidip uyguladım, ikinci çizgiyi gördüm.

Sonra aradan yarım saat geçti kanamam başladı. Pembe-kahve renginde. Hafif endişelendim ama yerleşme kanaması olabileceğini de biliyordum. Hemen eşimle acile gittik, kan verdim.

9. gün kan değerim: 34,5 çıktı.

Sonra doktoru aradık, gebelik başlamış, ikinci gün tekrar test yaptırın dedi. Kanama için de normalde günde 3 kez progestan fitil alıyordum, onlara ilaveten bir kere de progestan iğne verdi. Şimdi onu da yaptırıyorum eşime ve kanamam bugün bitti.

Neyse bugün yani 11. günde bir test daha verdim. Değer: 100,2 çıktı.

Yani hamileyim çok şükür.

Darısı tüm topik arkadaşlarıma.
Tebrik ediyorum, hayırlı olsun, sağlıkla gelsin bebeğiniz :)))

Ama taze transfer olduğun da da vermişler di hamileliğin ilk üç ayına kadar kullanmıştım sanırım rahim duvarı kalınlaştırma özelliği var yani ilacın merkeze ve Dr a göre degisiyordur belki
Aynen canım belkide valla bende şuan bı sürü ilaç kullanıyorum bitane antibiyotik bı tane kortizollu ilaç Progestan progestan hariç diğerlerini transfere kadar kullancam inşallah profestani Allah nasip eder hamile kalırsam 12. Haftaya kadar düşük tehlikesi olursa Allah korusun tabii ji

Telefon alarmlarım kafayı yedi artık☺️ ama bebişlerim için herseye razıyım ❤️a
Ahh ahhh bizler çok güçlüyüz inşallah güzel sonuçlar yakındır normal yolla gebe kalıp rahat gebelik geçirmeyi bizde isterdik ama bizimde böyle süreçler geçirmemiz lazımmış yine Hamd olsun böyle imkanlar var böyle imkanı olmayanlwrda var

X