2021 Ocak Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    240
Bende araba almadan önce içim içimi yiyodu canım yadoğarsa arabası yok nasıl olcak die sanki hemen lazım olcak gibi😂😂 şimdi diyorum istediğin zaman gelebilirsin arabanda hazır 😂😂
Aynı ben 😂 biz de doğumdan sonra annemlere geldik şifonyer evde boş boş duruyo. Sen arabayı hiç olmazsa hastaneye giderken kullanırsın 😂

Aynı ben 😂 biz de doğumdan sonra annemlere geldik şifonyer evde boş boş duruyo. Sen arabayı hiç olmazsa hastaneye giderken kullanırsın 😂
Aynen canım aslında oğlumda almamıştım araba istememiştim bunda çok heves etmiştim canım içimde kalmıştı resmen ama çokta kararsız biriyimdir omu bumu derken en sona kaldı aslında küçücük bebek yani kucağımıza alıp eve getiremiycekmiyiz hastaneden ama olmaz illaki bi mercedesi olucak dedimm 😂😂😂

Ya anneler size bir sorum olacak. Ben ilk çocuğumda meme yarası çektim herşeyi denedim ama unuttum şimdi 7 yıl önceydi. Neyse bana söyleyin hele ne gibi önlemler alayım. Aklımda ayva çekirdeği var. Gümüş kapak işe yarıyor mu krem olarak bebeğe zararı olmayan memeyi yıkamadan kullanılacak krem var mı?

Ya anneler size bir sorum olacak. Ben ilk çocuğumda meme yarası çektim herşeyi denedim ama unuttum şimdi 7 yıl önceydi. Neyse bana söyleyin hele ne gibi önlemler alayım. Aklımda ayva çekirdeği var. Gümüş kapak işe yarıyor mu krem olarak bebeğe zararı olmayan memeyi yıkamadan kullanılacak krem var mı?
Canım ayva çekirdeğini nasıl jel kıvamına getiriyosun acaba tarif verirmisin rica etsem

Bizde küvetinde yıkıyoruz ama filenin üzerinde yatırıyorum sadece üzerine su dökülüyo suyun içinde yüzmüyo bebek. Üşür mü o şekilde
Evet canım üşür öyle. Köpükler var onlarda yıkıyorum. Direk içine koyuluyor. Kafası yukarıda kalıyor. Ve suyun içinde okuyor üşümüyor bu sayede

Merak eden olmamis ama yinede paylasmak istedim...

Bende dogrudum

epiduralli normal dogum imkami olan epidruali almasini tavsiye ediyorum gercekten de .... bypypk bi nimetmis cok ön yargiliydim.

Benim durmum iyi sayilir .. kizim ki fahla degil yogun bakima aldilar enfeksiyon kapmis dualarimizi eksik etmesseniz sevinirim ..
Olur mu canım merak ettik özellikle seninle durumlarımız aynıydı ben doğurduktan sonra doğurdun mu naptın diye. Sağlıkla büyüsün yavrun 🌸🌸 inşallah tez vakitte şifasını bulur üzme kendini

Canım ayva çekirdeğini nasıl jel kıvamına getiriyosun acaba tarif verirmisin rica etsem
Cnm İlk çocuğumdan hatırladığım kadarıyla suyun içine ayva çekirdeklerini koyuyorum bekelerken kendi kendine jel oluyor. Onu da doğurduğum gün yaparım bir sonraki gün hazır olur.

X