2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

6. günmüş canım 5.gun embriyosuna göre bile daha erken değil mi ? Yani hemen tutunmamis kana gec karışmış olabilir. Doktorunla konuşmadan ilaçları kesme bence.
Zaten benden 9.gun test istedi 3 gun içindede zaten yükselmez gecen seferde böyle oldu 6.gun yaptrdım 0 çıktı daha da yükselmedi

Zaten benden 9.gun test istedi 3 gun içindede zaten yükselmez gecen seferde böyle oldu 6.gun yaptrdım 0 çıktı daha da yükselmedi
O hiç belli olmaz canım 12. gün çok az bir değerle başlayıp yükselenleri de gördük burda. En azından içinin rahat etmesi için test gününde bir daha yaptırıp öyle bırak ilaçlarını. Hakkında hayırlısı neyse o olsun inşallah

Canim benim cok üzüldüm..Ne desem ne söylesem..Cok denedik cok yıprandık benim de pek umudum yok bekliyorum iste..Ne yapalım bizim de kıymetimizi boyle sağlık olsun
Canım valla benim o kadar uzunki o yuzden anlatıp kafanızı bile şişirmek istemiyorum . Evlendiğim sıra bana ümmü sübyan büyüsü yaptılar hocalar hep eve geldi 3 harflilere ugramıstım üzerimde 2 tane muska var . Geceleri beni soyuyorlardı ediyolardı . Arada yine yokluyolar . Hastaneye gidiyoruz hıc sorun yok her yerim mosmor . Kan değerlerim 4.9 çıkıyor 5 çıkıyor ama 5 in üstü bi türlü cıkmıyor doktorlar bi sorun yok olsa zaten 5.gün embriyosu Aa kalite olmaz diyo . 2 çatlatma 1 aşılama 2 tüp bebek hepsi negatif . Artk neye inancagımı napcagımı şaşırdım . Allah yardımcım olsun .

Ümmü subyani kim.yaptirmis cnm o fena bı büyü diye duymuştum arkadaşıma yaptirlar çok fenaydi

canım çok üzüldüm ümmü sübyan benimde düşükten sonra duasını taşıyorum bende 5.denemem olcak herşeyin bir zamanı var demekten elden birşey gelmiyor mücadeleyi bırakma ama ne olursa olsun

İyi günler negatif alanlar Allah sabır versin...bende 4 denemem olacak tüp bebekte 3 negatif aldım amh 0.13 embriyo havuzlama yapicaz cumartesi günü opum var ondan sonra tekrar tüp bebeğe başlayacağım ..transfer olmadan opudan sonra ne zaman adet olunur acaba Dr. Bir dahaki adete bakarız ya rahim dinlendirir bir sonraki ay başlarız yada o an karar veririz dedi..benim transfere çok var bu arada yasim39 16 senelik evliyim listeye ekleyebilirsiniz..

canim hosgeldin.. insallah ennn kisa zamanda kavuşursun bebeğine...pozitif alan herkese cok seviniyorum ama uzunn sure sonra kavuşan annelere daha daha cok seviniyorum

Opudan sonra 10 gun icinde adet oldum ben gecikme yaşamadım hic.

Herkese selamlar. Nisan 9 da 5. Gün embriyosu transfer edildi. Ngs den de olumlu yanıt gelmişti. Hatta mitoscore değeri 20 nin bile altındaydı. Bugün erken testlerden yaptırdım negatif çıktı. Bugün transferin 6. Günü. Sizce erken mi daha? Kan testi yaptırsam mı hemen yarın yoksa 12. Günü mü beklesem. Napacağımı bilemedim Testlerde negatif olup da kanda betahcg 5 in üstünü gören var mı?

Erken gebelik testi miydi normal kaset testlerden mi? 6. gün idrarda görülmesi için çok erken. Benim 9. Gün erken gebelik testinde çok silik çıkmıştı. gününüzü bekleyin bence şuan üzülecek hiçbir şey yok inanin

Kızlar ya size bişey sorucam ben bugun eski aşılama yaptırdıgım doktoru aradım . Konustum 2 tüp bebek tedavimin de olumsuz oldugunu soyledim o bana şeyi hatırlattı . Benım rahim filmimde rahim şeklim kalp gibi çıkmıştı doktor da bana onu tedavi ettirmeden o perde kalkmadan çocuk tutmaz dedi . Histeroskopi yaptırman lazım tedavi gördüğün devlet hastanesinde yaptır dedi . Embriyo tutunmaz çünkü dedi siz ne diyosunuz ? Histeroskopi ve çizik attırma işlemine ?

Canım merhaba bende ayın 9 da teansfer oldum 5.gun embriyosu 2. Denemem hemde bugun 6.günü transferin kan testi yaptırdım 0.53 çıktı sabahta ilk idrarımla erken gebelik testi yaptım tek çizgi çıktı . İnşallah yarabbım sana verir . Herkesin farklıdır . Ama benim seninle aynı gun transfer ve işlemler

canım çok üzüldüm ümmü sübyan benimde düşükten sonra duasını taşıyorum bende 5.denemem olcak herşeyin bir zamanı var demekten elden birşey gelmiyor mücadeleyi bırakma ama ne olursa olsun
Valla gün geliyor bütün muskaları üzerimden çıkarmak istiyorum sanki onlar engelmiş gibi şaşırdım kaldım valla canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…