2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

Valla benim Annem kardeşime 42 yasında hamile kaldı 😂😂 Zaten annem Adile naşit gibi kopyası bide hamile kalınca gorcektin yusyuvarlak bi kadın oldı . bütün komsular gülüyordu .Anneminde agzı pisdir hepsini susturuyordu . Özür diliyerek söyluyorum (Sizene canım bu yasta yemek istedi aiz yiyemediyseniz sizin sorununuz der kapatırdı kpnuyu) 😂😂 yani millete göre iş yapcak halimiz yok canını hıc sıkma
zuhahahhaa.... Valla ne iyi demiş.... :KK70: Hahahaha...
Ya bir de artık devri eskisi giib değilki. Evlilik yaşları ileri yaşara taşındı. E çocuk olayı da öyle peşpeşe doğuran az sayıda hayat telaşı geçim sıknıtısı vs. Buna yöneltiyor insanı. Hakkımızda hayırlısı olsun

zuhahahhaa.... Valla ne iyi demiş.... :KK70: Hahahaha...
Ya bir de artık devri eskisi giib değilki. Evlilik yaşları ileri yaşara taşındı. E çocuk olayı da öyle peşpeşe doğuran az sayıda hayat telaşı geçim sıknıtısı vs. Buna yöneltiyor insanı. Hakkımızda hayırlısı olsun
Aminn hepimizin inşallah ♥️

Günaydın,

Sizin kızınız kaç yaşında, benim de oğlum var 6,5 yaşında şuan Allah bağışlasın herkesin evladını. Yaşım 38 2 ay sora 39 olacağım. Çevrede çok var yeter bir çocuk neyine yetmiyor. Biri de bir bini de bir. Yok işte yaşın ilerledi nasıl esaret ediyorsun....

bu tarz eleştiriler alıyor musunuz sizde? Sinir oluyorum, üzülüyorum. içimde bulunduğum durumun ben farkındayım zaten. İnsan yanında çevresinde destekçi arıyor bu insalar resmen köstek oluyor :KK43:
Benim kizim da 7 yaşına yeni girdi..ve ben de 39 olacağım...Bana da tam tersi yap bir tane daha yawin geciyor diyen cok kisi oluyor:KK43: Olmaz mi cok can sıkıcı

Benim kizim da 7 yaşına yeni girdi..ve ben de 39 olacağım...Bana da tam tersi yap bir tane daha yawin geciyor diyen cok kisi oluyor:KK43: Olmaz mi cok can sıkıcı
Diyenler var tabi yaş geçiyor yap o diyenler genelde teyzeler :KK70:D. Yaşdaşım olanlar genelde yapma diyenler :KK70:

Aman bilmiyorum bana bu duyguyu yaşatan Allah verecek olan da Allah. Ben elimden geleni yapıyorum. Hayırlısını versim rabbim herkese

Diyenler var tabi yaş geçiyor yap o diyenler genelde teyzeler :KK70:D. Yaşdaşım olanlar genelde yapma diyenler :KK70:

Aman bilmiyorum bana bu duyguyu yaşatan Allah verecek olan da Allah. Ben elimden geleni yapıyorum. Hayırlısını versim rabbim herkese
Aynen canim..Biz elimizden geleni yapalım da gerisini Rabbim bilir...

Ama ben kendimi cok cok yiprwttim hem maddi hem manevi bu da son denemem dedim olursa mucize olacak olmazsa da ben cok alışığım..Demek ki kısmetinde yok deyip kabullenecegim artik

Kızlar merhaba nasıl geçiyor günleriniz bugün benim 6.günüm
Gögüslerimde şişkinliklik ve hassasiyet var.
Onun dışında tuvalete zor çıkıyorum ve karnım ağrıyor başkada bir belirtim yok.
Her gün dua ediyorum inşallah tutmuştur bebişler diye
Sizlerin nasıl gidiyor ?

Kızlar merhaba nasıl geçiyor günleriniz bugün benim 6.günüm
Gögüslerimde şişkinliklik ve hassasiyet var.
Onun dışında tuvalete zor çıkıyorum ve karnım ağrıyor başkada bir belirtim yok.
Her gün dua ediyorum inşallah tutmuştur bebişler diye
Sizlerin nasıl gidiyor ?
Benimde 9. Gunum bugün benimde kasik ağrım var çok değil ama aynı göğüslerimde hassasiyet bacakalrim ağrıyor dünden beride halsizlik var gözlerim kapanıyor ağır geliyor bugünde sanki yer ayagidmaj kayıyor gibi oluyor test günü gelseee artık ☘️🙏

Benimde 9. Gunum bugün benimde kasik ağrım var çok değil ama aynı göğüslerimde hassasiyet bacakalrim ağrıyor dünden beride halsizlik var gözlerim kapanıyor ağır geliyor bugünde sanki yer ayagidmaj kayıyor gibi oluyor test günü gelseee artık ☘️🙏
Idrar testinde cikar aslinda var mi evde🙈

Tebrikler canım, hayırlı uğurlu olsun :) sağlıkla yükselsin değerin :)
Teşekkürler . Daha iyileri sizin olsun
Canim...nasil guzel haberlerrr...💕❤❤💕🤗tebrik ederimm💕 katlanarakta artarrrr insallahhh..🤗🙏rabbim saglicakla kucaginada almayi nasip etsin canim..🙏🙏💕💕
Teşekkür ederim .inşallah daha iyi değerler daha güzel haberler senden alırız .

Aynen canim..Biz elimizden geleni yapalım da gerisini Rabbim bilir...

Ama ben kendimi cok cok yiprwttim hem maddi hem manevi bu da son denemem dedim olursa mucize olacak olmazsa da ben cok alışığım..Demek ki kısmetinde yok deyip kabullenecegim artik
İnşallah bu mübarek günlerin hürmetine son çabaların olur.

eşimde sprem sayısında hızında ve morfolojisinde problem vardı hemen tüp bebek tedavisine başladık 2020 haziran gibi ve ekim 13 de transfer oldum malesef kimyasal gebelik oldu 5. emriyosuydu ve uzun süre ara vermek istedim tedaviye bu arada eşim 37 ben 33 yaşındayım öncelikle eşimi bir üroloji doktoruna götürdüm spermiyogram test sonuçlarıyla birlikte klomen kullanmasını istemiş doktor 1 AY sonra tekrar test istemiş ve aktara götürdüm testi ona güzel bir karışım macun hazırlattım ve kendimde kadın doğuma gidip testler yaptırdım prolaktinim az bişe yüksek çıktı dostinex kullandım bir ve aralıkta hamile kalmışım kendiliğinden mucize gibi birşey hayatta çocuğu olmaz demişlerdi eşinin şuan 4 . ayım bitti bile bir kızım olucak.

Benimde oturduğum ve uzandığım zaman bacaklarıma ve belime kramp giriyor
Aynen canım test günü gelsede bir rahatlasak allahın izniyle 🙏

X