2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Valla bilmiyorum ki canım ben şuana kadar hiç olumlu konuşan görmedim şahsen
Bende oyle dedim doktora ama saglik bakanligindan onayli dedi kotu bisey olsaydi neden kullandirtsin bide digerlerini vermek icin kan tahlili falan yapmaniz gerek dedi ona gore vermelisiniz deyince bende saglik ocagininkini kullanim dedim

Tadımlara geçen arkadaşlar nasıl ilerliyorsunuz benim oğlan yoğurt ve meyve dışında verdiğim şeyleri sevmiyor diliyle itiyor midesini bulandırıyor
Biz hızlı başladım canim 4. Aydan itibaren başladım sütüm az olduğu için devam sütü zaten veriyorum geceleri kaşık maması yaparak başladım ben irmik pirinç unu ve hipp tahilli mamayla sonra meyve ve yoğurt verdim bazen meyveli yoğurt yapıyorum bazen ayrı veriyorum 1 kez çorba yaptım onu da sevdi benim çocuk anada süt olmayınca aç ne versem yiyo😂 Yoğurdu sevmedi ama

Biz hızlı başladım canim 4. Aydan itibaren başladım sütüm az olduğu için devam sütü zaten veriyorum geceleri kaşık maması yaparak başladım ben irmik pirinç unu ve hipp tahilli mamayla sonra meyve ve yoğurt verdim bazen meyveli yoğurt yapıyorum bazen ayrı veriyorum 1 kez çorba yaptım onu da sevdi benim çocuk anada süt olmayınca aç ne versem yiyo😂 Yoğurdu sevmedi ama
Bende hero baby nin kaşık mamasını almayı düşünüyorum ama severmi sevmezmi bilmiyorum

Eklentiler

• Screenshot_20210625-131503.jpg
    Screenshot_20210625-131503.jpg
    72,4 KB · Görüntüleme: 23
Bizimki emerken yapıyordu ,gencine kaçıyormuş süt
Evet emerken de oluyor biizm. Hem hızlı içiyor hem sürit çok geliyor diye düşündüm.
Evet canım bazen ağladığında oluyor o sekilde
Kızlar doktorlarınıza sordunuz mu?
Ben biraz araştrdım yoo nörolojik olablir yok ciğer yok kalp sorunu fln yazınca tırstım ya. Hafatay randevumuz var.aylardır gidip niye dr a söylemedim kızdım kendime.🙈😭🙄

Bende yogurt veriyodum canm bugün pirinc unu aldim onu vercem yarin artk. Kaşık mamasi icin bekleceyem biraz sütüm var cunku o kasik mamalarinin ömrü iki hafta die biliyom bnmkisi iki haftada bitirmez bosa gidrr yani
Bunlar 200 Gr zaten çok değil yani geçende keçi sütlü cici bebe bisküvisi aldım sade yemiyor yoğurtla veriyorum yiyo biraz

Evet emerken de oluyor biizm. Hem hızlı içiyor hem sürit çok geliyor diye düşündüm.

Kızlar doktorlarınıza sordunuz mu?
Ben biraz araştrdım yoo nörolojik olablir yok ciğer yok kalp sorunu fln yazınca tırstım ya. Hafatay randevumuz var.aylardır gidip niye dr a söylemedim kızdım kendime.🙈😭🙄
Yok sormadım canım korkmaya bu kadar ciddi birşey olduğunu düşünmüyorum internette yazılanların abartı olduğunu düşünüyorum yinede biber sor istersen için rahat etsin

Bunlar 200 Gr zaten çok değil yani geçende keçi sütlü cici bebe bisküvisi aldım sade yemiyor yoğurtla veriyorum yiyo biraz
Merhaba canım yogurt vermeye başladın mi? Insallah ben de verebilirim. Doktor bize bu ay anne sutuyle yogurt yapip ver dedi. Kadik maması kullandikyan sonra kilo alimi nasıl? Benimki bu ay 300 gram almış çok az.

Merhaba canım yogurt vermeye başladın mi? Insallah ben de verebilirim. Doktor bize bu ay anne sutuyle yogurt yapip ver dedi. Kadik maması kullandikyan sonra kilo alimi nasıl? Benimki bu ay 300 gram almış çok az.
Merhaba canım Evet iki haftadır veriyorum yoğurdu Kaşık mamasını bu gün Alıcak daha eşim bizim de kilomuz düşüktü en son 4 ay aşısında gittiğimizde tartık 6.700 dü şuan ne kadar bilmiyorum ama hala zayıf duruyor

X