2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

Kızlar transferim gerceklesti 2 adet 3. Gün embryosu birisi diğerinden %3 iyi dedi ben teki konur biri dondurulur mu dedim dondurulacak kalitede değil dedi o yüzden boşuna maddi manevi külfet olur ama çok istersen tek koyalım dedi ikisinin ikiz olma ihtimali %10 dedi kızlar bend koydurdum şuan uzaniyorum ilk 30 dk dan sonra lavobaya çıktım çok sıkışıktm 30 dk daha dinlenip merkezden ayrilicaz sizce buralarda bı yerde kalıp uzanayaimmi yoksa şehrimize donelimmj kızlar şehrimiz 2 saat mesefede buraya arabayla gidicez özel arabamizla gitme taraftatiyim ama önerilerinizi beklerim

Bende şimdi gitcem kan testi vermeye yeter valla sabah yıne erken gebelik yaptım nal gibi tek çizgi çıktı sonucu biliyorum negatif ama yınede kan testi yaptırcam . Ölüyorum adet agrısından valla .
Canim benim şuan transfer sonrası dinlenmedeyim.insallaj rabbim her işi gönlüne göre dondurur inşallah canım benim

Kızlar transferim gerceklesti 2 adet 3. Gün embryosu birisi diğerinden %3 iyi dedi ben teki konur biri dondurulur mu dedim dondurulacak kalitede değil dedi o yüzden boşuna maddi manevi külfet olur ama çok istersen tek koyalım dedi ikisinin ikiz olma ihtimali %10 dedi kızlar bend koydurdum şuan uzaniyorum ilk 30 dk dan sonra lavobaya çıktım çok sıkışıktm 30 dk daha dinlenip merkezden ayrilicaz sizce buralarda bı yerde kalıp uzanayaimmi yoksa şehrimize donelimmj kızlar şehrimiz 2 saat mesefede buraya arabayla gidicez özel arabamizla gitme taraftatiyim ama önerilerinizi beklerim
Cnm kalabilecek yerin varsa rahat ediceksen kal yerin yoksa uzan arka koltuğa İstanbul da yaptırmıştım vapurla eve daha çabuk dönerdim baya bı yol gitmiş oldum araçla kasma kendini rahat ol bu tedavimde hemen kalktım eczaneye kendim gittim hatta dün dip köşe temizlik yaptım koltukları iteledim felan çok şükür hiç bişi olmadı dün 14.gunumde Rabbim ol dedimi oluyor psikolojik olarak nasıl rahat hissediyorsan öyle yap ilk üç gün iş yapma dinlen otur TV izle gez arada evin içinde kan akisin bozulmasın hakkında hayırlısı olsun❤️

Canım hayırlı olsun.Güzel haberlerini alırız inş🤲🏻Sen de bizim gibi bekleme sürecine geçtin artık😊

Zaol canım
Cnm kalabilecek yerin varsa rahat ediceksen kal yerin yoksa uzan arka koltuğa İstanbul da yaptırmıştım vapurla eve daha çabuk dönerdim baya bı yol gitmiş oldum araçla kasma kendini rahat ol bu tedavimde hemen kalktım eczaneye kendim gittim hatta dün dip köşe temizlik yaptım koltukları iteledim felan çok şükür hiç bişi olmadı dün 14.gunumde Rabbim ol dedimi oluyor psikolojik olarak nasıl rahat hissediyorsan öyle yap ilk üç gün iş yapma dinlen otur TV izle gez arada evin içinde kan akisin bozulmasın hakkında hayırlısı olsun❤️
Saol canim benim bende cikiyorim insallah1 saate yakın dinlendim çok şükür hayırlısı olsun artık Ilgın için cevapladıgin icicn çok teşekkür ederm

Hayirli uğurlu olsun inşallah gönlüne göre olur canım 🙏 bekleyecek yerin yoksa uzanarak yavaş yavaş evine gitmen daha doğru olur bence. Ben de transferden sonra 30 40 dk lik yolculuk yapmıştım.

Merhaba kızlar, benim geçen hafta 7 sinde opu oldu , bugün adet oldum , 25 yumurta toplanmıştı polikistik over yüzünden tüp bebeğe başvurdum ilk denemem 13 yumurta döllenmişti , pazartesi günü dondurduk 9 tanesi 5 inci güne kadar geldi 6 tanesi AA kalite dendi bugün gidip imza attım, bu adetle değil Mayıs ayı adetiyle transfer olması planlanıyor ohss riskim yüksek olduğu için , ancak doktorum bana opu sonra hiç bir iğne ya da hap vermedi burada okuduğum çoğu kişi rahim dinlendirme de olsa dahi bir çok ilaç kullanıyor bunları bizim mi talep etmemiz gerekiyor acaba cuma günü kontrol muayenesine gidicem sorsam mı sizce ,
Kızlar 2017 yılında tedavimde Dr hem ilaçlardan arınirsin diyip ara vermişti ve olumlu sonuç oldu şimdi extra ücret alıyorlar rahim dinlendirmeye ilginç geldi bana sizden de talep edildimi ucret
Rahim dinlendirme de embriyolar dondurulduğu için onun ücreti alınıyor diye biliyorum bizde ödedik dondurma ücreti

X