2021 Şubat Anneleri

11-13. Haftalar atası gösteriyor atak ama bebeğe göre önce veya sonra da başlayabilir. Huzursuzluk uykusuzluk memede kıpırdanmalar falan yazıyordu ve biz de yaşıyoruz. Benimki 15 şubat doğumlu dünden beri huyu değişti
Aynen 20 subatiz bizde, anlam veremedigim aglamalarin sebebi demekki atak hadtasiymis, buyuyor kuzularimiz, calpol verdim rahatlar ins

Robot beklemedieyim, sendekiyle git al diyor hayır ben kendim almayacağım sen alcaksın dedim yarın en fazla laf sokmalarıma karşın sokak başındaki çiçekciden çiçek alın

Valla iyiymiş ben de uzun süreli kullanacağım bişey alayım diyorum bakalım
Niye böyle bu erkekler kendi kendimize hediye alıyorumz aldırtıyoruz😒
Daha bir kere kendiliğinden bir şey alıp geldiğini görmedim aldığınının da sürecini uzatır bi kaç günü bir arada çıkarır 😅 sen beğen, hatta al, ben parasını vereyim felsefesine hakim😂 bahane de hazır, aldığımı sen beğenmezsen ki...
Üzülme yalnız değilsin😂

Kız bebiş anneleri kızlarımızın memişinde beze gibi bişey geliyo mu size masaj yapınca

Hayırlı kandiller olsun kızlar
Anca okuyorum teşekkür ederim cevaplar için geç konuşma ile ilgili. Yeme içme kıskançlık vs doğal karşılıyorum da zorlarsam da bu bilişsel süreçler üzüyor beni biraz. genetik erkenci bizde fen bilgisi öğretmeniyim bir de🤭 o nedenle kafamda oturtamadim arada danışırım size🥰
şükür buna da tabiki diyorum demeyi öğreniyorum..
Atak haftaları başlıyor sanırsam çoğumuzun..
İdrar tahlili vermiştik temiz çıkmıştı da kültür sonucu Anca çıktı dr.a yazdım dönmedi henüz. Bu bendeki pembe leke icin.yavrum ya içim sızladı enfeksiyon sanırım resim atabilirsem yollayacağım şimdi bakarsanız sevinirim 🙏

Screenshot_20210508-215926_Word.jpg

İnşallah çıkmaz canım, cilt kuruyunca bilhassa kışın egzama nüksediyor. Geçenlerde bunla alakalı ali Fuat serpen post paylaşmıştı. Hergün yıkayın cildi nemli tutun diyordu. Halbuki bana doktor haftada bir kez şampuanlı banyo demişti. O postu okuduğumda beri hergün yıkıyorum cildi daha iyi cidden.
Alerji derneği de her gün yıkanmalı diyordu. teşhis konulduğundan beri her gün yıkıyorum. Kayınvalidem sen her gün yıkadığın için geçmiyor, eskiden egzamaya su değdirilmezdi dedi. Kendi kızının kafasında da egzama varmış sıcak kompres yapmış felan hastanelik etmiş. Derisini kazımışlar. Kalkmış bana akıl veriyor 😬

Selam kızlar öncelikle hayırlı kandiller.💐 Allahım hepimizin dualarını kabul etsin🤲

Biz 4 gündür emme savaşları veriyoruz resmen. Önce aç saldırıyor 2 dk emiyor sonra krize girip nefesi kesilene kadar ağlıyor sonra saldırıyor 3-5 çekiyor yine krize giriyor.göğüslerm zaten berbat önce meme reddi sonra aşırı hassasiyet ,sonra mastit sonra operasyon.. daha dikişlerim duruyor. Acayip zorlanıyorum.😭 Mugolata Mugolata atak haftası mı acaba? 1şubat doğumluyuz bizde.

@Pumpkin34 instagramda yapan sayfalar var hatta sütün üstüne saçından baş harfini ismini bile yazıyorlar.
Amin inşallah geçmiş olsun sütün tazyikli olabilir mi

Ya kızlar bebegim kala yapınca acıyorum altını su gibi eskiden yine ğütür pütür olurdu şimdi hep o mukusluluk devam ediyor ve su gibi isal . Normal mi acaba . Dr a götüreyimmi bunun için

Küçük oğlum simsiyah saçlı doğdu. Ultrasonda doktor bebeğin çok saçlı doğacak diyordu öyle de oldu. Keşke size fotoğraflarını atabilsem siyah saçlar dökülüp sonradan sapsarı oldu. Öyle böyle değil limon sarısı 🥰
Yaa ne zaman oldu bu hangi aylarda. Valla dökğlecek gibi değil 3 aylık oldu arkaya dogru tarıoz fırça saclımı😂 ama dr pipisinin altına baktı rengi açılacak beyaz kumral bir cocuk olacak dedi. Ordan anlaşılır annem öyle derdi dedi doktpru😂😂 ben esmer baba esmer abla açık kumral . Bakalım bekliyoruz.

Kız bebiş anneleri kızlarımızın memişinde beze gibi bişey geliyo mu size masaj yapınca
Gögüslerine mi masaj yapıyorsunuz? iki doğumum un sonrasında da memelerine asla masaj yapmayın diye uyarmıştı çocuk doktorları, enfeksiyon oluşabilir demişti biri.

X