2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

Sanirim ben de haziran ayında transfer olcam. Insallah bekleyen isteyen caba harcayan herkes saglikla ve hayırlısıyla bebeklerine kavuşur.
Merhaba canim..💕💕hosgeldin topigimize..kuzum benim.💕💕💕.tedavin hayirli ugurlu olsun..insallahh🙏🙏🙏🙏...nasilsin iyimisin..beraber olabiliriz..bende mayis haziran gibi..olucam nasip olursa..yumurta embriyo cikarsaa..senide ekliyebilirmiyim..listemizee..💕💕💕💕

Kızlar ya size bişey sorucam ben bugun eski aşılama yaptırdıgım doktoru aradım . Konustum 2 tüp bebek tedavimin de olumsuz oldugunu soyledim o bana şeyi hatırlattı . Benım rahim filmimde rahim şeklim kalp gibi çıkmıştı doktor da bana onu tedavi ettirmeden o perde kalkmadan çocuk tutmaz dedi . Histeroskopi yaptırman lazım tedavi gördüğün devlet hastanesinde yaptır dedi . Embriyo tutunmaz çünkü dedi siz ne diyosunuz ? Histeroskopi ve çizik attırma işlemine ?
mutlaka histereskopi yaptır canım benim arkadaşımında kalp şeklindeydi normal yolla oluyor ama kaybediyordu düzelttikten sonra çocuğu oldu senin bu kadar tedavi öncesi neden yapılmadı acaba yazık emeklerine

İyi günler negatif alanlar Allah sabır versin...😔😔bende 4 denemem olacak tüp bebekte 3 negatif aldım amh 0.13 embriyo havuzlama yapicaz cumartesi günü opum var ondan sonra tekrar tüp bebeğe başlayacağım ..transfer olmadan opudan sonra ne zaman adet olunur acaba Dr. Bir dahaki adete bakarız ya rahim dinlendirir bir sonraki ay başlarız yada o an karar veririz dedi..benim transfere çok var 🤭bu arada yasim39 16 senelik evliyim listeye ekleyebilirsiniz..
Merhaba canim..💕💕tedavin hayirli ugurlu olsunnn..🤗💕insallah rabbim saglicakla kucaginada almayi nasip etsin..benimde 4. Denemem olucak..rabbim nasip ederse..39 yasindayim🤗🤗🤗💕💕amh dusuk..ya cok benziyoruz..ben3 senelk evliyim..ekliyorum canim seni..💕💕

arkadaslar herkese merhabalar;
bugun transfer tedavisine baslamak icin doktorumla randevum vardi.simdilik yolunda hersey,yarin kismetse basliyorum ilaclara🍀
ilk 3 gun estrofem3×1 verdi.kullananlar icin saat araliklarini nasil ayarladiniz,malum evdeyiz kalktigimiz saat belli degil ögünlerimiz karisik.acaba 6 saat aralik uygun olur mu ki🤔

İyi geceler arkadaşlar ben 5 Nisan'da transfer oldum bugün 10. Günüm bitti artık sürekli kasik ağrım var bacaklarım çok ağrıyor hergun bişey çıkıyor dün sağ kasıgima öyle ağrı vurduki çok korktum bugünde belim sol bacagim beni mahfetti çok korkuyorum testim 19 Nisan'da yaptırmadim daha böyle şeyler yaşayan var mı acaba benim bu ikinci tüp bebegim. Ve ilkinde ne oldu hiç hatırlamıyorum 😣☹️

arkadaslar herkese merhabalar;
bugun transfer tedavisine baslamak icin doktorumla randevum vardi.simdilik yolunda hersey,yarin kismetse basliyorum ilaclara🍀
ilk 3 gun estrofem3×1 verdi.kullananlar icin saat araliklarini nasil ayarladiniz,malum evdeyiz kalktigimiz saat belli degil ögünlerimiz karisik.acaba 6 saat aralik uygun olur mu ki🤔
Merhaba canim💕💕..hayirli ugurlu olsun tedavin..rabbim saglicakla kucagina almayida nasip etsin..insallah🙏🙏💕💕🤗bence uygundur..canim..bende hemen hemen ayni saatlerde almaya dikkat etmistim..hergun.daha onceki tedavilerimde..senide listemize ekleyebilirmiyim..

