2021 Nisan-Mayis-Haziran transfer Olucaklar.

Kızlar bu genetik testi nasıl nerde yaptırdınız fiyat falan . Doktorun şimdiki bahaneside genetiğe baktırmak lazım diyo

Benim de 2 opum oldu ve hepsi 3. Gün oldu. Malesef 2 transfer de negatif. Artık son embriyoları da koydurdum artık bu da olmazsa üçüncü opu mu şişli memorialda yaptırıcam. İzmir irenbedeydim şimdiye dek.
İns olur cnm bu sefer bende 2 opu olacagim ilki yarın opum olacak ikincisi belki Bir ay dinlenir öyle başlarız dedi Dr. Senin nasıl oldu arka arkaya mi yoksa bir ay dinlensin mi

Kızlar bu genetik testi nasıl nerde yaptırdınız fiyat falan . Doktorun şimdiki bahaneside genetiğe baktırmak lazım diyo
Merhaba canım ben yaptırdım ama öncelikle kendinize ve eşinize gidip yaptiriyorsunuz üniversite hastaneleri araştırma hastaneleri yapıyor ben İzmir'de tepecik eğitim araştırma hastanesinde yaptırmistim embryo için ise çok pahalı bilginiz olsun Dolar ve Euro üzerine özelde ben 2 yıl önce sordum 325 Euro bir embryo ben devlette 3 embryoya 3800 ödedim

Eşinle sizin genetiğe mi bakacaklar? Biz kendi tüp bebek merkezimizde yaptırmıştık bin lira ücret vermiştik 1 aya kadar sonuçlar çıkmıştı. Devlette daha uzun sürede çıktığı için orayı tercih ettik

Ewiminkini üniversite hastanesinde yaptırmıştır yillar 9nce...Ben de bu kez tüp bebek yaptırdığım merkezde yaptirdim

Canım🙏🏻Belirti yoksa tutunma ihtimali daha çok inan. Benim ettafımda belirti yaşamayan herkesin tuttu🤣ağrısı olanların da ben gibi kimyasal oldu😢hiç üzülme🙏🏻
Kimyasal olduğu hangi aşamada belli oluyor acaba? Hep duyuyorum ama süreci hiç bilmiyorum da.

Kızlar embriyonun genetiğine bakalım dediler ya beni delirttiler artk valla ya . Bütğn embriyoların blast oluyor çok iyi AA kalite çıkıyor evet tamam bende biliyorum . Tutmayıncada bunu çıkarttılar ya kardeşim bi bak rahmime kalp şeklinde belki ondandır . Genetikte sorun olsa 5.gün embriyosu olur mu

Kızlar embriyonun genetiğine bakalım dediler ya beni delirttiler artk valla ya . Bütğn embriyoların blast oluyor çok iyi AA kalite çıkıyor evet tamam bende biliyorum . Tutmayıncada bunu çıkarttılar ya kardeşim bi bak rahmime kalp şeklinde belki ondandır . Genetikte sorun olsa 5.gün embriyosu olur mu
Kacinci güne gittiği genetikle ilgili değil diyorlar canım onlar sadece disardan görüntüsunu şeklini görüp ona göre iyi diyorlar. Kaliteli olması kromozal bir bozukluk olmadığı anlamına gelmiyormuş onu da sadece genetik testle öğrenebiliyoruz. Ama bence sen önce rahim şekline baktır genetiği sonra düşün derim.

Sizinle sorunumuz benziyor benimde yumurta kalitesizliginden dendi 12 yumurtadan 2 tane 6. Gune orta kalite olarak ulasti transfer mayista. Bu ikinci denemem ilki berbatti buna sukrediyorum on tedaviyle bu durumu duzeltmek mumkun biraz azim ve sabir gerekiyo be maddiyat 🤑

Insallahh..can olur..minnoslarin..kan olur..canim..🙏🙏💕💕pozitif dusun hep..kalite icin bi ilac felan kullandinmi ...bendede rezerv azligi ve kalitesizligi var..bende yumurtada az🤗
Suzaannn21 Suzaannn21 evet benzer bir durum.ama ben bunu 6 tedavide de yasayinca kesinlesmis bir sorun gozuyle bakiyoruz.ki ben gayet iyi merkezlerde ve doktorlarda tedavi gördüm.
evet kizlar,okadar cok takviye vitamin kullandim ki...adlarini sayilari unuttum.ve verdigim paralari da😂😂 bende cok etkili oldugunu söyleyemem.he ama onlarsiz da asla tedaviye baslamam☺️ ay insallah birdaha gerekmez gerci tedavide🍀🙏🙏

Kacinci güne gittiği genetikle ilgili değil diyorlar canım onlar sadece disardan görüntüsunu şeklini görüp ona göre iyi diyorlar. Kaliteli olması kromozal bir bozukluk olmadığı anlamına gelmiyormuş onu da sadece genetik testle öğrenebiliyoruz. Ama bence sen önce rahim şekline baktır genetiği sonra düşün derim.
Haklısın canım bakalım işte pazartesi bi daha gitcem . Ne dicekler

X