İyi geceler arkadaşlar ben 5 Nisan'da transfer oldum bugün 10. Günüm bitti artık sürekli kasik ağrım var bacaklarım çok ağrıyor hergun bişey çıkıyor dün sağ kasıgima öyle ağrı vurduki çok korktum bugünde belim sol bacagim beni mahfetti çok korkuyorum testim 19 Nisan'da yaptırmadim daha böyle şeyler yaşayan var mı acaba benim bu ikinci tüp bebegim. Ve ilkinde ne oldu hiç hatırlamıyorum 😣☹️
Canimm..az kalmis..🤗🤗🤗korkularin cok normal..hepimiz ayni korkulari yasiyoruz..insallah..rabbim kucagimizi bos birakmazz.🙏💕💕🤗guzel haberlerr alirsin sende insallah...canim..dikkatini dagit..sana tavsiyem..canim..

Kasik ağrısı değil ama bacak ağrısı bende de çok olmuştu uyuyamamistim ağrısından ben o ağrıyi hamileliğe yormustum öyle de çıktı çok şükür 😊

Az önce haber geldi değer 16 ya dusmus
Canim cok uzuldum..aynilarini yasamistim..en son..kimyasal olmus..ve ogrendigimde aglamistim..ama mutluluktan..gariptii..allahim beni korudu..sagliksiz bir embriyoyduu..sagliksiz..bir bebek olucakti belki..korundum diye duaunmustum..onca emek bosa gidiyo...ama soyle bak..demekki hamile kalabiliyosun..insallah en kisa zamanda rabbim nasip etsin canim..🙏🙏💕💕💕

Merhaba canim..💕💕hosgeldin topigimize..kuzum benim.💕💕💕.tedavin hayirli ugurlu olsun..insallahh🙏🙏🙏🙏...nasilsin iyimisin..beraber olabiliriz..bende mayis haziran gibi..olucam nasip olursa..yumurta embriyo cikarsaa..senide ekliyebilirmiyim..listemizee..💕💕💕💕
Canim cok sevindim seni gordugume💗💓. Insallah bundan sonra 2022 anneleri sayfalarında görüşürüz. 😍🥰 ekleyebilirsin tabi ki. Benim de simdi yumurta toplama var ama ngs ye gideceği için daha önümde bayagi vakit var. Bakalim artik. Hakkimizda guzel seyler olur insallah.

Kasik ağrısı değil ama bacak ağrısı bende de çok olmuştu uyuyamamistim ağrısından ben o ağrıyi hamileliğe yormustum öyle de çıktı çok şükür 😊
Benide uyutmuyor Allah'ım hayırlısıni nasip etsin inşallah tek dileğim ☘️kuzum Allah'ım sana bebeğine can sağlığı birlikte güzel bir ömür nasip etsin 🙏😘

Canimm..az kalmis..🤗🤗🤗korkularin cok normal..hepimiz ayni korkulari yasiyoruz..insallah..rabbim kucagimizi bos birakmazz.🙏💕💕🤗guzel haberlerr alirsin sende insallah...canim..dikkatini dagit..sana tavsiyem..canim..
Valla bende öyle yapmak istiyorum ama izin vermiyor amin inşallah hayırlısı artık canım benim 😘🙏

Canim cok sevindim seni gordugume💗💓. Insallah bundan sonra 2022 anneleri sayfalarında görüşürüz. 😍🥰 ekleyebilirsin tabi ki. Benim de simdi yumurta toplama var ama ngs ye gideceği için daha önümde bayagi vakit var. Bakalim artik. Hakkimizda guzel seyler olur insallah.
Bende canimmm💕💕💕💕ya hadi insallah kismett olur..canim..benim dhaa 1 ayim var..suan ilac kullaniyorum..mayisin 10 gibi felan baslarim sanirim.tedaviye..tabi cikicak yumurta sayisinada bagli kuzum..nasip bakalim.canin..amin canim🙏🙏💕cumlemize insallah🤗🤗

X